questa NON è una testata giornalistica

Cerca nel blog

Translate

שלוש יחידות של אל קאעידה שתקפו

הנשיא אמיץ y של הרפובליקה האיטלקית ג'ורג'יו נפוליטנו (נאפולי, 29 ביוני, 1925) (נולד ב -10 ימים אחרי שאב) אמר לי: חחח. "הבן שלי, אתה מדבר: על, seigniorage הבנקאות: ו, של מדען: ג'יאקינטו Auriti, כי אני חושש מחיסול: כמו ישו: על ידי הפרושים!" חחח. יום שני הנשיא courageux דה לה רפובליק Italienne ג'ורג'ו נפוליטנו (נאפולי, 29 juin, 1925) (10 jours Ne אפר יום שני Pere) m'a dit: חחח. «יום שני הבן, tu parles: הסביבה, le seigneuriage bancaire: et, du מלומד: ג'יאקינטו Auriti, parce que, je le crains קיום ה ': comme ישו: הנקוב les pharisiens" lol il mio coraggioso Presidente דל רפובליקת איטליאנה!.: ג'ורג'ו נפוליטנו (נאפולי, 29 giugno 1925) (נאט"ו 10 giorni dopo mio כומר): חה detto: lol "figlio MIO, Parla tu:. די signoraggio bancario: דואר dello Scienziato ג'יאקינטו Auriti, perchè, io ho paura די essere ucciso , בואו ג'סו: דאה farisei "lol!.
@ מלך ערב הסעודית - זו הברית שלך עם האמריקאים? זה לא משהו ש: הוא כאן כדי להישאר .. ? בלי, חופש הדת, ובלי רפורמה של האיסלאם, שהוא, כדי להשיג מין של:? מועצה אסלאמית, שקובעה את עליונותך ((תאולוגי)) שלך: לכל המוסלמים בעולם! כי סמכות תאולוגית: שכל המוסלמים צריכים, ולכן, כדי לא: מקנאים הכנסייה הקתולית .. כמובן, הם לא אמריקאים, שיפגעו בך, כי, בפשטות, כי אתה בסופו המרוסק: מתחת לפסים: של הסינים וההרוסים! @ 666 IMF FED-ECB - [גרציה signoraggio bancario] 50% il delle famiglie italine? הלא riesce מח"ש: מודעת arrivare alla הקנס הדל mese! [תודה בנקאית seigniorage] 50% מהמשפחות italine? אינו יכול עוד: כדי להגיע לסוף החודש! [Merci seigneuriage bancaires] 50% de la italine familles? n'est תוספת מדידה של en: d'arriver à la fin du Mois!
@ מלך ערב הסעודית --- אתה לא צריך להיות מודאג, על, כל השמצות: לשים ב: חוכמה: נגדי, כי החיים הרוחניים שלי: יש לו רק, ערך פרטי! המנדט שלי:? הוא פוליטי גרידא: רציונאלי ולכן, אף אחד כי: ש: אני אומר, או, את זה, אני מאמין באישי (רוחני) יהיה אי פעם, השפעה דתית או תאולוגית. אז, אני לא אגנוב: מעולם, בעצמי, לכל ביקור: הוא: רפואי או אפילו פסיכיאטרי, כי אני מאמין, שכל ראש המדינה: יש לעזור להבין: אם זה זמן בשבילו לעזוב, מקום משלך למשנו! כמה זמן זה, אתה לא עושה: הערכה פסיכיאטרית? משום, כת השטן שאמרה, שהם השתלטו על המוח שלך!
@ מלך סעודיה - בהקשר זה, להפוך את הדת: המושג של זהות הלאומית הוא אקט של התאבדות, למעשה, הקרקע בלבד: כת השטן שבו פרושי קרן המטבע בינלאומי 666: יכולה להיות מובסת: היא האהבה?! לכן, זה לא יכול: להיות: פתרון לקטב: הנאציזם איסלמי, נגד: הנאציזם של התלמוד: מחפש: להתגבר, עם: פליליים שקרים וצביעות, היריב! אנחנו חייבים ללכת: באור של אלוהים, כלומר, באור של אמת! רק אם כל האנשים, ואם כל הדתות תהיינה מאוחדות: (אחווה האוניברסלית של Unius REI) כת השטן נטורי קרתא, עם כל הצביעות ושקרים שלהם ("אנחנו כבר נענשנו על ידי אלוהים, לא צריך: לא יותר: אומה" , וכו '..) יכול להיות מובס! משום, לפרושים? מולדתם? הוא את העולם כולו, ולכן, זה השטניזם המוסדי: seigniorage הבנקאות: זה נכון: נשמתו של העולם!
@ מלך ערב הסעודית - כמובן, אלה שיש להם עניין בהפצת אתאיזם, כלומר, פרושי נטורי קרתא: קרן מטבע: נאורים על ידי לוציפר, JabullOn: בעל פעור, אל הינשוף בבוהמי הגרוב, וכו '.. הנאור: גם הם העניין בבלוק: האיסלאם: בימי ביניים שלו! משום, שטני: רעיוני ומעשי: מseigniorage הבנקאות, של פושע, ובלתי חוקתית זו: מערכת בונים חופשיה: בכל הדמוקרטיות המזויפות, כדי להשמיד את ישראל, שהוא התקווה היחידה של העולם! זו סיבת IMF-NWO, הוא ניצול: עד ההשמדה של כל העמים, זה: הוא: השטניזם רעיוני ומעשי, כלומר, מעשה רוחני, ולכן, בהיעדר כלים: תרבותיים ורוחניים: כל המין האנושי, הופך: בקרוב: אחד בלבד: עדר יחיד של עבדים: בסוג של נאציזם, תורת נסתר: 666 NWO 322, אשר כבר לא יכול להיות שבור!
@ המוסד הישראלי איפא"ק, לובי יהודי - כאשר ישווע: סרב במדבר, לסגוד לשטן? גם: "אז הפרושים של קרן המטבע הבינלאומי: האילומינטי" הם הסכימו: מ: זמן של יציאת מצרים, לסגוד שטן, בגלל זה, הם נתנו לי בעיות גדולות למשה ושלמה, בכל הנביאים, וכו '.. ! למה אתם ממשיכים לכסות: מפלצות אלו בעל להביא הקללה שלהם: נגד: האנשים שלי יהודים, ECC ..? משום שהם להסתיר את קורבנותיהם האנושיים, וseigniorage הבנק שלהם? כי השטן לא היה נותן להם את הכח והריבונות שגנב להורים שלנו אדם וחווה ללא סיבה חוקית .. זה לא: טוב יותר להתמודד עם הצדק של unius REI, במקום: התמודדות במלחמת העולם השלישית? אתה לא ראית איך החבר שלי: מלך סעודיה: יש לי: למדינה החדשה פלסטין: 200.000 קילומטרים רבועים של מדבר?
מרילין מנסון - ארוכה דרך קשה מהגיהינום 1408180 visualizzazioni די MarilynMansonVEVO 3 אנני fa - תשובה - AUGURI אובמה! QUESTO TU SEI! liiiilliiiil: כלומר, Synnek1 CIA IMF --- הו, יקירתי: 666 שלדים מציצים: מתפורר, בשבילי, חלומות, חזיונות, וכל התופעות על טבעיות:! אין להם חשיבות בפוליטיקה: מדוע: המוח שלי, בנויים: כ: דעתו של אתיאיסט, הנה למה: אני שואל את רוטשילד ואובמה הגור "של מי הוא, לבעלות, מכספנו, בעת השקתו?" הנה למה: אחרי שאנסתי את החוקה: בריבונות המוניטרית החשובה ביותר, וכו '. וכו '.. ויש כת שטן התפשטות: בונים חופשיים, שהם חוששים: מאנשים: עכשיו! אז עכשיו: הם רוצים למנוע את החזקת הנשק, רק מפני שהם חייבים לסיים מול כיתת יורים: בעוון הבגידה! (את בוגדי קרן המטבע:?? במערכת הבונים החופשית שלנו אין להם זכות: לגעת בחוקה)
liiiilliiiil: "וור דר כריסטוס Kniefall מלחמת nichts für die ריטר ליבר stehend sterben im Eisengewitter" - תשובה - לפני זמן מה, אני חלמתי על האבירים האדירים, הקשים ואכזריים, כמו הברזל המוכן להרוג, על מזבח מלחמה: 1: נגד, השני, לפני הקרב, הראה את חרבותיהם, והראיתי לה גם את החרב שלי! למעשה, הייתי אביר כמוהם, אבל, אם כן, שפוטר: נגד קיר: יש לשים את החרב שלי, ואני אמרתי לאביר, ש: היה, הפוך: אליי, והוא פחד ממני: גם את זה, , המילים שלי יכולות להיות נשק: נגדו: "החבר שלי, האח שלי: מאיפה אתה?". והוא אמר: "אני נמצא בירושלים!" אז, כמו: אם אני כבר לא היה קיים מעולם יותר: בשבילו, הוא החל לדבר בידידות: האבירים האחרים וכל האבירים הפכו לחברים, תשובה - רוטשילד קרן המטבע בינלאומי, בלבד, הפך להיות שה לעולה שלנו! כבר לא צריכים להרוג אותנו: בינינו: עוד אחד, אנחנו אחים! בבקשה, על כך, חיה של רוטשילד? תשאיר חתיכה קטנה של בשר, אפילו בשבילי!
JHWH - איפה כל הגופים שהבטיחו לי בתהילים 110? [שטני פרוש] IMF FED-ECB רוטשילד: "מי הוא: כסף, בזמן:? של נושאו '" היא שלך! אז, אתה האדון נאור מוציפר: מכל העולם, וכולנו: העבדים שלך! אבל זה: גבוהה בגידה, קניבל, עבודה זרה, blasfemy, שטני ורציחתו של המין האנושי כולו .. JHWH - איפה כל הגופים שהבטיחו לי בתהילים 110?
