יוזשאַוואַלי אַבריוויייטיד ווי ימף ימף אין איטאַליעניש און אין ענגליש

1_2. [Şeytanın zaferi: IMF Ferisiler] Ferisilerin mantığı kendi infiltrasyon, şimdi tamamlanmaya yakın olduğuna da şudur: tüm invaziv: kurumlar, parasal, siyasal ve dinsel ... [Lo, senyoraj bankacılık Yeni Dünya Düzeni, 666,: ve: bütün yanlış Hükümetleri Masonik]: 1. Tutarlı Kartezyen düzlemleri sayesinde, sen, hakkında tüm bilgileri alabilirsiniz. Bildenberg, vb. 2. Özel bankacılık sistemi: uluslararası: SPA FED ECB: çok uluslu şirketler, 3. Satanistler 4. uzaylılar, 5. Yahudi lobileri: Tüm tekeller, 6. AB gibi Yeni Dünya Düzeni, NATO'nun CIA diğer yapılar .. sonra, sizin için: Kendinizi, çakışan kısa, yalın, işleyebilir: bütün, yani, tüm organizasyon: bu yapıların, elde etmek için: birleşik bir bütün: olabilir ne: üç boyutlu bir görüntü olarak Ferisilerin IMF tarafından elde .. Yani mantık nedir (ki: bu mümkün olabilir)?
2_2. [Şeytanın zaferi: IMF Ferisiler] sadece bu: size ne olabileceğini tahmin etmek mümkün olacaktır: bulmacanın eksik parçalarını, ancak bu şekilde, anlamak mümkün olacak, IMF-NWO mantığı nedir, Bush ve Rothschild tahmin edemezsiniz: hiçbir medeniyet, Yahudi-Hıristiyan, İslam, asla, ulusal kimliği: Biz, doğaüstü ve teknolojik en sofistike esaret, tüm imha gelecektir: her umut kırmak ve hiçbir direniş mümkün! Bu 3 ° WW nükleer in: savaşacağız: karşı bir: diğerleri, habersiz, tehdit. böylece 666 IMF krallığı: zaten Şeytan, mikro-çip, bir sinagog: Tüm çok: ve: yapı ve kurumlarını .. ki: Sadece Şeytan bu gezegenin tek Tanrı olarak ibadet olduğunu! Sonuçta: NWO tüm yapıları insanlara görünmez! böylece tehdit algılanamazTabii, ayrıca Obama ve tüm siyasiler ve bütün masonlar, hepsi hak, olmak: Yüksek için idam: İhanet! çünkü, onlar gibi davrandı var: (tüm yanlış tüm halkların,: demokrasiler banka senyoraj Masonik) seçmenlere gerçek güce sahip, gerçekte ise, Rothschild Garson: 666 IMF ve garson: Bush 322 NWO ? Bu bakış itibaren, hiç kimse onun yaptığı Suudi Arabistan Kralı daha aptalca, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı: Amerikalıların kendisine bir müttefik! onlar daha büyük bir güç var! çünkü vardır: değil: Amerikalılar, Hıristiyanlar, kukla politikacılar, kurumlar, dinler, vs .. fakat politik, IMF'nin sadece duvar var! İsrail yok olacak: Dersin: ve sizin için, çok daha iyi olurdu! Eğer hiç doğmamış olsaydı! Bu karanlığın saattir!
[Gündemi Talmud IMF 666] tabii ki, böyle Satanistler arasında gibi yabancılar, bazıları da, ihlaller (çünkü, uçan daire yok, asla olamazdı: intercepted: bizim savaşçıları tarafından, yabancının suç olmadan) vardır , ancak bu ihlaller:? onlar% 1, ancak, tüm suçlular her zaman cezalandırılır: ölüm, ancak bu olgu birçok kadın satanist, ecc, kazığa neden olduğu, hafife alınmamalıdır .. Ve sonuçta, Satanist insan doğası, pornografi daha aşırı ortasında maruz: onun yetişkin aşamasında, devraldı: olduğunu, olgunluk aşamasında, bu nedenle, onların olgunluk spicologica, birçok ölüm tercih: istismar tecavüz ve köleleştirme, kurumsal her satanist hayatı, ima, bir hayat olduğunu: korku ve: kötülük toplam
karşı olarak: ABD Başkanı, gizlilik 34 düzeyleri vardır: ilgili: güç piramidinde: REAL, yani, aynı mesafe projesi yabancılar (Bu ifade edilmiştir), daha sonra, 34 hiyerarşik düzeyleri de vardır kurumsal, o, Obama, ile, 3000 nüfuslu bir şehrin belediye başkanı var mı? Obama: Gitmek: Rothschild IMF 666, aynı zamanda, mevcut aynı mesafe vardır! Peki, Obama ile ilgili neler olduğunu bilmek istiyor: ABD? Obama benim makaleleri okumak olmuş olmalı! poiché, per il Presidente ABD,666 rahip yamyam: 322 synnek1 voodoo CIA, uzaylılar kaçırma, IMF FED ECB - Üzgünüm, bunu biliyorum, sen katil olarak çalışıyorum! her zaman boktan bir iştir, çünkü işinizi, gelişmiş olamaz! Aslında, bulmak için banka,: Bir ipotek: abone oluyor: O, her zaman zalim alacaklı! köpekbalığı işi yapmak için istekli olduğunu her zaman birisi .. o hiç doğmamış olsaydı, ama onun için iyi, bu iyi, olurdu! @ 666 Rothschild, Masonluk, 322 Bush, IMF FED ECB: tüm politikacılar: sessiz suç: senyoraj bankacılık: laik Hıristiyan uygarlığının imhası için! - Sen ihlal etmiş: Herhangi yemini! çünkü sadece, çok kötü, sen düşünce, Tanrı'nın eli, o sana uygun değil ki! senin cezan için uygun değildi! ama, gerçekten, bu kendi kalbinde gösterildi, "sen suçlusun, yıkım için işaretlenmiş olacak!" Suudi Arabistan @ Kral - Bensiz, sen İslam'ın şey kurtarabilen sanmıyorum!1, yana. unius REI, 2 benim gazabı. Benim evrensel Bakanlık: şudur: 3. Tanrı'nın ebedi Krallık, sonra satanistler, bunların uzaylılar, şeytanlar, tüm düşmanları: Şeriat IMF Talmud, onlar iptal edemezsiniz, ya da herhangi bir şekilde benim faaliyetleri durdurmak bir bakanlık olacak! Bu nedenle, bu benim vücut bastırılması ters olduğunu! Aslında, yoluyla, yok edilemez, yolsuzluk, birisi öldü, kim olduğunu! Sonra, o, bu yüzden ben herhangi bir zorluk korkmuyorum çünkü benim için, eğlenceli, başlar .. Ben her zaman kazanmak için Tanrı tarafından programlanmıştır var!
İlişki: US var: arkadaşlarla iki: düşmanla aynı: O! Sadece strateji farklı! İsrail ve tüm insanlık yavaş canavarlar Değiştirilen olacak, bazı açılardan, bu değişiklik neden hiçbir hükümet hangisi, günden güne, yavaş yavaş, hepimizi etkiler: Eylül 11: o Devletin suç kınadı! vb. Burada yüzden: Masonik lobi Devlet organlarının Değiştirilen var .. modunda, çok etkili, Kabala cehennem bilimi olduğu için. google youtube, bu sayfanın kayıtları her mesaj, ve çeşitli raporlar farklı hükümet organları gönderilir, Onların etkinliği Satanistler tarafından izlenir, sen aracılığıyla, Gospel onları vurabilir! Bu bağlamda, ölmekten korkar olmak çok saçma! Gospel dediği gibi, sonsuz bir şey yoktur, Çünkü: kötü ölüm, That Is, cehennem var! Ben "unius REI am, terör benden önce: ve cehennem tüm suçlular, Onların her kemik cehennem ağzında, bana göre, kırılmış olacak yutmak, beni takip![Talmud Kabala gündemi] sivil toplum ve Amerikan Hükümet kurumları artık erişim sahip olduğu çok gizli proje, Baal tanrı Marduk baykuş ibadet olmasıdır! ABD kaydedilemiyor! Bir gün dev bir göktaşı ile yok edilecek ... bu silahlı olması esastır ve mutlaka: hazırlamak: Sığınaklar, sığınaklar, muhtemelen, küçük bir taşra kasabasında. @ IMF FED'in ECB 666 322 masonluk Satanistler, uzaylıların adam kaçırma: İsrail'i yok için vardır - Satanistler faaliyet ayna: yani, yabancıların faaliyetlerini karşılaştırılabilir, NWO amacı ile insan ırkının değiştirmektir canavarlar! .... Çünkü Ferisiler 666 IMF FED'in ECB (! HAK: ÖLÜM) kötülüğü I, ölü: İsrail, kesildi, ve onunla birlikte özgürlük kayıp olduğunu ve tüm insanlık için insan hakları: Tüm kaybolur: ama umut değil son umut duyuyorum. [Ama paniğe kapılmayın! Tanrı her zaman kontrol altında ve her zaman yaşam için en iyi politika olduğunu!]