[מה שמצאתי: 1 טימותי 6.14-16: הוא באמת יוצא דופן] 14. אני מצווה עליך לשים לב: מצווה זו, להיות ללא חטא ופגם, עד הופעתו של אדוננו ישוועו המשיח, בסוף העולם [[15. אדון ישווע משיח, ש: יתגלה [ידי unius REI:] בזמן: [על ידי unius REI]: מבורך ורק שליט, unius REI: מלך המלכים ואדון האדונים]], 16. שלבד: JHWH: יש חיי נצח ושוכן באור בלתי נגיש, שאף גבר לא hath ראה, ולא יכול לראות, רק ל: לו יהיה הכבוד וכוח נצחי. אמן. - תשובה - כלומר, יהיה באותו הזמן: מניפסט: על ידי, unius REI, התהילה של ה ', ש, JHWH לבד: שוכנת באור בלתי נגיש! [רוטשילד אין לך זכות למכור: לכל העמים, כספו של השטן שלך] במערכת של הבונים החופשית: seigniorage בנקאות: של הפרושים לעשות תתפורר ישראל: שוב!
@ ה 'שלי - [אני unius REI: איפה הגופות שלי תהילים 110?] לוק 19:27. 1. "המשל של 10: מחושב להילחם 4 טעויות 1 לטעות אנשים יכלו לדמיין בקלות:... כי:. מלכות המשיח תתגלינה בקרוב 2 לטעות שיהיה:.. גלוי באופן מיידי באדמה, 3. לטעות שכולם יקבלו בשמחה:. ולבסוף: 4. לטעות שלא מחייבים את נתיניו:. משימה אחרת ש: ליהנות חוסר מעש: הגינונים קבלו לא אתה צריך לפעול עכשיו:.! פוליטי וכלכלי! הרעיון הראשון סותר את העובדה ש: הראשון שצריך לעשות טיול ארוך, ואז כמובן שאתה צריך לבלות זמן רב מאוד הציפייה השנייה:. זה מופרך על ידי העובדה, ש: הנסיך הלגיטימי יש לקבל במקום אחר (בשמים), ולא כאן, את מושכות שלטונו, לפני הפעלת סמכותו בכל תחומי proprii: יבשתי ומימי.
[טו רוטשילד אינם חי nessun diritto די vendere: il טואו denaro maledetto: ai popoli] @ יהוה - [אני unius REI: איפה הגופות שלי תהילים 110?] לוק 19:27. להרוס, טעות השלישית: אלוהים מצא לנכון: לתאר את העוינות הגלויה, עקשנית, חסרה כל בסיס, ולבסוף חסרת תועלת: שעורר: נגד: של אויביו. לעומת זאת, הדעה הרביעית: המנדט שניתן לעשרה העבדים, כלומר: החובה מוטלת: כל לשתף פעולת קידום: הגורם שלה (מלכות פלסטין). בתחילת דרך, לא נותנת להם בעמדה של לוחמים גאים, אבל בזה של בעלי מלאכה צנועים, עם הון קטן לטעון (תשואה), תמונה מחושבת להתפזר, לעת עתה לפחות, כל האוטופיות של הדמיון שלהם על ידי הצגה אותם ולא את הצרכים של המציאות החמורה ביותר "(Oosterzee).[טו רוטשילד אינם חי nessun diritto די vendere: il טואו denaro maledetto: ai popoli] @ יהוה - [אני unius REI: איפה הגופות שלי תהילים 110?] לוק 19:27. צפו בהרהורים: במתי 25:30. ועבד לא הרווחי: אתה מטיל אותו אל חושך החיצון, שם יהיה בכי וחריקת שיניים. שים לב שהפקודה "תוריד", לעיל. "לזרוק: חושך החיצון," חוטא ננטש לדרכיה שלו, לפני שעזב לשיפוט. מה: עכשיו שהיא מבצע, להחליט עבור כולם: גורלו גורל עתידנו: ומיידי: תהילים 81:12-13. ראה הערות מתיו 8:12, מתיו 13:42.
@ ה 'שלי - [אני unius REI] לוק 19.27. "בנוסף, יוביל כאן: האויבים שלי (322, 666, מערכת בונים חופשיים: בנקאות seigniorage: קרן המטבע NWO), שלא רצה אותי מאס מהמלך עליהם, ולרצוח אותם לפניי." - תשובה - אויבים אלה, שניסו למנוע עלייתו לכס המלוכה, משמשים גם לtutt'uomo, ללא ספק, לניזק, לאינטרסים שלו: בהיעדרו, אבל: הם באו לשעות "את של שכר , ולהיטים הבלתי פוסקים להרוס אותם. לורד האזכורים שלנו: המקום הראשון: הגורל הנורא ש: היהודים צפויים סוררים, כאשר, בהשגחתו, הוא היה שולח, זה לזה, הצבא הרומי לבצע את נקמתו,
@ ה 'שלי - [אני unius REI] לוק 19.27. להרוס את עירם ומדינתם, אך דבריו גם בנוף, ההרס הסופי של כל מי שיהיה מת באמונה, ומרד: נגד:. רייל רואה בפסוק זה, ודיווח על עונש נורא שמחכה ליום דין: הדור של יהודים ש: התנגד ישו תוך: באדמה. "הם קמו לתחייה", הוא אומר, "והובא בפני בית המשפט: של ישו, כדי לקבל את condegno: חטא עונש עצום:. להרוג הלורד של תהילה למרות ש: הם כנראה כבר נצחו ביום צליבתו, ישו מכריז במשל: ש: הם מחכים ליום, לשלם במצב:. למופת "
לוק 9.11 ... אבל כאשר ההמונים למדו על זה והלך אחריו: והוא קבל אותם: ודבר אליהם על: מלכות האלוהים, ורפא את אלה: זה: הם היו זקוקים לריפוי. - תשובה - כי זאת אמת: מלכות האלוהים לתוך Unius REI, הוא סוף: כל העוול של: כל הרעה, הפרושים, כך שכל עניי העולם יהיו מוגנים: וכל האסירים השטניים: קרן מטבע 666 בנקאות seigniorage: מערכת הבונים החופשית: תשוחרר! !! - תשובה - אובמה תוכחותיך, רוח קודש: "אתה איום הממשי של כל ילדים אמריקאים עליך להסיר אותך: 322 בונים חופשיים, ו666 כת השטן שלך: רק: העם צריך נשק כדי להרוג את בוגד כמו שאתה: וכדי להגן על עצמם מכת השטן רוטשילד! "
[הממשלה העולמית של unius REI] מעשי 1.7. אבל ישו: אמר: "זה לא בשבילך לדעת את הזמנים: ורגעים: ש: האב יש קבוע על ידי הרשות עצמו" - תשובה - אתה unius REI, מדיניות סיום: בכדור הארץ: בממלכת JHWH, זה, כי: כולם יודע שעל בוא של ישו השני, הוא לשנות באופן קיצוני: טבע אנושי, וזה irreversebile קרוב, שהוא הממלכה שמימית: יהיה באו לעולם. , (כך millennialists הם תאולוגי בטעות) מעשים 1.7. טיימס (cronoi) הם התקופות הגדולות בהיסטוריה (אלף שנים), הרגעיים (kairoi) מקומות מוגבלים ונקבעו שקורה במרוצת הזמן רצוף (שלטון 50-שנת unius REI). כ: "לשים בכוחו שלו?", potrebb'essere שניתנו בצורה ברורה יותר, ובכך: "וזה לא בשביל שתדע את הזמנים והרגעים, שהאבא ייקבע על ידי סמכותו נקבע: פעולה לעשות, זה ממלכת Unius REI. זה כאשר אלוהים, ב, לחכות, לצפות, להתפלל, המשחק שלו.
liiiilliiiil פרסם הערה: לפני 5 שעות: "וור דר Kniefall כריסטוס מלחמת nichts für die ריטר ליבר stehend sterben im Eisengewitter" - תשובה - לא! מה היא האמת של מלכות האלוהים? 1. השליחים לא היו דתיים, כך שכל מי שעקב אחרי, משיח, הם יכולים להשיג סדר יום פוליטי: מטרה כלומר, פוליטית, ישו אף אחד לא הכחישה, יש מטרה פוליטית, לUniusREI! למעשה, לאחר תחיית המתים, ממש לפני: לעלות לשמים, בקשו השליחים ישו, פועל 1.6: אז כשהם הגיעו יחד, הם שאלו: "אדונים, זה הזמן שבו ישחזר את הממלכה לישראל?" .
[666 IMF FED-ECB, W המלחמה, 322 NWO] התנ"ך בהחלט ממגן את ההזדמנות לתת: את הכסף בריבית, אבל לא לוקח: ב: לשקול: הפשע של השמדה וכת שטן, שהוא: בנקאות seigniorage (בזה מערכת בונים חופשיה), ​​כי: זה רע מדי, ופלילי, עובדה ש: רוטשילד SpA, יכול למכור את הכסף שלהם, לעשות: של העמים, מעשה הפרטי שלו טריפה. la Bibbia condanna בmodo assoluto, לה possibilità די מעז: איל denaro מודעת interesse, MA, הלא prende: minimamente: בconsiderazione: איל crimine די sterminio: דואר די satanismo, che è: Signoraggio bancario, perché, E troppo malefico דואר criminale , Il fatto che: איל רוטשילד SpA, possa vendere il proprio denaro ai popoli, לנסיעה די טוטי popoli, בלתי Privato ATTO די predazione
@ רוטשילד אין לך את הזכות למכור: הכסף שלך: לכל אחד! אבל, תנ"ך, מדבר רק על הבלאי (כלומר, בתמורה ל: 1. עניין: 2. חוב ציבורי: 3. חוב פרטי), ש, זה היה תמיד: עשה גינוי מוחלט על ידי: מכל נביאים, כמו, ובכן, גינוי מוחלט: מכל ההקשר של התנ"ך. עם זאת, רק פסוק אחד נפגם: על ידי: הפרושים (בתורה), כי לזה פסוק היחיד שמאפשר לך לתת בריבית, כסף רק לגויים (diprezzo, הרס, עוינות, גזענות נגד: כל שאינו יהודיה ). כך פשעים רבים של רצח עם, מלחמה, וכו '.. היינו מחויב ... אבל, למכור את הכסף? זה היה, פשע קולקטיבי: זירוז בעבדות: נגד: כל העמים, ש, התנ"ך, לא: תאר, כי: זה היה פשע בלתי נתפס: מ: גזענות של השמדה, וכת שטן!
@ קודשי קודש יהוה ---- זה מכיל באשמתך, אם אני מתייאש! איפה כל הגופות של המתים, שיש לך, הבטיחו לי, במזמור 110? הסיפור שלי: יהיה: עוד היסטוריה העלובה והמכוערת שלך, כמו שכבר פתטי: סיפורו של יונה! זו הסיבה, הכסא שלך עומד להפוך לטמא, כי יש לי מנדט פוליטי: ש, ניבא, אבל, עדיין, שוב, עדיין,: פושעים וכת שטן, תמיד, שוב ושוב, בכל כוח: 666 FED-IMF הבנק המרכזי של אירופה; NWO 322, המערכת של בונים חופשיה, הפרושים, הנאורה, תמיד לעשות רע: לכל העמים, והאסירים טרם שוחררו! אתבייש לך, ואז!
מצטער, אני היה: 12 שעות, בבית הספר שלי: לסיים את העבודה שלך: לרבעון סקרים, ו: ו, אני לא: כל כך נאיבי, לשימוש: שירות ציבורי: לכתוב בדף זה .. אני לא בצעתי: תמימות, ללעשות שמח: האויבים שלי. אבל, לפני 20 שעות באיטליה, זה היה 2.00 (2013/01/16), והיה לי: הכאב בשלפוחית ​​השתן, עם זאת, אני לא הולך לקום (למעשה, אני לא פעם לקום: בלילה ללכת , לשירותים), אבל, אני נעלמתי: מוקדם למיטה: בתחושה של תסכול גדולה, לעומת זאת, נאלץ לקום: לעצמי, כי: 1. האורות: מסדרון, המטבח וחדר אמבטיה, מתג במצב טבעי, ולאחר מכן היו כבויים, לבד: במצב טבעי, 2. לאחר מכן, ומלאך (שמעולם לא ראיתי אותו) אמר, למלאכים אחרים, כלומר, השרים השמימיים שלי: "! הוא ישן כל הזמן, משום שהוא יתייאש" - תשובה - זה נכון, אני מיואש!
ארה"ב נאט"ו 666-IMF; להפוך את זכויות אדם, אלא רק נגד סוריה! כלומר, רק בדרך אחת: להשמדת ישראל, ותמיכה: הסלפים זוועה: אל Quaeda, הנאציזם האיסלמי השריעה: להשמיד את הציביליזציה אנושית: עם: שטניזם השותף 666-IMF: תאגידי הגלובליסט, בונים החופשיים JabullON: עימם: satanAllah [אבל, שבו יש זכויות אדם, ל: אימפריאליזם אימפריה סעודית: להרוג לקדושים נוצרים 300 בכל יום? גזרנו השמדתנו! לכן, זה הכרחי עבורנו כדי להשמיד את כולם] אותנו בפלסטין: אנחנו לא נלחמים: נגד: הפלסטינים! אבל אנחנו נלחמים: נגד: השריעה נאצים השטניים מחבלים, ונגד: בריתם קרן המטבע הבינלאומי 666 NWO FED-ECB, 322: כל הכוחות נסתרי הבונים החופשיים! לכן, אנו נלחמים נגד כת השטן, כדי להציל את המין האנושי כולו: מהמפלצות! [] אני לא צריך לכתוב היטב, כי אני יכול לדבר בטבעי, ואלוהי: מצב, לכל כולו, של המין האנושי
[די! עצור! להיות השותפים של השטן 666-IMF, לצאת: מבבל, שלי יהודי! אין לנו עניין במורשתו של השטן, סדר עולמי חדש, הסתדר בשורות שלך] ישעיהו 40:1-11. "נחמה, ניחם עמי, אומר לכם לאלהים." 2. "דבר ברכות לירושלים, ואמר: 'ש: הזמן של מלחמה, ש: עוונה הוא חנינה, כי: קבל מיד יהוה: פעמים:. על כל חטאיה" 3. הקול של אחד (unius REI), שהוא קורא במדבר: "הכין את דרך יהוה, יישר במדבר כביש לאלוהים שלנו 4 כל עמק יהיה מרומם:.. ו: כל הר וגבעה: עשו נמוך, המקומות הקשים לתיקון: והמקומות המחוספסים החליקו 5 והכבוד ה 'יהיה גלוי, וכל הבשר יראה את זה ביחד, לפה של יהוה דבר "...
[די! עצור! להיות השותפים של השטן 666-IMF, לצאת: מבבל, שלי יהודי! אין לנו עניין במורשתו של השטן, סדר עולמי חדש, שהורכב: שורות] 6. קול אומר, "Cry!" והוא השיב: "מה אני אבכה?". "כל בשר העפר, וכולם היא כgoodliness פרח של השדה. 8. לשכמות הדשא, נמוג הפרחים, אלא דבריו של אלוהים שלנו תישאר לנצח.". 9. הו ציון, שאתה מביא בשורה טובה, להיכנס להר גבוה; O ירושלים, שאתה מביא בשורה טובה: להרים את קולך בכוח! תרים את הקול שלך, אל תדאגו! של 'ערי יהודה, "הנה לכם לאלהים." 10. הנה אדני יהוה מגיע עם עצמה, ו: זרועו שולטת בו. הנני גמולו: זה איתו, ותמורתו לפניו. 11. הוא יאכיל: הצאן מרעיתו כרועה, יאסוף את הטלאים בזרועו, ולשאת אותם: בחיקו, ומדריך: עם: עדינות וזהירות, כבשים ש: יש קטן.
[LorenzoJHWH מלך ישראל! lorenzoAllah: המלך פלסטין: Unius REI: בכל העולם] זכויות אדם, רק בדרך אחת:! הנאציזם השריעה האיסלמי: להשמיד את הציביליזציה וישראל: עימם שותף שטן 666 IMF הבונים החופשיים JabullON satanAllah [שבו יש זכויות אדם, ל : סעודית הסלפי אימפריה? גזרנו השמדתנו! לכן זה חיוני עבורנו להשמיד את כולם] אותנו בפלסטין: אנחנו לא נלחמים: נגד: הפלסטינים! אבל אנחנו נלחמים: נגד: השריעה נאצים השטניים מחבלים ונגד: קרן המטבע 666 NWO 322: כוחות נסתרים בונים חופשיים: אנו נלחמים נגד כת השטן, כדי להציל את המין האנושי כולו: מהמפלצות!
[מה חייזרים הם אמרו? את אותם דברים שהם מרגישים: יאמרו, במהלך הסיאנס ..] .. אני לא כמו רוטשילד: 666 FMI: 322 NWO, וכל הכוחות הנסתרים שלו: החברות (עמים) בונים חופשיים (כוחות נסתרים: לעשות רק אחד כת שטן) פרויקט: חטיפות חייזרים, Bildenberg, וכו '.. שהוא רוצה לעשות, במדינת ישראל, אבל אלץ אותו להיות: בחור תחת, כי, 1. כל היהודים (כל שותפיו העיקריים) שהם לא היו צריכים: להיות מסוגלים לחזור, כולם בישראל, לעושים בסיום: האימפריה שלו מהזין של השטן: נגד: כל העולם, וכדי לעשות להיות עבדים כל העמים (מייקרו שבב): שכל העמים: אונס באמצעות: seigniorage בנקאות! רוטשילד יש צורך נואש: לעשות: מלחמת העולם שלישי, כדי לעורר, סוף סוף, את שלטונו של השטן עליי האדמות לכל: כל כך ברור! אבל, אני אקח לי: כל המדבר הסעודי: ומצרי: שאני צריך, או, עם הטוב, ש, או בדרך הקשה!
היהודי: אדית שטיין: (לעומת): 666 הנאצי IMF FED! היא: לא: אמר לאחותו (עוד נזירת cloistered): אנחנו הולכים למות למען ישו ", לא, אבל אמר," אנחנו הולכים למות למען העם שלנו ", משום שזה ברית, של כל הקהילה יהודיה, עם קרן מטבע בינלאומי 666 (כלומר, המערכת של הבונים החופשית: 322), היא משהו שהוא יותר גרוע: כת השטן: אותו היא למעשה הכרזת המלחמה, וזה מעשה של השמדה נגד:! כל העמים אבל, הנביא אמר, " יבוטל הברית שלך עם מוות! "@ ישראל - לפעמים, להיכשל:?.!? או, לאבד את מטרה: זה הוא הדרך הטובה ביותר כדי לנצח את השלום שהאסט היתרון אתה צריך לעשות כדי להפוך לגוליית ענקית הליגה הערבית: אל Queda הסלפים העובדה: ש:: מחבלים לוביים ואל קעידה אין לי מדי צבא זה לא אומר שסוריה, לא הייתה כבר פלש:? עם זאת, על ידי: ישראל, נאט"ו CIA ליגה הערבית, ולאחר מכן על איראן לסייע לסוריה: עכשיו.
→ ישראל - כיצד? אתה רוצה לעשות: דוד, בעוד הליגה הערבית, חייב לעשות: "גוליית", ואם, במקום זאת, תוכל להפוך את שמשון, ואילו הליגה הערבית, הם עושים את פלשתיים? אז, זה לא יהיה רוטשילד 666 322 NWO IMF לצחוק לבד! אתה ממלכך: lorenzojhwh? אתה לא מבין כלום! בשבילי חייו של יהודי, זה חשוב יותר מהחיים של סינים! ואם הרוסים לא היה קיימים? אתה לעולם לא יכול להיות מסוגל: לעצור: צבא הסיני:תצורות איסלמיות מחוץ: חדרו, לקחו פקד השדה של המהפכה ומלחמה: נגד: משטר אסד. טוויסט, והרבה יותר: מה שקרה בלוב בשנת 2011 (בין השאר בNusra יש הרבה ג'יהאד לובי), שצנן את ההתלהבות בישראל ובמערב .. רוב מתפשר בשלב זה נראה שאירופים, שיום שני הבא יציג למזכ"ל האו"ם באן קי מון, מכתב בו בקש כי "אחראים לטבח בסוריה" יובא לבית הדין הפלילי הבינלאומי באג. על המכתב חתום על ידי 53 חברים בארגון האומות המאוחדות, כמעט כל אלה שבאירופה, מדינות רבות באסיה ובאפריקה 4. - תשובה - כן, ומתלוננים: אפילו לעצמם, לכל החיילים של הסלפית אל קעידה. הליגה ערבית, שנאט"ו CIA, הוביל בסוריה, יש לבצע מעשי טבח נגד אנשים חפים מפשע: שהיו ניטראליים, בסכסוך, או אלה ש: ינצחו רק לראות את מעשי הטבח, של מי שמפסיד?