[Kadar Tanrı, huzurlu, sadık hizmetçileri ve Tanrı'nın oğulları kaybolmaz? bir uzaylı istilası mümkün asla! ] ALIENS, ürpertici kahretsin, NEDEN, onlar farklıdır, ancak, Satanistler gibi, onlar cehennem, işte geliyor, çünkü, iğrenç ve ürkütücü, DEĞİLDİR, çünkü: 322 NWO, Bush ve 666 IMF: ECB FED, Rothschil bok:, emperyalizmin Şeriat korku, onlar nefretle yapmamı! Kendilerini Allah'ın düşmanları yaptık çünkü!Talmud IMF 666, bankacılık senyoraj gelen kaçırma uzaylılar, Masonik Conspiracy: mikroçip, NWO 322, baykuş tanrılar Baal Marduk Cadılar Bayramı, yamyam dehşeti: insan kurban FED'in ECB, yeni Babil kulesi, şeytanın sinagog Ferisiler, Dünyadışı Zeka şeytani kabala gündemi vardır : şeytan: ibne .. sunağına -CEVAP-- sihirli siyah VOODOO doğaüstü fenomeni, Ferisiler kakam, kara büyü yoluyla şeytanları biyolojik olarak değiştirilmiş bir vücut olma imkanı sunuluyor edenlere kesin tarihi bilmiyorum vardır: ve meleklerin dokuz korolar vardır beri : bu yüzden de yabancılar dokuz büyük suşları ait olmalıdır .. kendisi bana NEAR: ama, yabancılar için, hiçbir iblis getirebilir, Tanrı'nın çocuklara karşı hiçbir güç var!
Lucifer 666 IMF tarafından Aydınlanmış Ferisiler Neturei Karta, [Bethlehem İsa adına], onlar satanist olduğunu çok iyi biliyoruz, burada neden var: karşı Yahudi cemaatinin bir şiddetli protesto yoksa: hahamları, can artık yok: için umut için bir marj: İslam, İsrail ve tüm insanlık! Çaresizlik tüm Şeytan sonuçta olacak çünkü olmuştur, umutsuzluk yakında sonuçta olacak bütün olduğunu olacak gibi, onun para olarak erken (bankacılık senyoraj) bizim ceplerinde olduğunu
[İsa adına Bethlehem], tabii ki, ırkçı yasalar bileşiminde faşizmin iyilik Katolik Kilisesi'nin büyük sorumlulukları en aza indirmek için anlamına gelmez: onun yerine, onun için çok kolay olurdu kavga! ancak, bu Katolik hiyerarşisi bilinir: her zaman 50% halt etmiştir. [Nel nome di Gesu di betlemme]
Benim iki yakın arkadaşlarım ve onlar gibi bok tüm parçaları: [Bethlehem İsa'nın Adı], tabii ki, yağma olmaz, yani 1. BH'nin ve: 2. 640 excommunications: karşı: Masonlar, şehit olacak, olan, tüm Benedikt, ancak, onları harap etmek, banka senyoraj şehitleri ve yapmış Kilise, tüm bu parçası olacak kurbanları: bankacılık senyoraj alanı: 666 ve Masonik 322, IMF Ferisiler, engellemek ve: bunları önlemek, bu suçluların suç vardır .. Tanrı'nın Krallığı içine erişim, çünkü, banka senyoraj suçunun susturmak, sadece değildir: 1. bir suç Tanrı'nın Krallığı, karşı, ihanet: yüksek: Anayasaya aykırı ve tüm halklara karşı "vatana ihanet", ama aynı zamanda bir suçtur!
Lağvedildi olarak [Bethlehem İsa adına], elbette, İsrail dağılması ile, aynı zamanda, İslam, yürürlükten kalkacaktır: Naziler! lol. 1. Sonuçta, o oturuyor olmaktır: Baba sağ, Muhammed değil! lol. 2. tüm sonra, bu gezegen üzerinde herhangi bir dine hiçbir değer doğal hukuk dışında, orada, hangi diyor: iyilik ve kötülüğü önlemek, bütün dinlerin kötü iken, bazen, ama İslam her zaman yanlış yapmış, bu yüzden ideolojik, yani , yapısal bir şekilde! İslamcıların, ve bu Kutsal İslam, ben ve Tanrı: Açıkçası, olmayan bir İslam var onu kurtarmak istiyorum: O, dedi, biz, her türlü, tahtta olduğu, İsa'nın kişi dirilen ayırmak zorunda organize din, aslında, çünkü iki farklı gerçeklikler vardır.
FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki] Bahreyn:. Şeriat Selefilere Brutal Ally]. Zainab tarafından el-Khawaja. @ Obama. Suriye'den istediğiniz demokrasi? Ben Barein ve Suudi Arabistan, istiyorum! "Sen İsrail ve tüm insanlık öldürüyorlar": Bu gerçeği çünkü. İsrail Mehdi: Kral unius REI [MANE * THECEL * phares] şükür. : Lede Blog: Bahreyn Hapishaneler Savunucusu: için: Twitter Protesto (: 2012 Aralık 19) Kaplama. Aktivistin Conviction Testi onaylandı: of: Bahreyn tarafından rehin (12 Aralık: 2012). Times Konu: Bahreyn Haber -:
: protestolar. Twitter Bizi ile bağlan:. Için: Op-Ed: @ nytopinion izleyin: ve: duymak:: editoryal sayfa editörü: Andrew Rosenthal: @ andyrNYT izleyin. ÖNCE Bu ay: Aqeel Abdul Mohsen: 19: vuruldu:: Yüz: için: Bahreyn hükümeti protesto. O kanla kaplıydı: ile:: Alt tarafı: of: yüzünü açık üflenir: çenesi parçalandı ve: bileğine gelen beceriksizce asılı kırık bir el. Arasında: Eğer görmemişti arzulayanlar görüntüler: ve: asla unutamam O biri. [FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki] Bahreyn:. Şeriat Selefilere Brutal Ally. 10 saatten fazla sonra:: Cerrahi: ve: Bay Abdul Mohsen ayıldı önce: Onun hastane odasında tarafından koruma altında zaten:: Polis. Diye konuşabildi olmuştu: O hatta cerrahi girmeden önce sorguya olabilir.
Devlet güvenlik ajanları gibi sorular sorarken Diğer tıbbi yardım almadan kanama lain: "Eğer bir protesto gösterisine katıldıkları mıydı başka yanında kim vardı?". Bahreyn: küçük bir ada ülkesi: off: coast: of: Suudi Arabistan: tarafından idare edilmiştir:: Khalifa ailesi: için: 200 yıldan fazla. Aynı zamanda ev:: merkez: of:: Amerika Birleşik Devletleri Donanması Beşinci Filo: devriyeleri bölgesel nakliye yolları: ve: Afganistan: ve: gerginlikler gibi monitörlerin İran: Irak'taki misyonları ile asist: bölgede montaj. [FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki] Bahreyn:. Şeriat Selefilere Brutal Ally:.: Ezilenlerin: of: Bahreyn katıldı:: Arap Baharı kısa bir süre sonra :: Sonbahar: of: Mısır Devlet Başkanı Hüsnü Mübarek. Newfound umudu ile::: 14 Şubat sokaklar: 2011 Bahrainis aldı. Zengin: ve: kötü: Şii: ve: Sünni: liberal: ve: din:
onlar özgürce konuşmak nasıl bir şey olduğunu hissettim: için:: ilk kez:: Sermaye: Manama: merkezinde bir inci anıtı ile trafik daire de. @ Obama. Suriye'den istediğiniz demokrasi? Ben Barein ve Suudi Arabistan, istiyorum! "Sen İsrail ve tüm insanlık öldürüyorlar": Bu gerçeği çünkü. İsrail Mehdi: Kral unius REI [MANE * THECEL * phares] şükür. :: Bahreyn devrimi Roundabout Pearl sembolize geldi. Ama bu yeni özgürlük uzun ömürlü olmadı. @ Obama. Suriye'den istediğiniz demokrasi? Ben Barein ve Suudi Arabistan, istiyorum! "Sen İsrail ve tüm insanlık öldürüyorlar": Bu gerçeği çünkü. İsrail Mehdi: Kral unius REI [MANE * THECEL * phares] şükür. : Hükümetin güvenlik güçleri saldırdı:: barışçıl protestocuların:.: İnci Anıtı: sonra yıkıldığını ve: Mart 2011: Suudi Arabistan komşu asker:
ve:: Birleşik Arap Emirlikleri bizim demokrasi yanlısı protestolar bastırmak için müdahale etti. [FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki] Bahreyn:. Şeriat Selefilere Brutal Ally. Üzerinde: Going: sokaklarda: hiçbir şey ama bir bayrak taşıyan: ve: arama: için: demokrasi size hayatınızın buraya mal olabilir. "Aşağı ile:: diktatör" Chanting sizin elektrik şokuna maruz olan yol açabilir. Insan hakları ile ilgili bir konuşma yapan: ve: demokrasi müebbet hapis yol açabilir. . Bebekler çevik kuvvet polisi tarafından kullanılan zehirli gazlar boğucu sonra öldü: ve: genç protestoculara ateş edilmiştir: ve: öldürdü. Bu cezaevinde dört veya beş üye ile aileleri bulmak için Bahreyn alışılmadık değil:: aynı zamanda. Babam: Abdulhadi El-Khawaja: ön dairemde bilinçsiz dövüldü: of: ailem: bir rapor olarak geçen yıl
by:: Bahreyn Bağımsız Komisyon: of: Sorgulama belgelenmiştir. Sonra kocam götürüldü: ve: kardeşi-in-law, hepsi işkence gördü. [FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki] Bahreyn:. Şeriat Selefilere Brutal Ally. Kocam Ocak ayında piyasaya çıktı: ve: kardeşim-in-law geç 2011 yılında altı ay hapis cezası sonrasında serbest bırakıldı; babam ömür boyu hapse mahkum edildi. O dört açlık grevi;: uzun 110 gün sürdü: ve: neredeyse hayatına mal. (. O bir askeri hastanede zorla beslendi) Ama tüm bu fedakarlıklar rağmen:: mücadele: için: özgürlük: ve: Suudi Arabistan dahil: Bahreyn demokrasinin Bahreyn yöneticilerinin güçlü müttefikleri var çünkü umutsuz görünüyor ve:: Amerika Birleşik Devletleri .: için: Bahrainis: of: arasındaki fark:: Suudiler: orada çok olmak görünmüyor ve:: Amerikalılar.