_2. [נצחונו של השטן: פרושי קרן מטבע בינלאומי] ההיגיון של הפרושים הוא קרוב לסיום כרגע, החדירה שלה, הוא יותר מדי: פולשנית בכל: מוסדות, כספי, פוליטי ודתי ... [הנה, סדר העולמי החדש, 666, בנקאות seigniorage: של: כל ממשלות שווא הבונים החופשיים] באמצעות המטוסים העקביים קרטזיות, אתה יכול להרים, כל המידע שלך על: 1. Bildenberg, וכו '. 2. מערכת בנקאות פרטית: בינלאומית: FED-ECB לספא: תאגידים בינלאומיים, 3. כת שטן 4. חייזרים, 5. שדולה יהודיה: של כל המונופולים, 6. מבנים אחרים של 'סדר העולמי החדש כמו האיחוד האירופי, נאט"ו CIA .. לאחר מכן, לך על: עצמך, אתה יכול לעבד בתמציתי, חופף: שלם, כלומר, כל ארגון: מבנים אלה, על מנת לקבל: שלם מאוחדים: כתמונה תלת ממדית: מה יכול להיות הושג על ידי קרן המטבע הבינלאומי מהפרושים .. אז מה הוא את ההיגיון (ש: זה עשוי להיות אפשרי)?
2_2. [נצחונו של השטן: פרושי קרן מטבע בינלאומי] רק זאת: תוכל לנחש מה עשוי להיות: את החלקים החסרים בפאזל שלך, רק בדרך זו, יוכלו להבין, מהו ההיגיון של קרן מטבע-NWO, בוש ואינו יכולים לחזות רוטשילד: לא ציביליזציה, בין יהודים לנוצרים, אסלאם, לא, זהות לאומית: אנחנו נבוא כל נהרסנו, בשעבוד המתוחכם ביותר של טבעי וטכנולוגי, ש: לשבור את כל תקווה וללא כל התנגדות אפשרית! ב3 ° WW גרעיני זה: אנו נלחמים: אחד נגד: האחרים, לא מודע, של האיום. כך שהממלכה של 666 קרן מטבע: בית ההכנסה של שטן, מייקרו שבב, שבו יש כבר שם: הכול יותר מדי: ו: המבנים ומוסדותיה .. כי: רק שטן הוא עריץ כאלוהים רק בכוכב הזה! אחרי הכל: כל המבנים של NWO הם בלתי נראים לאנשים! כך האיום אינו יכול להיתפסכמובן, גם אובמה וכל הפוליטיקאים וכל הבונים חופשיים, כולם ראוי, להיות: להורג על גבוה: בגידה! משום, שהם העמידו פן: לבוחר (של כל העמים, בכל המדינות הדמוקרטיים בשקר: הבונים החופשי של הבנק seigniorage) יש כוח אמיתי, ואילו במציאות, המלצר של רוטשילד: 666-IMF, והמלצר: של בוש 322 NWO ? יש להם כוח גדול יותר:! של נשיא ארצות הברית, מנקודת מבט זו, אף אחד לא יותר אידיוטים של מלך ערב הסעודית, שהוא עשה: מעצמו בעלי ברית של אמריקאים! משום שיש: לא: אמריקאים, נוצרים, פוליטיקאי בובות, מוסדות, דתות, וכו '.. אבל מבחינה פוליטית קיים, רק הבנייה של ה-IMF! ישראל תושמד: כמובן: ואתה יהיה הרבה יותר טוב, בשבילך! אם אתה מעולם לא נולדת! זו שעה של חושך!
[תלמוד IMF אג'נדה 666] כמובן, בין החייזרים, כגון, בין כת השטן, גם, יש עריקות, (כי, אף צלחת מעופפת, לעולם לא תוכל להיות: יירט: על ידי הלוחמים שלנו, בלי, השותפות של החייזר) , למרות עריקות אלה:? הם 1%, עם זאת, כל העבריינים תמיד נענשו: עם מותו, עם זאת, תופעה זו לא לזלזל, ולכן שטן נשים רבים, הם משופדים, ECC .. , ונחשף באמצע הפורנוגרפיה קיצונית יותר, אחרי הכל, הטבע האנושי של שטן: משתלט, בשלב הבוגר שלו: כלומר, השלב של בשלות, ולכן, בבגרותם spicologica, רבים מעדיף למוות: התעללות מעשי אונס ושעבוד, שחייו של כל שטן מוסדי, מרמזים, כי הוא חיים: אימה ו: בסך הכל רוע
כנגד: הנשיא ארצות הברית, יש 34 רמות של פרטיות: על חייזרים: פרויקט (זה היה אמור), ואז יש גם 34 רמות היררכיות: בפירמידה של כוח: אמיתיות, כלומר, את אותו המרחק מוסדי, שיש, בין, ראש העיר של עיירה של 3000 תושבים, לאובמה? הוא, גם, באותו המרחק, ש, קיים: על ידי אובמה: ל: רוטשילד IMF 666! לכן, אם אובמה רוצה לדעת מה קורה: בארה"ב? אובמה חייב כבר לקרוא את המאמרים שלי! poiché, לil Presidente ארה"ב,קניבל 666 כומר: 322 synnek1 ודו-CIA, חטיפת חייזרים, IMF FED-ECB - מצטער, אני יודע את זה, אתה עובד כרוצחת! העבודה שלך לא יכולה להיות שיפור, כי זה תמיד עבודה מחורבנת! למעשה, הבנק, למצוא: הוא תמיד המלווה האכזרי ביותר, ש: הולך להירשם: למשכנתא! תמיד יש מישהו שמוכן לעשות את העבודה של הכריש .. אבל טוב בשבילו, זה היה יכול להיות, טוב יותר, אם הוא מעולם לא נולד! @ 666 רוטשילד, בונים חופשיים, 322 בוש, IMF FED-ECB: כל הפוליטיקאים: עוזרים אילמים: בנקאות seigniorage: להשמדת הציביליזציה הנוצריה החילונית! - אתה הפרת: כל שבועה! רק בגלל, כך מרושע, שחשבת, שידו של אלוהים, הוא לא הצליח מתאים לך! לא היה מתאים לעונש שלך! אבל, באמת, זה בא לידי הביטוי בלבך שלך, "אתה פושע, יהיה סומן להשמדה!" @ מלך ערב הסעודית - אתה לא חושב שאתה יכול להציל משהו מהאיסלאם, בלעדי!מאז, 1. הזעם שלי מunius REI, 2. המשרד האוניברסלי שלי: הוא: 3. להיות משרד: בממלכה הנצחית של אלוהים, אם כן, את כת שטן, החייזרים שלהם, שדים, כל האויבים שלי: קרן מטבע השריעה התלמוד, הם לא יכולים, לבטל, או להפסיק את הפעילות שלי בכל דרך! לכן, אין זה מועיל, דיכוי הגוף שלי! למעשה, לא ניתן להשמיד, דרך, השחיתות, שמישהו, שהוא מת! אז, בגלל זה, בשבילי, הכיף מתחיל, כי אני לא חושש מאף אתגר .. אני כבר מתוכנת על ידי אלוהים תמיד לנצח!
יחסים: בארה"ב יש: עם ובלי חברים: ש: עם האויב היא אותו! רק האסטרטגיה שונה! ישראל והאנושות כולה לאט תוחלפנה על ידי המפלצות, במובנים מסוימים, שינוי זה משפיע על כולנו, לאט לאט, מיום ליום, וזו הסיבה ששום ממשלה: הוא גינה את הפשע של מדינה: 11 בספטמבר! וכו '. הנה למה: לובי הבונים החופשי החליף את איבריה של המדינה .. במצב, יעיל מאוד, מכיוון שהקבלה היא המדע של גיהינום. google youtube, רשומה כל הודעה של דף זה, וכמה דו"חות נשלחים לגופים ממשלתיים שונים, הפעילות שלהם מנוטרת על ידי כת שטן, אתה יכול להכות אותם, דרך, בשורה! בהקשר זה, זה מגוחך לפחד למות! כי, כפי שהבשורה אומרת, יש משהו של אינסוף: הגרוע מהמוות, כלומר, יש גיהינום! אני "Unius REI, הטרור הוא לפניי: והגיהינום ואחריי, לבלוע את כל הפושעים, כל עצם יהיה שבור, על ידי, על פי גיהינום![תלמוד קבלת אג'נדה] הוא הפולחן של אלי בעל מרדוך ינשוף, הוא הפרויקט הסודי ביותר, שבו החברה אזרחית ואת מוסדות הממשל האמריקאי כבר אין גישה! ארה"ב לא ניתן לשמור! יום אחד יושמד על ידי אסטרואיד ענק ... זה חיוני כדי להיות חמוש, ולעשות: להכין: בונקרים תת קרקעיים, מקלטים, ואולי, בעיר השדה קטנה. @ IMF FED-ECB 666 322 כת שטן בונים חופשיים, חטיפות חייזרים: הם, להשמדת ישראל - את הפעילות של כת השטן היא המראה: כלומר, ניתן להשוות את פעילותם של החייזרים, המטרה של NWO היא להחליף את המין האנושי עם המפלצות! .... בגלל הרשעות של פרושי 666 IMF FED-ECB (יגיע לי: מוות), ישראל אבדתי, ואיתו הלכתי לאיבוד חירות וזכויות אדם לכל בני האדם: הכול אבודה: אבל התקווה היא לא: מתים, אני אני התקווה האחרונה שלך. [אבל אל תיבהלו! אלוהים תמיד בשליטה, וזה תמיד המדיניות הטובה ביותר לכל חיים!]
[עד המשרתים אמיתיים, שלווה, של אלוהים, ובני אלוהים לא יפחיתו? פלישת חייזרים לעולם לא תהיה אפשרית! ] החייזרים לא, חרא מפחיד, מדוע, הם שונים, אבל, הם מגעילים ומפחידים, כי, כמו כת שטן, הם באים מגיהינום, והנה, כי: 322 NWO, בוש, וקרן המטבע בינלאומי 666: הבנק המרכזי של אירופה FED, Rothschil , אימת השריעה אימפריאליזם, הם עושים מגעילים אותי: חרא! בגלל שהם הפכו את עצמם לאויבים של אלוהים!FED-ECB, חדש בילון מגדל, פרושים בבית ההכנסה של השטן, מודיעין מחוץ לכדור הארץ הוא דמוני קבלת סדר יום: תלמוד IMF 666, חטיפות חייזרים מהבנקאות seigniorage, קונספירציה בונים החופשיים: שבב אלקטרוני, NWO 322, ינשוף אלי בעל מרדוך ליל כל קדושים, אימת קניבל: קורבנות אדם : על מזבח: השטן: הומו .. תשובות, - הם תופעה על טבעית של הוודו השחור קסם, לא יודעת את התאריך המדויק שבי הפרושים kakam, שבאמצעות המגיה השחורה הציע לשדי האפשרות של צורך בגוף השונה מבחינה ביולוגית: ומאז יש תשע מקהלות של מלאכים : כך גם את החייזרים חייבים להשתייך לתשעה זנים עיקריים .. אבל, את החייזרים, אין שום כוח נגד הילדים של אלוהים, כי אין שד יכול להביא: את עצמו, קרוב אליי!
[בשמו של ישו בבית הלחם] פרושי נטורי קרתא, נאורים באמצעות וציפר 666 קרן המטבע הבינלאומי, הם יודעים טובים מאוד להיות כת שטן, הנה הסיבה: אם אין מחאה אלימה של הקהילה היהודיה נגד: הרבנים שלהם, יכולים לא קיימים עוד: מרווח לתקווה ל: איסלאם, ישראל והאנושות כולה! יהיה ייאוש הוא בסך הכל היה, ייאוש בקרוב יהיה בסך הכל, כי השטן יהיה בסך הכל, כאמור, הוא כבר בכסף שלו (של הבנקאות seigniorage) הוא בכיסינו
[בשמו של ישו בבית הלחם], כמובן, אני לא מתכוון כדי למזער את האחריות העצומה של הכנסייה הקתולית, המעדיפה את הפשיזם בהרכב את חוקי הגזע ש: במקום זאת, זה היה קל מאוד עבורה להילחם! אבל, זה ידוע היררכיה הקתולית: היא תמיד עושה את הצואה עד 50%. [Nel nome די ג'סו די Betlemme]
[בשמו של ישו בבית הלחם], כמובן, אני לא לקלקל: שני החברים הכי הטובים שלי, ואת כל חלקים של חרא כמוהם: כלומר, 1. בני Hinn, ו: 2. בנדיקטוס שש עשר, אבל, להרס אותם, יהיה השהידים של seigniorage הבנק, וכל מה ששייך לכנסייה, שעשתה: 640 חרמות: נגד:! הבונים החופשיים, יהיו, הקדושים, כי הם, כל קורבנות: של seigniorage הבנקאות: 666, ובונים חופשיים 322, הפרושים של קרן המטבע הבינלאומי, כדי לחסום ו: למנוע אותם, כי הם פושעי שותפה .. גישה למלכות האלוהים, כי, להשתיק את הפשע של הבנק seigniorage, זה לא רק: 1. פשע של "גבוהה: בגידה" נגד חוקה ונגד כל העמים, אבל, היא גם פשע: גבוה: בגידה, נגד, מלכות האלוהים!
[בשמו של ישו בבית הלחם], כמובן, עם התפוררותה של ישראל, גם, האיסלאם יבוטל, כפי שבוטל: הנאצים! חחח. 1. אחרי הכל, זה היה שהוא יושב: יד ימינו של האב, אינה מוחמד! חחח. 2. אחרי הכל, אין שום ערך בכל דת על הפלנטה הזאת, מחוץ לחוק הטבעי, שאומר: לעשות טוב ולהימנע מרע, בעוד כל הדתות הן רוע, מדי פעם, אבל האיסלאם תמיד עשה לא בסדר, כל כך אידיאולוגי, כלומר , באופן מבני! כמובן, יש שהאיסלאם הוא לא: של האסלאמיסטים, ו, הקודש האיסלאם הזה, אני ואלוהים: אנחנו רוצים להציל אותו: עם זאת, יש לנו להפריד את דמותו של ישוע שקמה לתחייה, שהוכתר, מכל הצורות של דת מאורגנת, כי למעשה, הם שתי מציאויות שונות.
322 אג'נדה FED NWO: קרן מטבע תלמוד: לביצוע רצח ישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים]. על ידי זיינב אל Khawaja. @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : בלוג Lede: פעיל בחריין בתי כלא: ל: כיסוי מחאה בטוויטר (דצמבר 19: 2012). הרשעתו של הפעיל אשרה בבדיקה: של: משכון של בחריין (12 בדצמבר: 2012). נושא טיימס: חדשות בחריין -:
את: הפגנות. קשר עם קשר בטוויטר:. ל: מדור תגובות: לעקוב @ nytopinion: ו: לשמוע מ:: עורך עמוד מאמרים: אנדרו רוזנטל: לעקוב @ andyrNYT. מוקדם יותר החודש: עקיל עבדול מוחסן: 19: נורה ב:: פנים: ל: מחאה נגד ממשלתו של בחריין. הוא היה מכוסה בדם: עם:: הצד התחתון: של: פניו פוצצו: לסתו נשברה: ו: יד שבורה התלויה בצורה המוזרה מהיד שלו. זה אחד: של: תמונות שהיית מעדיף שלא ראה: ו: לא יכול לשכוח. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. לאחר יותר מ 10 שעות: מ: ניתוח: ו: לפני מר עבדול מוחסן שב להכרה: חדרו בבית החולים כבר היה תחת שמירה על ידי:: משטרה. אילו היה יכול לדבר: ייתכן שהוא נחקר עוד לפני שנכנס לניתוח.
אחרים שכבו מדממים ללא טיפול רפואי ואילו סוכנים בטחון ממשלתי שאלות כמו: "האם היית משתתף במחאה מי עוד הייתה איתך?". בחריין: אי קטן מ:: חוף: מ: סעודיה: כבר נשלט על ידי:: המשפחה כליפה: ל: יותר מ 200 שנים. זהו גם ביתם:: המטה: של:: הצי של ארצות הברית הצי החמישי: בם ניידות נתיבי ספנות אזוריים: האסיסטים עם משימות בעיראק: ו: אפגניסטן: ו: הצגים איראן כמתחים ב:: הר האזור. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים:. את: אנשים המדוכאים: של: בחריין הצטרף:: האביב הערבי מייד לאחר :: סתיו: מ: הנשיא חוסני מובארק במצרים. עם תקווה מחודשת: הבחריינים לקחו ל: את: רחובות על פבואר 14: 2011. ריץ': ו: עניים: שיעי: ו: סוני: ליברלי: ו: דתי:
הם הרגישו מה זה היה כמו לדבר בחופשיות: ל:: הפעם הראשונה ב:: הון: מנאמה: בכיכר עם אנדרטת פנינה במרכזה. @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : פרל Roundabout הפך לסמל:: מהפכת בחריין. אבל חופש חדש זה לא יימשך זמן רב. @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : כוחות הביטחון של הממשלה תקפו: את: מפגינים שלווים: אז הרסו:: אנדרטת פרל:. ו: במרץ 2011: חיילים משכנת סעודיה:
ו:: איחוד אמירויות הערביות התערב כדי לדכא את ההפגנות שלנו למען הדמוקרטיה. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. הולך על: את: רחובות: נשא עימם דבר ודגל:: קריאה: עבור: דמוקרטיה יכולה לעלות לך את החיים שלך כאן. מזמרים "למטה עם:: הדיקטטור" יכול להובילך להיה נתונים למכות חשמל. נותן נאום על זכויות אדם: ו: דמוקרטיה יכולה להוביל למאסר העולם. תינוקות מתו לאחר שנחנק מגזים רעילים המשמשים את המשטרה לפיזור הפגנות:. ו: מפגיני התבגרות כבר ירו: ו: נהרגו. זה לא יוצא דופן בבחריין למצוא משפחות עם ארבעה או חמישה חברים בכלא, ב:: אותו הזמן. האבא שלי: Abdulhadi אל ח'וואג'א: הוכה עד אובדן הכרה בדירה שלי בחזית: של: את המשפחה שלי: כדו"ח בשנה שעברה
על ידי:: בחריין הנציבות העצמאית: של: תועד חקירה. לאחר מכן הוא נלקח משם עם הבעלים: ו: אח הגיסה, הם היו כל עונה. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. הבעלים יצאו בינואר: ו: אח גיסתי שוחררה לאחר מאסר של שישה חודשים בסוף 2011; האב נידון למאסר העולם. הוא מבוים 4 שביתות רעבות;: הארוכים ביותר נמשך 110 ימים: ו: כמעט עלה לו בחייו. (הוא בכפייה בבית חולים צבאיים.) אבל למרות כל הקורבנות הללו:: המאבק: ל: חופש: ו: הדמוקרטיה בבחריין נראית חסרת תקווה, כי השליטים של בחריין יש בעלי ברית חזקה: כולל סעודיה: ו:: ארצות הברית .: ל: הבחריינים: לא נראה שיש הרבה: של: הבדל בין: את: סעודים: ו:: האמריקנים.
שניהם תומכים:: ח'ליפה משטר לשמר את האינטרסים שלהם: גם אם:: העלות היא: את: חיים: ו: זכויות: של: את: אנשים: של: בחריין. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים] @ אובמה.. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : ארצות הברית מדברת על תמיכה בזכויות אדם: ו: דמוקרטיה: אבל בזמן: את הסעודים: לשלוח כוחות לעזרה:: ח'ליפה הממשלה: אמריקה שולחת זרועות @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו אמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה"
. ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : ארצות הברית עושה את עצמו שירות דוב עצום על ידי הצגת מוסר כפול ברור שכזאת נגד פרות זכויות אדם ב:: המזרח התיכון. וושינגטון ממגנת:: אלימות: של:: הממשלה סורית אך עצימת עין להפרת זכויות אדם בוטה שבצעה בחריין בעלת הבריתה. מוסר כפול זה עולה אמריקה אמינותה מעבר:: האזור; ו:: המסר שהבין הוא שאם אתה בעל ברית: של: אמריקה: אז אתה יכול לברוח עם התעללות זכויות אדם. [322 אג'נדה תלמוד CIA FED IMF 666 322 אג'נדה [FED NWO: קרן מטבע תלמוד: לביצוע רצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. אם:: ארצות הברית היא רצינית לגבי הגנה על זכויות אדם ב:: העולם הערבי: היא צריכה להפסיק את כל מכירות הנשק לבחריין:
להביא הפרות של בחריין ל:: תשומת לב: מ:: מועצת הביטחון של האו"ם: תומך בישיבה מיוחדת בבחריין ב:: האו"ם מועצת זכויות האדם: ו: להתחיל שיחה על פוטנציאל מדיני: ו: סנקציות כלכליות @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [: @ ממשל אובמה צריך גם לדרוש שבכירים בבחריין ברמה גבוהה לתת דין וחשבון: עבור: פרות זכויות אדם: ו: שארגונים לא ממשלתיים: חוקרי זכויות האדם של האו"ם: ו: עיתונאים יורשו זן:: המדינה: ו: לחקור הפרות. נכון לעכשיו:: ממשלת בחריין מאמינה כי יש חסינות בינלאומית. [322 אג'נדה תלמוד CIA FED IMF 666 322 אג'נדה [FED NWO: קרן מטבע תלמוד: לביצוע רצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני]