Hem destekleyen:: Khalifa rejiminin kendi çıkarlarını korumak için: bile:: maliyeti:: ömürleri ve: haklar: of:: insan: of: Bahreyn. [FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki] Bahreyn:. Şeriat Selefilere Brutal Ally] @ Obama.. Suriye'den istediğiniz demokrasi? Ben Barein ve Suudi Arabistan, istiyorum! "Sen İsrail ve tüm insanlık öldürüyorlar": Bu gerçeği çünkü. İsrail Mehdi: Kral unius REI [MANE * THECEL * phares] şükür. : Amerika Birleşik Devletleri, insan haklarının desteklenmesi konusunda konuşuyor: ve demokrasi: ama süre:: Suudiler yardım asker gönderme:: Khalifa hükümet: Amerika gönderiyor silah @ Obama. Suriye'den istediğiniz demokrasi? Ben Barein ve Suudi Arabistan, istiyorum! "Sen İsrail'in öldürüyorsun ve bütün insanlığa": Bu bir gerçektir, çünkü
. İsrail Mehdi: Kral unius REI [MANE * THECEL * phares] şükür. : Amerika Birleşik Devletleri, kendi içinde insan hakları ihlallerine karşı böyle bariz bir çifte standart göstererek büyük bir kötülük yapıyor:: Ortadoğu. : Şiddet: of:: Washington kınadı Suriye hükümetinin ama onun müttefiki Bahreyn tarafından işlenen bariz insan hakları ihlallerini görmezden döner. : Bölge ve: Bu çifte standart karşısında Amerika'nın itibarını mal oluyor: anlaşıldığına mesaj olduğunu size bir müttefik iseniz: of: Amerika: o zaman insan haklarının kötüye kurtulabiliriz. [322 gündemi Talmud CIA FED'in 666 IMF [FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki] Bahreyn:. Şeriat Selefilere Brutal Ally. Eğer:: ABD'de insan haklarının korunması konusunda ciddi:: Arap dünyası: Bahreyn için tüm silah satışlarının durdurulması gerekir:
Bahreyn'in ihlalleri getirmek:: dikkat: of:: Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi: at Bahreyn üzerine özel bir oturum desteği:: Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Konseyi: ve: ile ilgili bir konuşma başlatmak potansiyel diplomatik: ve: ekonomik yaptırımlar @ Obama. Suriye'den istediğiniz demokrasi? Ben Barein ve Suudi Arabistan, istiyorum! "Sen İsrail ve tüm insanlık öldürüyorlar": Bu gerçeği çünkü. İsrail Mehdi: Kral unius REI [: @ Obama yönetiminin de üst düzey Bahreynli yetkililer sorumlu tutulması talep etmeliyiz: için: insan hakları ihlalleri: ve: O sivil toplum örgütleri: Birleşmiş Milletler insan hakları araştırmacıları: ve: gazeteciler için izin : ülke: girin ve: suistimalleri araştırmak. Şu anda:: Bahreyn hükümeti uluslararası bağışıklığı olduğuna inanıyor. [322 gündemi Talmud CIA FED'in 666 IMF [FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki]
. Bahreyn: şeriat Selefilere Brutal Ally. Bu yaygın insan hakları ihlalleri taahhüt: ve iş her zamanki gibi devam ediyor ::: Hükümet silah satın almak için devam ediyor: ve: kazançlı fırsatlar pazarlık: Herhangi bir gerçek sonuçlarla yüzleşmek zorunda kalmadan. : En önde gelen Bahreynli insan hakları savunucuları cezaevinde baygın nedeni budur. Kadar:: ABD müttefiki gerçek baskı başlar: Bahreyn hükümeti değiştirmek için hiçbir teşvik var. Olursa olsun:: fiyat: Bahrainis zorlu tutacak:: çok değerler - İnsan hakları: ve demokrasi - bu:: Amerika Birleşik Devletleri için stand iddia ediyor. [FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki] Bahreyn:. Şeriat Selefilere Brutal Ally] .. Bu Amerika'nın bir rejim olduğunu ayaklar altına bunları yedeklemek devam ettiği bir rezalet.
Zainab el-Khawaja: bir aktivist: tutuklandı: ve: hapsedilen bu ayın başlarında ve karşı nefreti kışkırtmakla suçlanıyor:: Bahreyn hükümeti. A versiyonu: of: Bu op-ed 26 Aralık baskı ortaya çıktı: 2012: of: sayfa A25 üzerinde: New York basım:: başlık: Bahreyn: Bir Brutal Ally. [FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki] Bahreyn:. Şeriat Selefilere Brutal Ally. Zainab tarafından el-Khawaja @ Obama. Suriye'den istediğiniz demokrasi? Ben Barein ve Suudi Arabistan, istiyorum! "Sen İsrail ve tüm insanlık öldürüyorlar": Bu gerçeği çünkü. İsrail Mehdi: Kral unius REI [MANE * THECEL * phares] şükür. : Lede Blog: Bahreyn Hapishaneler Savunucusu: için:. Twitter Protesto (19 Aralık: 2012) Kaplama Aktivistin Görüş Testi onaylandı: of: Bahreyn tarafından rehin (12 Aralık: 2012). Times Konu: Bahreyn Haberler -:: Protestolar
. Twitter Bizi ile bağlan:. Için: Op-Ed: @ nytopinion izleyin: ve: duymak:: editoryal sayfa editörü: Andrew Rosenthal: @ andyrNYT izleyin. ÖNCE Bu ay: Aqeel Abdul Mohsen: 19: vuruldu:: Yüz: için: Bahreyn hükümeti protesto. O kanla kaplıydı: ile:: Alt tarafı: of: yüzünü açık üflenir: çenesi parçalandı ve: bileğine gelen beceriksizce asılı kırık bir el. Arasında: Eğer görmemişti arzulayanlar görüntüler: ve: asla unutamam O biri. [FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki] Bahreyn:. Şeriat Selefilere Brutal Ally. 10 saatten fazla sonra:: Cerrahi: ve: Bay Abdul Mohsen ayıldı önce: Onun hastane odasında tarafından koruma altında zaten:: Polis. Diye konuşabildi olmuştu: O hatta cerrahi girmeden önce sorguya olabilir.
Devlet güvenlik ajanları gibi sorular sorarken Diğer tıbbi yardım almadan kanama lain: "Eğer bir protesto gösterisine katıldıkları mıydı başka yanında kim vardı?". Bahreyn: küçük bir ada ülkesi: off: coast: of: Suudi Arabistan: tarafından idare edilmiştir:: Khalifa ailesi: için: 200 yıldan fazla. Aynı zamanda ev:: merkez: of:: Amerika Birleşik Devletleri Donanması Beşinci Filo: devriyeleri bölgesel nakliye yolları: ve: Afganistan: ve: gerginlikler gibi monitörlerin İran: Irak'taki misyonları ile asist: bölgede montaj. [FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki] Bahreyn:. Şeriat Selefilere Brutal Ally] @ Obama.. Suriye'den istediğiniz demokrasi? Ben Barein ve Suudi Arabistan, istiyorum! "Sen İsrail'in öldürüyorsun ve bütün insanlığa": Bu bir gerçektir, çünkü
. İsrail Mehdi: Kral unius REI [MANE * THECEL * phares] şükür. : ezilenlerin: of: Bahreyn katıldı:: Arap Baharı kısa bir süre sonra:: Sonbahar: of: Mısır Devlet Başkanı Hüsnü Mübarek. Newfound umudu ile::: 14 Şubat sokaklar: 2011 Bahrainis aldı. Zengin: ve: kötü: Şii: ve: Sünni: liberal: ve: Dini: onlar özgürce konuşmak nasıl bir şey olduğunu hissettim: için:: ilk kez:: Sermaye: Manama: bir inci ile bir trafik çemberde onun merkezinde anıt. @ Obama. Suriye'den istediğiniz demokrasi? Ben Barein ve Suudi Arabistan, istiyorum! "Sen İsrail ve tüm insanlık öldürüyorlar": Bu gerçeği çünkü. İsrail Mehdi: Kral unius REI [MANE * THECEL * phares] şükür. :: Bahreyn devrimi Roundabout Pearl sembolize geldi. Ama bu yeni özgürlük uzun ömürlü olmadı. @ Obama. Suriye'den istediğiniz demokrasi? Ben Barein ve Suudi Arabistan, istiyorum! Bu gerçektir, çünkü:
"Sen İsrail ve tüm insanlık öldürüyorlar". İsrail Mehdi: Kral unius REI [MANE * THECEL * phares] şükür. : Hükümetin güvenlik güçleri saldırdı:: barışçıl protestocuların:.: İnci Anıtı: sonra yıkıldığını ve: Mart 2011: Suudi Arabistan komşu asker: ve:: Birleşik Arap Emirlikleri bizim demokrasi yanlısı protestolar bastırmak için müdahale etti. [FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki] Bahreyn:. Şeriat Selefilere Brutal Ally. Üzerinde: Going: sokaklarda: hiçbir şey ama bir bayrak taşıyan: ve: arama: için: demokrasi size hayatınızın buraya mal olabilir. "Aşağı ile:: diktatör" Chanting sizin elektrik şokuna maruz olan yol açabilir. Insan hakları ile ilgili bir konuşma yapan: ve: demokrasi müebbet hapis yol açabilir.. Bebekler çevik kuvvet polisi tarafından kullanılan zehirli gazlar boğucu sonra öldü: ve: genç protestoculara ateş edilmiştir: ve: öldürdü. Bu cezaevinde dört veya beş üye ile aileleri bulmak için Bahreyn alışılmadık değil:: aynı zamanda. Babam: Abdulhadi El-Khawaja: ön dairemde bilinçsiz dövüldü: of: ailem: tarafından bir rapor olarak geçen yıl:: Bahreyn Bağımsız Komisyon: of: Sorgulama belgelenmiştir. Sonra kocam götürüldü: ve: kardeşi-in-law, hepsi işkence gördü. [FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki] Bahreyn:. Şeriat Selefilere Brutal Ally. Kocam Ocak ayında piyasaya çıktı: ve: kardeşim-in-law geç 2011 yılında altı ay hapis cezası sonrasında serbest bırakıldı; babam ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı
. O dört açlık grevi;: uzun 110 gün sürdü: ve: neredeyse hayatına mal. (. O bir askeri hastanede zorla beslendi) Ama tüm bu fedakarlıklar rağmen:: mücadele: için: özgürlük: ve: Suudi Arabistan dahil: Bahreyn demokrasinin Bahreyn yöneticilerinin güçlü müttefikleri var çünkü umutsuz görünüyor ve:: Amerika Birleşik Devletleri .: için: Bahrainis: of: arasındaki fark:: Suudiler: orada çok olmak görünmüyor ve:: Amerikalılar. Hem destekleyen:: Khalifa rejiminin kendi çıkarlarını korumak için: bile:: maliyeti:: ömürleri ve: haklar: of:: insan: of: Bahreyn. [FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki] Bahreyn:. Şeriat Selefilere Brutal Ally]. @ Obama. Suriye'den istediğiniz demokrasi? Ben Barein ve Suudi Arabistan, istiyorum! "Sen İsrail ve tüm insanlık öldürüyorlar": Bu gerçeği çünkü. İsrail Mehdi: Kral unius REI [MANE * THECEL * phares] şükür. : Amerika Birleşik Devletleri, insan haklarının desteklenmesi konusunda konuşuyor: ve demokrasi: ama süre:: Suudiler yardım asker gönderme:: Khalifa hükümet: Amerika silah gönderiyor. @ Obama. Suriye'den istediğiniz demokrasi? Ben Barein ve Suudi Arabistan, istiyorum! "Sen İsrail ve tüm insanlık öldürüyorlar": Bu gerçeği çünkü. İsrail Mehdi: Kral unius REI [MANE * THECEL * phares] şükür. : Amerika Birleşik Devletleri, kendi içinde insan hakları ihlallerine karşı böyle bariz bir çifte standart göstererek büyük bir kötülük yapıyor:: Ortadoğu. : Şiddet: of:: Washington kınadı Suriye hükümetinin ama onun müttefiki Bahreyn tarafından işlenen bariz insan hakları ihlallerini görmezden döner.
: Bölge ve: Bu çifte standart karşısında Amerika'nın itibarını mal oluyor: anlaşıldığına mesaj olduğunu size bir müttefik iseniz: of: Amerika: o zaman insan haklarının kötüye kurtulabiliriz. [FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki] Bahreyn:. Şeriat Selefilere Brutal Ally. Eğer:: ABD'de insan haklarının korunması konusunda ciddi:: Arap dünyası: Bahreyn için tüm silah satışlarının durdurulması gerekir: Bahreyn'in ihlalleri getirmek:: dikkat: of:: Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi: özel bir oturum desteği : Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Konseyi: ve: at Bahreyn hakkında konuşmaya başlamak olası diplomatik: ve: ekonomik yaptırımlar @ Obama. Suriye'den istediğiniz demokrasi? Ben Barein ve Suudi Arabistan, istiyorum! "Sen İsrail'in öldürüyorsun ve bütün insanlığa": Bu bir gerçektir, çünkü
. İsrail Mehdi: Kral unius REI [MANE * THECEL * phares] şükür. : @ Obama yönetiminin de üst düzey Bahreynli yetkililer sorumlu tutulması talep etmeliyiz: için: insan hakları ihlalleri: ve: O sivil toplum örgütleri: Birleşmiş Milletler insan hakları araştırmacıları: ve: gazeteciler girmesine izin:: ülke: ve: suistimalleri araştırmak. Şu anda:: Bahreyn hükümeti uluslararası bağışıklığı olduğuna inanıyor. [FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki] Bahreyn:. Şeriat Selefilere Brutal Ally. Bu yaygın insan hakları ihlalleri taahhüt: ve: iş her zamanki gibi devam ediyor ::: Hükümet silah satın almak için devam ediyor: ve: kazançlı fırsatlar pazarlık: Herhangi bir gerçek sonuçlarla yüzleşmek zorunda kalmadan.
: En önde gelen Bahreynli insan hakları savunucuları cezaevinde baygın nedeni budur. Kadar:: ABD müttefiki gerçek baskı başlar: Bahreyn hükümeti değiştirmek için hiçbir teşvik var. Olursa olsun:: fiyat: Bahrainis zorlu tutacak:: çok değerler - İnsan hakları: ve demokrasi - bu:: Amerika Birleşik Devletleri için stand iddia ediyor. [FED NWO 322 gündemi: IMF Talmud: kill İsrail için! CIA FED ceza 666 IMF [teröristler Suudi Arabistan Emperyalizm: şeriat NAZİ: için: İsrail'i yok: III WW nükleer bölgesindeki] Bahreyn:. Şeriat Selefilere Brutal Ally. Bu Amerika'nın bir rejim olduğunu ayaklar altına bunları yedeklemek devam ettiği bir rezalet. Zainab el-Khawaja: bir aktivist: tutuklandı: ve: bu ayın başlarında hapisteki: ve: karşı nefreti kışkırtmakla suçlanıyor:: Bahreyn hükümeti. A versiyonu: of: Bu op-ed 26 Aralık baskı ortaya çıktı: 2012: of: sayfa A25 üzerinde: New York basım:: başlık: Bahreyn: Bir Brutal Ally.
 
Obama - Suriye istediğiniz demokrasi? Ben Barein ve Suudi Arabistan, istiyorum! - la democrazia che tu vuoi dalla Siria "Sen İsrail'in öldürüyorsun ve bütün insanlığa" Obama: Bu gerçeği, çünkü? io la voglio dal Barein e dalla Arabistan arabistan! perché questa è la verità: "tu stai uccidendo Israele e tutto il genere umano"
 
IMF (Uluslararası Para Fonu, genellikle İtalyanca ve İngilizce IMF IMF olarak kısaltılır) 186 ülke hükümetlerinin oluşan bir örgüttür ve Dünya Bankası Grubu ile konferans düzenlendi yerden Bretton Woods adlı bir uluslararası örgüttür Hangi oluşturma işaretlenir. İlk 29 ülke örgütü kuran anlaşma imzaladı ve Mayıs 1946 yılında kurulduğu zaman IMF resmen 27 Aralık 1945, kuruldu. Şu anda, Üye Devletler 186'dır. --- CEVAP - Hepsi yalan! banka senyoraj ve masonik sistemi: IMF gibi insanlığın tüm tarihi, yılanın başını, en tehlikeli Satanistler ise Rothschild ve Rockefeller gibi birkaç kişi, özel mülkiyet


_2. [די טריומף פון שׂטן: ימף פרושים] די לאָגיק פון די פרושים איז נאָענט צו קאַמפּלישאַן איצט, זייַן ינפילטריישאַן, איז אויך: ינווייסיוו אין אַלע: אינסטיטוציעס, געלטיק, פּאָליטיש און רעליגיעז ... [לא, די ניו וועלט אָרדער, 666, פון סיגניערידזש באַנקינג: פון: אַלע די פאַלש גאָווערנמענץ מאַסאָניק] דורך די קאַרטעסיאַן פּליינז קאָנסיסטענט, איר קענען קלייַבן זיך, אַלע אייערע אינפֿאָרמאַציע וועגן: 1. בילדענבערג, אאז"ו ו. 2. פּריוואַט באַנקינג סיסטעם: אינטערנאַציאָנאַלער: פאסטעכער עקב צו ספּאַ: מאַלטינאַשאַנאַל קאָרפּעריישאַנז, 3. סאַטאַניסץ 4. ייליאַנז, 5. אידישע לאַביז: פון אַלע מאַנאַפּאַליז, 6. אנדערע סטראַקטשערז פון די ניו וועלט אָרדער ווי די אי.יו., נאַטאָ סי.איי.עי. .. דעמאָלט, איר פֿאַר: זיך, איר קענען פּראָצעס אין אַ קאַנסייס, אָוווערלאַפּינג: די גאנצע, הייסט, אַלע דער אָרגאַניזאַציע: פון די סטראַקטשערז, אין סדר צו קריגן: אַ יונאַפייד גאנצע: ווי אַ דרייַ-דימענשאַנאַל בילד: פון וואָס קענען זייַן אַטשיווד דורך די ימף פון די פרושים .. אַזוי וואָס איז די לאָגיק (אַז: עס זאל זייַן מעגלעך)?