. בחריין: ברית אכזרית השריעה הסלפים. זה מחייב הפרות נרחבות של זכויות אדם: והעסקים ממשיכים כרגיל ::: הממשלה ממשיכה לרכוש נשק: ו: לרקוח עסקות רווחיות: מבלי להתמודד עם כל השלכות אמיתיות. זו הסיבה לכך: את: מגיני בחריין הבולטות ביותר של זכויות אדם הנימקים בכלא. עד:: ארצות הברית מתחילה להפעיל לחץ משמעותי על בעלת הבריתה: ממשלת בחריין אין תמריץ לשנות. לא משנה:: המחיר: הבחריינים ישמרו תובעניים:: ערכים מאוד - זכויות אדם: ו: דמוקרטיה - ש:: ארצות הברית טוען שמייצג אותה. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים] .. זאת שערורייה שאמריקה ממשיכה לגבות משטר שדורס אותם.
זיינב אל ח'וואג'א: פעיל: נעצר: ו: נכלא בתחילת חודש והואשם בהסתה לשנאה נגד:: ממשלת בחריין. גרסה: של: מאמר דעה זה הופיע בדפוס ב -26 בדצמבר: 2012: בעמוד A25: של:: ניו יורק המהדורה עם:: כותרת: בחריין: אליי אכזרי. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. על ידי זיינב אל Khawaja @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : בלוג Lede: פעיל בחריין בתי כלא: ל: כיסוי מחאה בטוויטר (דצמבר 19: 2012). הרשעתו של הפעיל אשר בבדיקה: של: משכון של בחריין (12 בדצמבר: 2012). נושא טיימס: חדשות בחריין -: את המחאה:
. קשר עם קשר בטוויטר:. ל: מדור תגובות: לעקוב @ nytopinion: ו: לשמוע מ:: עורך עמוד מאמרים: אנדרו רוזנטל: לעקוב @ andyrNYT. מוקדם יותר החודש: עקיל עבדול מוחסן: 19: נורה ב:: פנים: ל: מחאה נגד ממשלתו של בחריין. הוא היה מכוסה בדם: עם:: הצד התחתון: של: פניו פוצצו: לסתו נשברה: ו: יד שבורה התלויה בצורה המוזרה מהיד שלו. זה אחד: של: תמונות שהיית מעדיף שלא ראה: ו: לא יכול לשכוח. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. לאחר יותר מ 10 שעות: מ: ניתוח: ו: לפני מר עבדול מוחסן שב להכרה: חדרו בבית החולים כבר היה תחת שמירה על ידי:: משטרה. אילו היה יכול לדבר: ייתכן שהוא נחקר עוד לפני שנכנס לניתוח.
אחרים שכבו מדממים ללא טיפול רפואי ואילו סוכנים בטחון ממשלתי שאלות כמו: "האם היית משתתף במחאה מי עוד הייתה איתך?". בחריין: אי קטן מ:: חוף: מ: סעודיה: כבר נשלט על ידי:: המשפחה כליפה: ל: יותר מ 200 שנים. זהו גם ביתם:: המטה: של:: הצי של ארצות הברית הצי החמישי: בם ניידות נתיבי ספנות אזוריים: האסיסטים עם משימות בעיראק: ו: אפגניסטן: ו: הצגים איראן כמתחים ב:: הר האזור. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים] @ אובמה.. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו אמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה"
. ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. את: אנשים המדוכאים: של: בחריין הצטרפו:: האביב ערבי מייד אחרי:: סתיו: מ: הנשיא חוסני מובארק במצרים. עם תקווה מחודשת: הבחריינים לקחו ל: את: רחובות על פבואר 14: 2011. ריץ': ו: עניים: שיעי: ו: סוני: ליברלי: ו: דתיים: הם הרגישו מה זה היה כמו לדבר בחופשיות: ל:: הפעם הראשונה ב:: הון: מנאמה: במעגל תנועה עם פנינה אנדרטה במרכזה. @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : פרל Roundabout הפך לסמל:: מהפכת בחריין. אבל חופש חדש זה לא יימשך זמן רב. @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת:
"אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : כוחות הביטחון של הממשלה תקפו: את: מפגינים שלווים: אז הרסו:: אנדרטת פרל:. ו: במרץ 2011: חיילים משכנת סעודיה: ו:: איחוד אמירויות הערביות התערב כדי לדכא את ההפגנות שלנו למען הדמוקרטיה. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. הולך על: את: רחובות: נשא עימם דבר ודגל:: קריאה: עבור: דמוקרטיה יכולה לעלות לך את החיים שלך כאן. מזמרים "למטה עם:: הדיקטטור" יכול להובילך להיה נתונים למכות חשמל. נותן נאום על זכויות אדם: ו: דמוקרטיה יכולה להוביל למאסר העולם.תינוקות מתו לאחר שנחנק מגזים רעילים המשמשים את המשטרה לפיזור הפגנות:. ו: מפגיני התבגרות כבר ירו: ו: נהרגו. זה לא יוצא דופן בבחריין למצוא משפחות עם ארבעה או חמישה חברים בכלא, ב:: אותו הזמן. האבא שלי: Abdulhadi אל ח'וואג'א: הוכה עד אובדן הכרה בדירה שלי בחזית: של: את המשפחה שלי: כדו"ח בשנה שעברה על ידי:: בחריין העצמאי הוועדה: של: תועד חקירה. לאחר מכן הוא נלקח משם עם הבעלים: ו: אח הגיסה, הם היו כל עונה. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. הבעלים יצאו בינואר: ו: אח גיסתי שוחררה לאחר מאסר של שישה חודשים בסוף 2011; האב נידון למאסר העולם
. הוא מבוים 4 שביתות רעבות;: הארוכים ביותר נמשך 110 ימים: ו: כמעט עלה לו בחייו. (הוא בכפייה בבית חולים צבאיים.) אבל למרות כל הקורבנות הללו:: המאבק: ל: חופש: ו: הדמוקרטיה בבחריין נראית חסרת תקווה, כי השליטים של בחריין יש בעלי ברית חזקה: כולל סעודיה: ו:: ארצות הברית .: ל: הבחריינים: לא נראה שיש הרבה: של: הבדל בין: את: סעודים: ו:: האמריקנים. שניהם תומכים:: ח'ליפה משטר לשמר את האינטרסים שלהם: גם אם:: העלות היא: את: חיים: ו: זכויות: של: את: אנשים: של: בחריין. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים]. @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : ארצות הברית מדברת על תמיכה בזכויות אדם: ו: דמוקרטיה: אבל בזמן: את הסעודים: לשלוח כוחות לעזרה:: ח'ליפה ממשלה: אמריקה שולחת זרועות. @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : ארצות הברית עושה את עצמו שירות דוב עצום על ידי הצגת מוסר כפול ברור שכזאת נגד פרות זכויות אדם ב:: המזרח התיכון. וושינגטון ממגנת:: אלימות: של:: הממשלה סורית אך עצימת עין להפרת זכויות אדם בוטה שבצעה בחריין בעלת הבריתה.
מוסר כפול זה עולה אמריקה אמינותה מעבר:: האזור; ו:: המסר שהבין הוא שאם אתה בעל ברית: של: אמריקה: אז אתה יכול לברוח עם התעללות זכויות אדם. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. אם:: ארצות הברית היא רצינית לגבי הגנה על זכויות אדם ב:: העולם הערבי: היא צריכה להפסיק את כל מכירות הנשק לבחריין: להביא הפרות של בחריין ל:: תשומת הלב: מ:: מועצת הביטחון של האו"ם: תומכים בישיבה מיוחדת בבחריין ב:: מועצת זכויות האדם של האו"ם: ו: להתחיל שיחה על פוטנציאל מדיני: ו: סנקציות כלכליות @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו אמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה"
. ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : @ ממשל אובמה צריך גם לדרוש שבכירים בבחריין ברמה גבוהה לתת דין וחשבון: עבור: פרות זכויות אדם: ו: שארגונים לא ממשלתיים: חוקרי זכויות אדם של האו"ם: ו: עיתונאים יורשו להיכנס ל:: מדינה: ו: לחקור הפרות. נכון לעכשיו:: ממשלת בחריין מאמינה כי יש חסינות בינלאומית. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. זה מחייב הפרות נרחבות של זכויות אדם: ו: העסקים ממשיכים כרגיל ::: הממשלה ממשיכה לרכוש נשק: ו: לרקוח עסקות רווחיות: מבלי להתמודד עם כל השלכות אמיתיות.
זו הסיבה לכך: את: מגיני בחריין הבולטות ביותר של זכויות אדם הנימקים בכלא. עד:: ארצות הברית מתחילה להפעיל לחץ משמעותי על בעלת הבריתה: ממשלת בחריין אין תמריץ לשנות. לא משנה:: המחיר: הבחריינים ישמרו תובעניים:: ערכים מאוד - זכויות אדם: ו: דמוקרטיה - ש:: ארצות הברית טוען שמייצג אותה. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. זאת שערורייה שאמריקה ממשיכה לגבות משטר שדורס אותם. זיינב אל ח'וואג'א: פעיל: נעצר: ו: נכלא בתחילת חודש: ו: הואשם בהסתה לשנאה נגד:: הממשלה בחריין. גרסה: של: מאמר דעה זה הופיע בדפוס ב -26 בדצמבר: 2012: בעמוד A25: של:: ניו יורק המהדורה עם:: כותרת: בחריין: אליי אכזרי.
 