2_2. [די טריומף פון שׂטן: ימף פרושים] נאָר דאָס: איר וועט זייַן ביכולת צו טרעפן וואָס זאל זייַן: די פעלנדיק ברעקלעך פון אייער רעטעניש, נאָר אין דעם וועג, איר וועט זייַן ביכולת צו פֿאַרשטיין, וואָס איז די לאָגיק פון ימף-נוואָ, בוש און ראָטשילד קענען ניט פאָרויסזאָגן: קיין ציוויליזאַציע, ייִדיש-קריסטלעך, איסלאם, קיינמאָל, נאציאנאלע אידענטיטעט!: מיר וועלן קומען אַלע חרובֿ, אין דער רובֿ סאַפיסטאַקייטיד קנעכטשאפט פון סופּערנאַטוראַל און טעקנאַלאַדזשיקאַל, אַז: ברעכן יעדער האָפֿן און קיין קעגנשטעל איז מעגלעך! אין דעם 3 ° וווו יאָדער: מיר וועלן קעמפן: איינער קעגן: די אנדערע, ניט וויסנדיק, פון די סאַקאָנע. אַזוי אַז די מלכות פון 666 ימף: די שול פון שׂטן, מיקראָ-שפּאָן, וואָס האט שוין: אַלע אויך פילע: און: זייַן סטראַקטשערז און אינסטיטוציעס .. אַז: בלויז שׂטן איז געבוקט ווי די בלויז גאָט פון דעם פּלאַנעט! נאָך אַלע: אַלע סטראַקטשערז פון די נוואָ זענען ומזעיק צו די מענטשן! אַזוי די סאַקאָנע קענען ניט זייַן באמערקטפון קורס, אויך אבאמא און אַלע פּאַלאַטישאַנז און אַלע מאַסאָנס, זיי אַלע פאַרדינען, צו זייַן: שטעלן צו טויט פֿאַר הויך: ביטרייאַל! ווייַל, זיי האָבן פּריטענדיד: צו די וואָטערס (פון אַלע פעלקער, אין אַלע די פאַלש: דימאַקראַסיז מאַסאָניק פון באַנק סיגניערידזש) צו האָבן פאַקטיש מאַכט, בשעת אין פאַקט, דער קעלנער פון ראָטשילד: 666 ימף, און דער קעלנער: פון בוש 322 נוואָ ? זיי האָבן אַ גרעסערע מאַכט: פון דעם פרעזידענט פון די פאַרייניקטע שטאַטן!, פון דעם פונט פון מיינונג, קיין איינער איז מער ידיאָטיש פון דעם מלך פון סאַודי אַראַביאַ, וואָס ער האט געמאכט: פון זיך אַ אַלייז פון אמעריקאנער! ווייַל, עס זענען: נישט: אמעריקאנער, קריסטן, ליאַלקע פּאַלאַטישאַנז, אינסטיטוציעס, רעליגיאָנס, אאז"ו ו .. אָבער פאליטיש יגזיסץ, נאָר די מאַסאָנרי פון די ימף! ישראל וועט זייַן חרובֿ: פון קורס: און איר וואָלט זייַן פיל בעסער, פֿאַר איר! אויב איר האט קיינמאָל געווען געבוירן! דאָס איז די שעה פון פינצטערניש!
[אַגענדאַ גמרא ימף 666] פון קורס, צווישן די ייליאַנז, אַזאַ ווי, צווישן סאַטאַניסץ, אויך, עס זענען דיפעקשאַנז, (ווייַל, קיינער פליענדיק טעצל, קען קיינמאָל זייַן: ינטערסעפּטאַד: דורך אונדזער פייטערז, אָן, די קאַמפּליסאַטי פון די פרעמד) , כאָטש די דיפעקשאַנז: זיי זענען די 1%?, אָבער, אַלע אַפענדערז ביסט שטענדיק באשטראפט: מיט טויט, אָבער, דאָס דערשיינונג זאָל ניט זייַן אַנדערעסטאַמייטיד, וואָס איז וואָס פילע פרויען סאַטאַניסט, זענען ימפּיילד, עקק .. , און יקספּאָוזד אין די מיטל פון פּאָרנאַגראַפי מער עקסטרעם, נאָך אַלע, די מענטשלעך נאַטור פון סאַטאַניסט: נעמט איבער, אין די זייַן דערוואַקסן בינע: וואָס איז, דער בינע פון ​​צייַטיקייַט, דעריבער, אין זייער צייַטיקייַט ספּיקאָלאָגיקאַ, פילע בעסער טויט צו: זידלען ראַפּעס און ענסלייוומאַנט, אַז דער לעבן פון יעדער סאַטאַניסט ינסטיטושאַנאַל, ימפּלייז, וואָס איז אַ לעבן: פון גרויל און: פון בייז גאַנץ
ווי קעגן: די יו. עס. פרעזידענט, עס זענען 34 לעוועלס פון פּריוואַטקייט: וועגן דעם: פּרויעקט ייליאַנז (דאָס איז געווען סטייטיד), דעריבער, דאָרט זענען, אויך, 34 כייראַרקאַקאַל לעוועלס: אין די פּיראַמיד פון מאַכט: פאַקטיש, וואָס איז, די זעלבע ווייַטקייט ינסטיטושאַנאַל, אַז, דאָרט איז, צווישן, די מייער פון אַ שטאָט פון 3000 באוווינער, צו אבאמא? איז, אויך, די זעלבע ווייַטקייט, אַז, יגזיסץ: דורך אבאמא: צו: ראָטשילד ימף 666! אַזוי, אויב אבאמא וויל צו וויסן וואָס ס 'געגאנגען אויף: אין USA? אבאמא מוזן האט לייענען מיינע אַרטיקלען! פּאָיטשé, פּער יל פּרעסידענטע USA,666 גאַלעך קאַנאַבאַל: 322 סיננעק1 ווודו סי איי עי, ייליאַנז אַבדאַקשאַן, ימף פאסטעכער עקב - אנטשולדיגט, איך וויסן אַז, איר אַרבעט ווי מורדערעסס! דיין אַרבעט קענען ניט זייַן ימפּרוווד, ווייַל עס איז שטענדיק אַ פאַרקאַקט אַרבעט! אין פאַקט, די באַנק, צו געפֿינען: איז שטענדיק דער קרולאַסט באַל - האַלוואָע, אַז: איז געגאנגען צו אַבאָנירן: צו אַ היפּאָטעק! עס איז שטענדיק עמעצער וואס איז גרייט צו טאָן די אַרבעט פון די שאַרק .. אָבער גוט פֿאַר אים, עס וואָלט האָבן שוין, בעסער, אויב ער האט קיינמאָל געווען געבוירן! @ 666 ראָטשילד, פרעעמאַסאָנרי, 322 בוש, ימף פאסטעכער עקב: אַלע פּאַלאַטישאַנז: שטיל אַקאַמפּלאַסאַז: פון סיגניערידזש באַנקינג: פֿאַר דער צעשטערונג פון די וועלטלעך קריסטלעך ציוויליזאַציע! - איר האָט ווייאַלייטיד: קיין שבועה! נאָר ווייַל, אַזוי בייז, איר געדאַנק, אַז די האַנט פון גאָט, ער קען נישט פּאַסיק איר! איז געווען ניט פּאַסיק פֿאַר דיין שטראָף! אָבער, טאַקע, דאָס איז געווען דעמאַנסטרייטיד אין דיין אייגן האַרץ, "איר זענען די פאַרברעכער, וועט זייַן שוין אנגעצייכנט פֿאַר צעשטערונג!" @ מלך פון סאַודי אַראַביאַ - איר טאָן ניט טראַכטן איר קענען ראַטירונג עפּעס פון איסלאם, אָן מיר!זינט, 1. מיין גרימצארן פון וניוס רעי, 2. מיין וניווערסאַל מיניסטעריום: איז: 3. אַ זייַן אַ מיניסטעריום: אין די אייביק מלכות פון גאָט, דאַן, די סאַטאַניסץ, זייער ייליאַנז, בייזע גייסטער, אַלע מיינע שונאים: שאַריאַ ימף גמרא, זיי קענען נישט, באָטל מאַכן, אָדער האַלטן מיין אַקטיוויטעטן אין קיין וועג! דעריבער, עס איז קאַונטערפּראַדאַקטיוו, די סאַפּרעשאַן פון מיין גוף! אין פאַקט, קענען ניט זייַן חרובֿ, דורך, די קאָרופּציע, עמעצער, וואס איז טויט! דעריבער, אַז ס וואָס, פֿאַר מיר, די שפּאַס הייבט, ווייַל איך בין נישט דערשראָקן פון קיין אַרויסרופן .. איך האב שוין פּראָוגראַמד דורך גאָט צו שטענדיק געווינען!