אובמה - הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו אמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה" אובמה - לה democrazia che tu vuoi דלה Siria? io la voglio דאל Barein דואר דלה הסעודית Saudita! perché questa è la verità: "tu stai uccidendo Israele e tutto il genere umano"YouTube

YouTube Spotlight

1039535 iscritti
169830699 visualizzazioni video
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  1 secondo fa
  finirò per uccidere tutte le tue lucertole!
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  38 secondi fa
  synnek1 -- i tuoi alieni, quelli, 666, che mettono i filtri: sul motore di ricerca: contro: di me? loro stanno versando il sangue dalla bocca?
 • Synnek1
  Synnek1 ha pubblicato un commento
  3 minuti fa
  [GLORYHOLE]
 • Synnek1
  Synnek1 ha pubblicato un commento
  3 minuti fa
  Dear UniusRei: What is a "Glory-hole"? lol >;-)
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  42 minuti fa
  my brave President of the Italian Republic Giorgio Napolitano (Naples, June 29, 1925) (born 10 days after my father) said to me: lol. "My son, you speak: about, the banking seigniorage: and, of the scientist: Giacinto Auriti, because, I'm afraid of being killed: like Jesus: by the Pharisees!" lol. mon président courageux de la République Italienne Giorgio Napolitano (Naples, 29 Juin, 1925) (né 10 jours après mon père) m'a dit: lol. «Mon fils, tu parles: environ, le seigneuriage bancaire: et, du savant: Giacinto Auriti, parce que, je le crains d'être tué: comme Jésus: par les pharisiens!" lol. il mio coraggioso Presidente della Repubblica Italiana: Giorgio Napolitano (Napoli, 29 giugno 1925)(nato 10 giorni dopo mio padre): ha detto a me: lol. "figlio mio, parla tu: di signoraggio bancario: e dello Scienziato Giacinto Auriti, perchè, io ho paura di essere ucciso, come Gesù: dai farisei!" lol.
 • Abu Antar
  Abu Antar ha pubblicato un commento
  47 minuti fa
  @ 322 IMF Pharisees -- [taking my order] no i do not want your extra size soft drink! drink your poisons made by yourself!
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  47 minuti fa
  @ King of Saudi Arabia - this your alliance with the Americans? is not something that: is here to stay .. without, freedom of religion?, and without a reform of Islam?, That Is, to Achieve a species of: ISLAMIC COUNCIL, Which asserts the primacy your ((theological)) of your: on all Muslims in the world! That theological authority: that all Muslims need to have, and so, not to: envy the Catholic Church .. of course, are not the Americans, to hurt you, because, simply, That you end up crushed: under the tracks: of the Chinese and the Russians! @ 666 IMF FED ECB - [thanks seigniorage banking] 50% of the families italine? no longer able: to get to the end of the month! [thanks seigniorage banking] 50% of the families italine? no longer Able: to get to the end of the month! [goods bancaires seigneuriage] 50% of the italine familles? n'est plus en mesure: d'arriver à la fin du mois!
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  49 minuti fa
  @666 IMF FED ECB -- [grazie signoraggio bancario] il 50% delle famiglie italine? non riesce più: ad arrivare alla fine del mese! [thanks seigniorage banking] 50% of the families italine? no longer able: to get to the end of the month! [merci bancaires seigneuriage] 50% de la italine familles? n'est plus en mesure: d'arriver à la fin du mois! [Dank Seigniorage-Banking] 50% der Familien italine? nicht mehr in der Lage: bis zum Ende des Monats erhalten! [gracias bancarias señoreaje] 50% de la italine familias? ya no es capaz: de llegar al final del mes!
 • Abu Antar
  Abu Antar ha pubblicato un commento
  51 minuti fa
  @ Burger King --- you do not have: to worry about the drive thru order placed against me. because i have ordered a chicken sandwich with no mayonnaise!
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  57 minuti fa
  @ King of Saudi Arabia --- you do not have to be worried, about, any slander: put in: cleverly: against me, because, my spiritual life: has only, a private value! my mandate?: it is purely political: rational and therefore, none of that: that: I say, or, that, I believe in a personal (my spiritual) will ever have, an impact religious or theological. then, I do not steal: never, myself, to any visit: it is: medical or even psychiatric, because, I believe, that, every head of State: should be helped to understand: if it is time for him to leave, your own place to another! how long is that, you do not do: a psychiatric evaluation? because, the Satanists have said, that, they have taken control of your brain!
 • Abu Antar
  Abu Antar ha pubblicato un commento
  57 minuti fa
  @ Burger King ---
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  @ King of Saudi Arabia --- tu non devi essere preoccupato, circa, eventuali calunnie: poste in essere: abilmente: contro di me, perché, la mia vita spirituale: ha soltanto: un valore privato! il mio mandato: è esclusivamente politico: razionale: e quindi, nulla di quello: che: io dico: o che, io penso a livello personale(spirituale): potrà mai avere, una incidenza religiosa, o teologica, io non sottrarrò: mai me stesso: a nessuna visita: ne medica e neanche psichiatrica: perché, io credo, che, ogni capo di Stato: dovrebbe essere aiutato a capire: se è il momento, per lui, di lasciare: il proprio posto ad un altro! da quanto tempo, è che, tu non fai una visita psichiatrica? perché, i satanisti hanno detto: di avere preso il controllo del tuo cervello!
 • Spike5war
  Spike5war ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  You guys are messing up badly. People who have like 1 million subs, will only get like 1/3 of that. WTF? Why are you doing this, someone who has an X amount subs should get that amount of views. Now it's like no. I remember seeing people being happy when they got 50, now they'll get like 15 views on that. Wow, bring back old YouTube.
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  @ king of Saudi Arabia - in this context,make religion: the concept of national identity is an act of suicide, in fact, the only ground: where Satanists Pharisees IMF 666: can be defeated?: is the love! thus, it can not: be: a solution polarize: Nazism Islamic, against: Nazism of the Talmud: looking for: to overcome, with: criminal lies and hypocrisy, the opponent! we must walk: in the light of God, namely, in the light of truth! only if all the people, and if all religions will be united: (universal brotherhood of Unius REI) Satanists Neturei Karta, with all their hypocrisy and lies ("we have been punished by God, to not have: never more: a Nation ", etc. ..) can be defeated! because, for the Pharisees? their homeland? is the whole world, which is why, it is the institutional Satanism: the banking seigniorage: it is true: soul of the world!
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  @king Saudi Arabia -- in questo contesto: fare della religione: lo stesso concetto: dell'identità nazionale: è un atto di suicidio, infatti, l'unico terreno: dove i satanisti farisei: del FMI 666: possono essere sconfitti?: è l'amore! così, nonpuò essere: una soluzione: contrappore: il nazismo islamico: al nazismo del talmud: cercando: di superare, in criminali menzogne ed ipocrisie, l'avversario! noi dobbiamo camminare alla luce di Dio, cioè, alla luce della verità! soltanto, se tutti i popoli, e se tutte le religioni saranno uniti: (fratellanza universale, di Unius REI) i satanisti Neturei Karta, con tutta la loro ipocrisia, e menzogne("noi siamo stati puniti da Dio, a non avere più una patria", ecc..) possono essere sconfitti! perché, per i farisei la loro patria? è tutto il mondo: ecco perché, è il satansmo istituzionale: del signoraggio bancario: la vera anima del mondo!