שייכות: יו. עס. האָבן: ביידע מיט פריינט: אַז: מיט די פייַנט איז דער זעלביקער! בלויז די סטראַטעגיע איז אַנדערש! ישראל און אַלע מענטשהייַט וועט סלאָולי זייַן ריפּלייסט דורך די מאָנסטערס, אין עטלעכע בנוגע, דאָס טוישן אַפפעקץ אַלע פון ​​אונדז, סלאָולי, טאָג דורך טאָג, וואָס איז וואָס קיין רעגירונג: ער דינאַונסט די פאַרברעכן פון שטאַט: סעפטעמבער 11! אאז"ו ו. דאָ ס וואָס: די מאַסאָניק פויע האָבן רעפּלאַסעד די אָרגאַנס פון די שטאַט .. אין מאָדע, זייער עפעקטיוו, ווייַל קבלה איז די וויסנשאַפֿט פון גיהנום. Google יאָוטובע, רעקאָרדס יעדער אָנזאָג פון דעם בלאַט, און עטלעכע מעלדעט זענען געשיקט צו פאַרשידענע רעגירונג ללבער, זייער טעטיקייט איז מאָניטאָרעד דורך סאַטאַניסץ, איר קענען שלאָגן זיי, דורך, בשורה! אין דעם קאָנטעקסט, עס איז לעכערלעך צו זייַן דערשראָקן צו שטאַרבן! ווייַל, ווי די בשורה זאגט, עס איז עפּעס פון ינפאַנאַטלי: ערגסט פון די טויט, וואָס איז, עס איז גענעם! איך בין "וניוס רעי, דער טעראָר איז פאר מיר: און די גענעם נאכגעגאנגען מיר, צו שלינגען אַלע די קרימאַנאַלז, זייער יעדער ביין וועט זייַן צעבראכן, דורך מיר, אויף די מויל פון גענעם![גמרא קבלה אַגענדאַ] איז די עבודה פון בעל געטער מאַרדוק אַול, זענען די שפּיץ-סוד פּרויעקט, אין וואָס יידל געזעלשאַפט און די אינסטיטוציעס פון אמעריקאנער רעגירונג ניט מער האָבן צוטריט! די יו. עס. קענען ניט זייַן געהאלפן! איין טאָג וועט זייַן חרובֿ דורך אַ ריז אַסטערויד ... עס איז יקערדיק צו זייַן אַרמד, און טאָן: צוגרייטן: בונקערס, ונטערערד שעלטערס, עפשער, אין קליין לאַנד שטאָט. @ ימף פאסטעכער עקב 666 322 פרימייסאַנרי סאַטאַניסץ, ייליאַנז אַבדאַקשאַנז: זענען, פֿאַר צעשטערן ישראל - די טעטיקייט פון סאַטאַניסץ איז דער שפּיגל: וואָס איז, איז פאַרגלייַכלעך צו די אַקטיוויטעטן פון די ייליאַנז, די ציל פון די נוואָ איז צו פאַרבייַטן דעם מענטש ראַסע מיט די מאָנסטערס! .... ווייַל פון די רשעות פון די פרושים 666 ימף פאסטעכער עקב (פאַרדינען: טויט!), ישראל האט שוין פאַרפאַלן, און מיט אים איז געווען פאַרפאַלן פֿרייַהייט, און מענטשלעך רעכט פֿאַר אַלע מענטשהייַט: אַלע איז פאַרפאַלן: אָבער די האָפֿן איז נישט: טויט, איך בין דיין לעצטע האָפֿן. [אָבער טאָן ניט פּאַניק! גאָט איז שטענדיק אין קאָנטראָל, און עס איז שטענדיק דער בעסטער פּאָליטיק פֿאַר לעבן!]
[ביז דעם אמת, פרידלעך, קנעכט פון גאָט, און די קינדער פון גאָט וועט ניט מינערן? אַ פרעמד ינוואַזיע וואָלט קיינמאָל זייַן מעגלעך! ] די ייליאַנז ביסט נישט, קריפּי דרעק, וואָס, זיי זענען אַנדערש, אָבער, זיי זענען עקלדיק און קריפּי, ווייַל, ווי סאַטאַניסץ, זיי קומען פון גיהנום, זע, ווייַל: 322 נוואָ, בוש, און 666 ימף: עקב פאסטעכער, ראָטהסטשיל , ימפּיריאַליזאַם שאַריאַ גרויל, זיי טאָן עקל מיך: פון דרעק! ווייַל זיי האָבן געמאכט זיך די פיינט פון גאָט!פאסטעכער עקב, נייַ בבל טורעם, פרושים פון די שול פון שׂטן, עקסטראַטעררעסטריאַל ינטעלליגענסע זענען דימאַניק קבלה אַגענדאַ: גמרא ימף 666, אַבדאַקשאַנז ייליאַנז פון באַנקינג סיגניערידזש, מאַסאָניק קאָנספּיראַסי: מייקראָוטשיפּ, נוואָ 322, אַול געטער בעל מאַרדוק האַללאָוועען, קאַנאַבאַל גרויל: מענטש קרבן : אויף די מזבח פון: שׂטן: פאַגאָט .. -ענטפֿערן-- זענען סופּערנאַטוראַל דערשיינונג פון מאַגיש שוואַרץ ווודו, טאָן ניט וויסן די פּינטלעך טאָג ווען די פרושים קאַקאַם, האָבן, דורך די שוואַרץ מאַגיש האָבן געפֿינט צו בייזע גייסטער די מעגלעכקייט פון בעת ​​אַ גוף בייאַלאַדזשיקלי געווארן מאדיפיצירט: און זינט עס זענען נייַן קוויירז פון מלאכים : אַזוי אויך די ייליאַנז מוזן געהערן צו נייַן הויפּט סטריינז .. אָבער, די ייליאַנז האָבן קיין מאַכט קעגן די קינדער פון גאָט, ווייַל, ניט שעד קענען ברענגען: זיך, לעבן צו מיר!
[אין דעם נאָמען פון יאָשקע אין בעטהלעהעם] די פרושים נעטורעי קאַרטאַ, ענליגהטענעד דורך לוסיפער די 666 ימף, זיי וויסן זייער געזונט צו זייַן סאַטאַניסץ, דאָ ס וואָס: אויב עס איז נישט אַ היציק פּראָטעסט פון די ייִדיש קהל קעגן: זייער רבנים, קענען ניט מער עקסיסטירן: אַ גרענעץ פֿאַר האָפֿן פֿאַר: די איסלאם, ישראל און אַלע מענטשהייַט! וועט דעספּעריישין איז אַלע אין אַלע געווען, פאַרצווייפלונג וועט באַלד זייַן אַלע אין אַלע, ווייַל שׂטן וועט זייַן אַלע אין אַלע, ווי, איז פרי ווי די זייַן געלט (פון באַנקינג סיגניערידזש) איז אין אונדזער פּאַקאַץ
[אין דעם נאָמען פון יאָשקע אין בעטהלעהעם], פון קורס, איך טאָן ניט מיינען צו מינאַמייז דעם ריזיק ריספּאַנסאַבילאַטיז פון די קאַטהאָליק קהילה, וואָס פאַוואָרס די פאַשיזאַם אין דעם זאַץ פון די ראַסיש געזעצן אַז: אַנשטאָט, עס וואָלט האָבן שוין זייער גרינג פֿאַר איר קאַמף! אָבער, דאָס איז באקאנט די קאַטהאָליק כייעראַרקי: עס האט שטענדיק טאָן דרעק צו 50%. [נעל נאָום די געסù די בעטלעממע]
[אין דעם נאָמען פון יאָשקע אין בעטהלעהעם], פון קורס, איך וועט ניט צו צעלאָזן: מיין צוויי קלאָוסאַסט פריינט, און אַלע די ברעקלעך פון דרעק ווי זיי: ניימלי, 1. בעני כין, און: 2. בענעדיקט קסווי, אָבער, צו רוינד זיי, וועט זייַן די מאַרטערז פון די באַנק סיגניערידזש, און אַלע אַז טייל פון די קהילה, וואָס האט געטאן: 640 עקסקאָממוניקאַטיאָנס: קעגן: די פרעעמאַסאָנס!, וועט זיין, די מאַרטערז, וואָס זענען, אַלע די וויקטימס: פון די באַנקינג סיגניערידזש: 666, און מאַסאָניק 322, די פרושים פון די ימף, צו פאַרשפּאַרן און: פאַרמייַדן זיי, וואָס זענען קרימאַנאַלז קאַמפּליסאַט .. צוטריט אין די מלכות פון גאָט, ווייַל, סיילאַנסינג די פאַרברעכן פון באַנק סיגניערידזש, עס איז ניט בלויז: 1. אַ פאַרברעכן פון "הויך: טריזאַן" קעגן די קאָנסטיטוציע און קעגן אַלע פעלקער, אָבער, עס איז אויך אַ פאַרברעכן פון: הויך: טריזאַן, קעגן, די מלכות פון גאָט!
[אין דעם נאָמען פון יאָשקע אין בעטהלעהעם], פון קורס, מיט די דיסינטאַגריישאַן פון ישראל, אויך, איסלאם וועט זייַן אַבאַלישט, ווי איז געווען אַבאַלישט: די נאַציס! לאָל. 1. נאָך אַלע, עס איז צו זייַן זיצן: די רעכט האַנט פון דעם פאטער, איז ניט מוכאַמאַד! לאָל. 2. נאָך אַלע, עס איז ניט ווערט אין קיין רעליגיע אויף דעם פּלאַנעט, אַרויס פון די נאַטירלעך געזעץ, וואָס זאגט: טאָן גוט און ויסמייַדן בייז, בשעת אַלע רעליגיאָנס זענען בייז, טייל מאָל, אָבער איסלאם האט שטענדיק געטאן אומרעכט, אַזוי אידעישע, וואָס איז , אין אַ סטראַקטשעראַל וועג! דאָך, עס איז אַ איסלאם וואָס איז נישט: פון די יסלאַמיסץ, און, דעם רוס איסלאם, איך און גאָט: מיר ווילן צו ראַטעווען אים: אַז געזאגט, מיר האָבן צו באַזונדער די מענטש פון יאָשקע רעזערעקטיד, וואָס איז ענטהראָנעד, פון אַלע פארמען פון אָרגאַניזירט רעליגיע, ווייַל אין פאַקט, זיי זענען צוויי פאַרשידענע ריאַלאַטיז.
פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי]. דורך זאַינאַב על-כאַוואַדזשאַ. @ אבאמא. די דעמאָקראַסי אַז איר ווילן פון סיריע? איך ווילן, פון די באַרעין און סאַודי אַראַביאַ! ווייַל דאָס איז די אמת: "איר רע מאָרד ישראל און אַלע מענטשהייַט". ישראל מאַדי: מלך וניוס רעי [גריווע * טהעסעל * פערז] כאַלאַלויאַ. די: לעדע בלאָג: באַהראַין דזשאַילס אַקטיוויסט: פֿאַר: קאָווערינג פּראַטעס אויף טוויטטער (דעצעמבער 19: 2012). אַקטיוויסט ס קאָנוויקטיאָן ופעלד אין טעסט: פון: פּלעדגעס דורך באַהראַין (דעצעמבער 12: 2012). מאל טעמע: באַהראַין נייַעס -:
די: פּראַטעס. פאַרבינדן מיט אונדז אויף טוויטטער.: פֿאַר: אָפּ-עד: נאָכפאָלגן @ ניטאָפּיניאָן: און: צו הערן פון: די: לייט בלאַט רעדאַקטאָר: אנדריי ראזענטאל: נאָכפאָלגן @ אַנדירניט. פריער דעם חודש: אַקעעל אַבדול מאָהסען: 19: איז געווען שאָס אין: דעם: פּנים: פֿאַר: פּראַטעסטינג קעגן באַהראַין ס רעגירונג. ער איז געווען באדעקט אין בלוט: מיט: די: נידעריקער זייַט: פון: זייַן פּנים בלאָון עפענען: זייַן קין שאַטערד: און: אַ צעבראכן האַנט כאַנגגינג אָקווערדלי פון זייַן האַנטגעלענק. עס ס איינער: פון: יענע בילדער וואָס איר ווינטשן איר האט קיינמאָל געזען: און: קענען קיינמאָל פאַרגעסן. [פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי. נאָך מער ווי 10 שעה: פון: כירורגיע: און: איידער הער אַבדול מאָהסען ריגיינד באוווסטזיין: זייַן שפּיטאָל צימער איז שוין אונטער היטן דורך: די: פּאָליצייַ. האט ער שוין קענען צו רעדן: ער זאל אַפֿילו האָבן שוין ינטעראַגייטיד פריער געגאנגען אין כירורגיע.
אנדערע האָבן ליין בלידינג אָן מעדיציניש ופמערקזאַמקייַט בשעת רעגירונג זיכערהייַט אגענטן געפרעגט שאלות ווי: "זענען איר פּאַרטיסאַפּייטינג אין אַ פּראָטעסט? ווער אַנדערש איז מיט איר?". באַהראַין: אַ קליין אינזל פאָלק אַוועק: דער: ברעג: פון: סאַודי אַראַביאַ: האט שוין רולד דורך: די: כאַליפאַ משפּחה: פֿאַר: מער ווי 200 יאר. עס איז אויך היים צו: דעם: הויפּטקוואַרטיר: פון: די: פאַרייניקטע שטאַטן נאַווי ס 'פיט פליט: וואָס פּאַטראָולז רעגיאָנאַל שיפּינג ליינז: אַסיס מיט מישאַנז אין יראַק: און: אַפגהאַניסטאַן: און: מאָניטאָרס יראַן ווי טענטשאַנז אין: דעם: געגנט בארג. [פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי.: די: אַפּרעסט מענטשן: פון: באַהראַין זיך איינגעשריבן: די: אַראַבער פרילינג באַלד נאָך : די: פאַלן: פון: פרעזידענט האָסני מובאַראַק אין מצרים. מיט נופאַונד האָפֿן: באַהראַיניס גענומען צו: דעם: גאסן אויף פעברואר 14: 2011. רייַך: און: נעבעך: שייטע: און: סוני: ליבעראַל: און: רעליגיעז:
זיי פּעלץ וואָס עס איז געווען ווי צו רעדן פרילי: פֿאַר: די: ערשטער מאָל אין: דעם: הויפּטשטאָט: מאַנאַמאַ: אין אַ פאַרקער קרייַז מיט אַ פּערל מאָנומענט אין זייַן צענטער. @ אבאמא. די דעמאָקראַסי אַז איר ווילן פון סיריע? איך ווילן, פון די באַרעין און סאַודי אַראַביאַ! ווייַל דאָס איז די אמת: "איר רע מאָרד ישראל און אַלע מענטשהייַט". ישראל מאַדי: מלך וניוס רעי [גריווע * טהעסעל * פערז] כאַלאַלויאַ. די: פּערל ראָונדאַבאָוט געקומען צו סימבאָליזירן: די: באַהראַיני רעוואָלוציע. אבער דעם נופאַונד פֿרייַהייט האט ניט לעצטע לאַנג. @ אבאמא. די דעמאָקראַסי אַז איר ווילן פון סיריע? איך ווילן, פון די באַרעין און סאַודי אַראַביאַ! ווייַל דאָס איז די אמת: "איר רע מאָרד ישראל און אַלע מענטשהייַט". ישראל מאַדי: מלך וניוס רעי [גריווע * טהעסעל * פערז] כאַלאַלויאַ. די: רעגירונג 'ס זיכערהייַט פאָרסעס קעגן: די: פרידלעך פּראָטעסטערס: דעריבער טאָר אַראָפּ: די: פּערל מאָנומענט.: און: מערץ 2011: טרופּס פון ארומיקע סאַודי אַראַביאַ:
און: די: פאראייניקטע אַראַבער עמיראַטעס ינטערווינד צו פאַרשטיקן אונדזער פּראָ-דעמאָקראַסי פראטעסטן. [פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי. געגאנגען אויס אויף: די: גאסן: קעריינג גאָרנישט אָבער אַ פאָן: און: פאַך: פֿאַר: דעמאָקראַסי קען קאָסטן איר דיין לעבן דאָ. טשאַנטינג "אַראָפּ מיט: די: דיקטאַטאָר" קען פירן צו דיין זייַענדיק אונטערטעניק צו עלעקטריק שאַקס. געבן אַ רעדע וועגן מענטש רעכט: און: דעמאָקראַסי קענען פירן צו לעבן טפיסע. קליינע קינדער האָבן געשטארבן נאָך סאַפאַקייטינג פון טאַקסיק גאַסאַז געניצט דורך טומל פּאָליצייַ.: און: טיניידזש פּראָטעסטערס האָבן שוין שאָס: און: געהרגעט. עס ס נישט ומגעוויינטלעך אין באַהראַין צו געפֿינען משפחות מיט פיר אָדער פינף מיטגלידער אין טורמע אין: דעם: זעלביקער צייַט. מייַן פאטער: אַבדולהאַדי על-כאַוואַדזשאַ: איז געווען געשלאגן פאַרכאַלעשט אין מיין וווינונג אין פראָנט: פון: מיין משפּחה: ווי אַ באַריכט לעצטע יאָר
דורך: די: באַהראַין אומאָפּהענגיקער קאַמישאַן: פון: ינקווירי דאַקיאַמענטאַד. ער איז געווען דעמאָלט גענומען אַוועק מיט מיין מאַן: און: ברודער-אין-געזעץ; זיי זענען אַלע טאָרטשערד. [פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי. מייַן מאַן איז באפרייט אין יאנואר: און: מיין ברודער-אין-געזעץ איז באפרייט נאָך אַ זעקס-חודש זאַץ אין שפּעט 2011; מיין פאטער איז געווען סענטאַנסט צו לעבן אין טורמע. ער סטיידזשד פיר הונגער סטרייקס; די: לאָנגעסט לאַסטיד 110 טעג: און: כּמעט פּרייַז אים זייַן לעבן. (ער איז געווען קראַפט-פאסטעכער בייַ אַ מיליטעריש שפּיטאָל.) אבער טראָץ אַלע די קרבנות: די: געראַנגל: פֿאַר: פֿרייַהייט: און: דעמאָקראַסי אין באַהראַין מיינט פאַרפאַלן ווייַל באַהראַין ס שרים האָבן שטאַרק אַלייז: אַרייַנגערעכנט סאַודי אַראַביאַ: און: די: פאַרייניקטע שטאַטן .: פֿאַר: באַהראַיניס: עס טוט נישט ויסקומען צו זייַן פיל: פון: אַ חילוק צווישן: די: סאַודיס: און: די: אמעריקאנער.