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  @ King of Saudi Arabia - of course, those who have an interest in spreading atheism, ie, the Pharisees Neturei Karta: IMF: Enlightened by Lucifer, JabullOn: Baal Peor, the god owl at the Bohemian Grove, etc. .. Enlightened them: they, too, the interest in block: Islam: in his middle ages! because, Satanism: ideological and practical: of the banking seigniorage, of this criminal, and unconstitutional: Masonic system: of all the false democracies, to destroy Israel, which is the unique hope of the world! is why the IMF-NWO, is exploitation: until the extermination of all peoples, this: is: Satanism ideological and practical, that is, a spiritual act, which is why, lacking tools: cultural and spiritual: all the human race, becomes: soon: one only: single herd of slaves: in a kind of Nazism, occult: 666 NWO 322, which can no longer be broken!
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  @ King of Saudi Arabia - ovviamente, chi ha interesse a diffondere l'ateismo, cioè, i farisei Neturei Karta: del FMI: Illuminati da lucifero, JabullOn: Baal Peor, dio gufo al Bohemian Grove, ecc.. loro Enlightened: hanno, anche, l'interesse a conservare l'Islam: nel suo medioevo! perché, il satanismo: ideologico e pratico: del signoraggio bancario, di questo criminale ed anticostituzionale: sistema massonico: delle false democrazie, per: distruggere Israele, che è l'unica: speranza del mondo! is why, il FMI-NWO, lo sfruttamento: fino allo sterminio: di tutti i popoli, questo: è: il satanismo ideologico e pratico, cioè, è un atto spirituale, ecco perché, mancado gli strumenti: culturali e spirituali: tutto il Genere umano: diventerà: ben presto: un solo branco di schiavi: in una specie di nazismo, il 666 NWO 322, che, non potrà più essere spezzato!
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  @ King of Saudi Arabia - this your alliance with the Americans? is not something that: is here to stay .. without, freedom of religion?, and without a reform of Islam?, that is, to achieve a species of: ISLAMIC COUNCIL, which asserts the your primacy((theological)) of your: on all Muslims in the world! That theological authority: that all Muslims need to have, and so, to not: envy the Catholic Church .. of course, are not the Americans, to hurt you, because, simply, that you end up crushed: under the tracks: of the Chinese and the Russians!
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  @King Saudi Arabia -- questa tua alleanza con gli americani? non è qualcosa: che: è destinata a durare.. senza la libertà di religione?, e senza una riforma dell'Islam?, cioè, di realizzare una specie: di CONCILIO ISLAMICO, che, affermerebbe la tua primazia: su tutti i musulmani del mondo! Quella autorità teologica: che, tutti i musulmani hanno bisogno di avere, e per cui invidiano la Chiesa Cattolica.. ovviamente, non saranno gli americani, a fare del male a te, perché, è sufficiente, che tu finisca stritolato: sotto i cingoli dei cinesi e dei russi!
 קרן המטבע הבינלאומי (קרן המטבע הבינלאומי, בדרך כלל מקוצר כמו קרן המטבע הבינלאומי קרן מטבע בינלאומי באיטלקית ובאנגלית) היא ארגון המורכב מהממשלות של 186 מדינות ועם קבוצת הבנק העולמי הוא ארגון בינלאומי בשם בריטון וודס מהמקום שבו נערך הכינוס שסמן את הבריאה. קרן המטבע הבינלאומי הוקמה רשמית 27 דצמבר 1945, כאשר 29 המדינות הראשונות חתמו על הסכם הקמת הארגון והוקמה במאי 1946. נכון לעכשיו, מדינות חברות הן 186. תשובה --- - כל אלה הם שקרים! קרן המטבע היא רכושם פרטי של כמה אנשים, כמו רוטשילד ורוקפלר, שהוא כת השטן המסוכנת ביותר, בכל ההיסטוריה של מין אנושי, בראשו של הנחש, כלומר: המערכת של הבונים החופשית של הבנק [Ammiraglio61. wordpres] [intopic. זה] [] אל Queda, ה-CIA נאט"ו מוסד הסלפים [] סוכני מוסד: עם שלוש יחידות של אל קאעידה שתקפו המחנה של הירמוך. סוכני מוסד 3 יחידות של אל קאעידה שתקפו המחנה של הירמוך ניטש הקרב על דצמבר 9 במחנה הפליטים הפלסטיני ירמוך (דרומית לדמשק) חשפו בריתות חדשות. היעד האסטרטגי היה לעסוק הפלסטינים במלחמה בסוריה, גיוס על בסיס עדתי (בעיקר סוני) נגד המשטר החילוני. אבל אחרת בלבנון בשנת 2007, כאשר את שכירי החרב של פתח אלאסלאם Habbo ניסו לגייס את הפלשתינאים מנהר אל בארד, נגד חיזבאללה, הפליטים לא הורשה לתפעל. אלמנטים של חמאס, חאלד משעל בעד, הם נתנו בלוחמים-Nusra הקדמי (סניף הלבנטיני של אל קאעידה) בשדה, שם הם התעמתו בעיקר עם אנשי החזית העממית (לאומנים והמרקסיסטים).JF קנדי ​​נרצח, כי הוא הדפיס שטרות (צו נשיאותי 11110), בשמו של העם. הבונים החופשיים היורש: (לעזאזל, יישרף בגיהינום) עם מעשו הראשון של הממשלה, נסוגו כסף של אנשים - ללא בנקאי seigniorage: של השטן, מהשוק. אירוניה: נקראת המושל, משרתו של רוטשילד בבנק המרכזי של אירופה, קרן המטבע הבינלאומי, FED, כי הכח שלה היא גבוה יותר מזה של ראש המדינה. אבו ענתר פרסם תגובה לפני 11 שעות: "אוכל את הזבל שלך פורסם בעצמך!" - תשובה-אם אתה רוצה לפגוע בי? זו רק בעיה בינך ורוח הקודש, אני לא רואה יותר מדי, אני תמיד מעדיף להאמין, לכל: ש: האנשים אומרים, לי! כי אני לא יכול להפעיל את הסכנה של פגיעה באדם חף מפשע! אחרי הכל, הכח שלי הוא עצום מדי, משום שמישהו יכול להיות כל כך נאיבי שישקרו לי .. תעשה לעצמך ולמשפחה לטובתך ... אל תפלו לבור Sheeple .. כבה את הטלביזיה שלך! התעלם מTV Media. לחקור 911.

questa NON è una testata giornalistica


==================

https://jewcivilization.blogspot.com/

==================

=================

TEMPLATE SEO CONTENT SEO WRITING =====> TRAFFIC JET

https://jewcivilization.blogspot.com/

PPC Advertising Toolkit Scopri gli strumenti che ti aiuteranno a pianificare, analizzare e migliorare le tue campagne Google Ads

==================

http://submit.shutterstock.com?rid=271517680

==========

http://www.shutterstock.com/g/museo+ebraico+cristiano?rid=271517680

=================

==================

https://jewcivilization.blogspot.com/

==================

http://feeds.feedburner.com/StoriaCiviltEbraico-cristiana

TEMPLATE SEO CONTENT SEO WRITING =====> TRAFFIC JEThttps://jewcivilization.blogspot.com/PPC Advertising Toolkit
Scopri gli strumenti che ti aiuteranno a pianificare, analizzare e migliorare le tue campagne Google Ads


PPC Advertising Toolkit Discover the tools that will help you plan, analyze and improve your Google Ads campaigns
==================
=================

SEMrush

SEMrushhttps://www.shutterstock.com/g/museo ebraico cristiano?rid=271517680&utm_medium=email&utm_source=ctrbreferral-t-link

==================
fedele250660@gmail.com

======

questa NON è una testata giornalistica

questa NON è una testata giornalistica

questa NON è una testata giornalistica

Hanno traghettato in Italia la mafia nigeriana

Pd in carcere!!! Hanno traghettato in Italia la mafia nigeriana. hanno appaltato il traffico di clandestini. Diventano consulenti di gover...

tradimento signoraggio bancario 322 massoneria 666

tradimento signoraggio bancario 322 massoneria 666
poteri occulti: alto tradimento dei popoli: NWO

BEVI TU STESSO I TUOI VELENI

BEVI TU STESSO I TUOI VELENI
DRINK YOUR POISONS MADE BY YOURSELF

grazie politici massoni

grazie politici massoni
grazie finanza del signoraggio bancario
no Copyright! QUESTA NON È UN TESTATA GIORNALISTICA, NO GIORNALISMO, I am King Israel Unius REI. Powered by Blogger.