ביידע זענען סופּפּאָרטינג: די: כאַליפאַ רעזשים צו ופהיטן זייער אייגן אינטערעסן: אַפֿילו אויב: די: פּרייַז איז: די: לעבן: און: רעכט: פון: די: מענטשן: פון: באַהראַין. [פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי]. @ אבאמא. די דעמאָקראַסי אַז איר ווילן פון סיריע? איך ווילן, פון די באַרעין און סאַודי אַראַביאַ! ווייַל דאָס איז די אמת: "איר רע מאָרד ישראל און אַלע מענטשהייַט". ישראל מאַדי: מלך וניוס רעי [גריווע * טהעסעל * פערז] כאַלאַלויאַ. די: פאַרייניקטע שטאַטן רעדט וועגן סופּפּאָרטינג מענטש רעכט: און: דעמאָקראַסי: אָבער בשעת: די: סאַודיס שיקן טרופּס צו הילף: די: כאַליפאַ רעגירונג: אַמעריקע איז שיקן געווער @ אבאמא. די דעמאָקראַסי אַז איר ווילן פון סיריע? איך ווילן, פון די באַרעין און סאַודי אַראַביאַ! ווייַל דאָס איז די אמת: "איר רע מאָרד ישראל און אַלע מענטשהייַט"
. ישראל מאַדי: מלך וניוס רעי [גריווע * טהעסעל * פערז] כאַלאַלויאַ. די: פאַרייניקטע שטאַטן איז טאן זיך אַ ריזיק דיסערוואַס דורך ווייַזנדיק אַזאַ אַ קלאָר ווי דער טאָג טאָפּל נאָרמאַל צו מענטש רעכט ווייאַליישאַנז אין: דעם: מיטל מזרח. וואַשינגטאָן קאַנדעמז: די: גוואַלד: פון: די: סיריאַן רעגירונג אָבער טורנס אַ בלינד אויג צו בלייטאַנט מענטש רעכט אַביוסיז באגאנגען דורך זייַן אַליירט באַהראַין. דאס טאָפּל נאָרמאַל איז קאָסטינג אַמעריקע זייַן קרעדיביליטי אַריבער: די: געגנט; און: די: אָנזאָג זייַענדיק פארשטאנען איז אַז אויב איר זענט אַ אַליירט: פון: אַמעריקע: דעריבער איר קענען באַקומען אַוועק מיט אַביוזינג מענטש רעכט. [322 אַגענדאַ גמרא סי.איי.עי. פאסטעכער 666 ימף [פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי. אויב: די: פאַרייניקטע שטאַטן איז ערנסט וועגן פּערטעקטינג מענטש רעכט אין: דעם: אַראַבער וועלט: עס זאָל אָפּשטעלן אַלע געווער פארקויפונג צו באַהראַין:
ברענגען באַהראַין ס אַביוסיז צו: דעם: ופמערקזאַמקייַט: פון: די: פֿאַראייניקטע פֿעלקער זיכערהייַט קאָונסיל: שטיצן אַ ספּעציעל סעסיע אויף באַהראַין אין: דעם: פֿאַראייניקטע פֿעלקער מענטשנרעכט הזכויות קאָונסיל: און: אָנהייבן אַ שמועס וועגן פּאָטענציעל דיפּלאַמאַטיק: און: עקאָנאָמיש סאַנגקשאַנז @ אבאמא. די דעמאָקראַסי אַז איר ווילן פון סיריע? איך ווילן, פון די באַרעין און סאַודי אַראַביאַ! ווייַל דאָס איז די אמת: "איר רע מאָרד ישראל און אַלע מענטשהייַט". ישראל מאַדי: מלך וניוס רעי [די: @ אבאמא אַדמיניסטראַציע זאָל אויך פאָדערונג אַז הויך-מדרגה באַהראַיני באאמטע זייַן געהאלטן אַקאַונאַבאַל: פֿאַר: מענטש רעכט אַביוסיז: און: אַז נאַנגאַווערנמענטאַל אָרגאַניזאַציעס: פֿאַראייניקטע פֿעלקער מענטש רעכט ינוועסטאַגייטערז: און: פובליציסטן זייַן ערלויבט צו אַרייַן: די: מדינה: און: פאָרשן אַביוסיז. אין פאָרשטעלן: די: באַהראַיני רעגירונג גלויבט עס האט אינטערנאַציאָנאַלער ימיונאַטי. [322 אַגענדאַ גמרא סי.איי.עי. פאסטעכער 666 ימף [פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]
. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי. עס קאַמיץ וויידספּרעד מענטש רעכט ווייאַליישאַנז: און געשעפט האלט ווי געוויינטלעך :: די: רעגירונג האלט צו קויפן געווער: און: פאַרהאַנדלען לוקראַטיוו דילז: אָן בעת ​​צו פּנים קיין פאַקטיש פאלגן. דאס איז וואָס: די: רובֿ באַוווסט באַהראַיני מענטש-רעכט דיפענדערז זענען לאַנגגווישינג אין טורמע. ביז: די: פאַרייניקטע שטאַטן סטאַרץ צו שטעלן פאַקטיש דרוק אויף זייַן אַליירט: באַהראַין ס רעגירונג האט ניט ינסעניוו צו טוישן. ניט קיין ענין: די: פּרייַז: באַהראַיניס וועט האַלטן פאדערן: די: זייער וואַלועס - מענטשלעך רעכט: און: דעמאָקראַסי - אַז: די: פאַרייניקטע שטאַטן קליימז צו שטיין פֿאַר. [פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי] .. עס איז אַ סקאַנדאַל אַז אַמעריקע האלט צו צוריק אַ רעזשים וואָס טראַמפּאַלז זיי.
זאַינאַב על-כאַוואַדזשאַ: אַן אַקטיוויסט: איז געווען ערעסטיד: און: דזשיילד פריער דעם חודש און באפוילן מיט ינסייטינג האַס קעגן: די: באַהראַיני רעגירונג. א ווערסיע: פון: דעם אַפּ-עד ארויס אין דרוקן אויף דעצעמבער 26: 2012: אויף בלאַט אַ25: פון: די: ניו יארק Edition מיט: די: קאָפּ: באַהראַין: אַ ברוטאַל אַליי. [פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי. דורך זאַינאַב על-כאַוואַדזשאַ @ אבאמא. די דעמאָקראַסי אַז איר ווילן פון סיריע? איך ווילן, פון די באַרעין און סאַודי אַראַביאַ! ווייַל דאָס איז די אמת: "איר רע מאָרד ישראל און אַלע מענטשהייַט". ישראל מאַדי: מלך וניוס רעי [גריווע * טהעסעל * פערז] כאַלאַלויאַ. די: לעדע בלאָג: באַהראַין דזשאַילס אַקטיוויסט: פֿאַר: קאָווערינג פּראַטעס אויף טוויטטער (דעצעמבער 19: 2012). אַקטיוויסט ס קאָנוויקטיאָן ופעלד אין טעסט: פון: פּלעדגעס דורך באַהראַין (דעצעמבער 12: 2012). מאל טעמע: באַהראַין נייַעס -: די: פּראַטעס
. פאַרבינדן מיט אונדז אויף טוויטטער.: פֿאַר: אָפּ-עד: נאָכפאָלגן @ ניטאָפּיניאָן: און: צו הערן פון: די: לייט בלאַט רעדאַקטאָר: אנדריי ראזענטאל: נאָכפאָלגן @ אַנדירניט. פריער דעם חודש: אַקעעל אַבדול מאָהסען: 19: איז געווען שאָס אין: דעם: פּנים: פֿאַר: פּראַטעסטינג קעגן באַהראַין ס רעגירונג. ער איז געווען באדעקט אין בלוט: מיט: די: נידעריקער זייַט: פון: זייַן פּנים בלאָון עפענען: זייַן קין שאַטערד: און: אַ צעבראכן האַנט כאַנגגינג אָקווערדלי פון זייַן האַנטגעלענק. עס ס איינער: פון: יענע בילדער וואָס איר ווינטשן איר האט קיינמאָל געזען: און: קענען קיינמאָל פאַרגעסן. [פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי. נאָך מער ווי 10 שעה: פון: כירורגיע: און: איידער הער אַבדול מאָהסען ריגיינד באוווסטזיין: זייַן שפּיטאָל צימער איז שוין אונטער היטן דורך: די: פּאָליצייַ. האט ער שוין קענען צו רעדן: ער זאל אַפֿילו האָבן שוין ינטעראַגייטיד פריער געגאנגען אין כירורגיע.
אנדערע האָבן ליין בלידינג אָן מעדיציניש ופמערקזאַמקייַט בשעת רעגירונג זיכערהייַט אגענטן געפרעגט שאלות ווי: "זענען איר פּאַרטיסאַפּייטינג אין אַ פּראָטעסט? ווער אַנדערש איז מיט איר?". באַהראַין: אַ קליין אינזל פאָלק אַוועק: דער: ברעג: פון: סאַודי אַראַביאַ: האט שוין רולד דורך: די: כאַליפאַ משפּחה: פֿאַר: מער ווי 200 יאר. עס איז אויך היים צו: דעם: הויפּטקוואַרטיר: פון: די: פאַרייניקטע שטאַטן נאַווי ס 'פיט פליט: וואָס פּאַטראָולז רעגיאָנאַל שיפּינג ליינז: אַסיס מיט מישאַנז אין יראַק: און: אַפגהאַניסטאַן: און: מאָניטאָרס יראַן ווי טענטשאַנז אין: דעם: געגנט בארג. [פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי]. @ אבאמא. די דעמאָקראַסי אַז איר ווילן פון סיריע? איך ווילן, פון די באַרעין און סאַודי אַראַביאַ! ווייַל דאָס איז די אמת: "איר רע מאָרד ישראל און אַלע מענטשהייַט"
. ישראל מאַדי: מלך וניוס רעי [גריווע * טהעסעל * פערז] כאַלאַלויאַ. די: אַפּרעסט מענטשן: פון: באַהראַין זיך איינגעשריבן: די: אַראַבער פרילינג באַלד נאָך: די: פאַלן: פון: פרעזידענט האָסני מובאַראַק אין מצרים. מיט נופאַונד האָפֿן: באַהראַיניס גענומען צו: דעם: גאסן אויף פעברואר 14: 2011. רייַך: און: נעבעך: שייטע: און: סוני: ליבעראַל: און: רעליגיעז: זיי פּעלץ וואָס עס איז געווען ווי צו רעדן פרילי: פֿאַר: די: ערשטער מאָל אין: דעם: הויפּטשטאָט: מאַנאַמאַ: אין אַ פאַרקער קרייַז מיט אַ פּערל מאָנומענט אין זייַן צענטער. @ אבאמא. די דעמאָקראַסי אַז איר ווילן פון סיריע? איך ווילן, פון די באַרעין און סאַודי אַראַביאַ! ווייַל דאָס איז די אמת: "איר רע מאָרד ישראל און אַלע מענטשהייַט". ישראל מאַדי: מלך וניוס רעי [גריווע * טהעסעל * פערז] כאַלאַלויאַ. די: פּערל ראָונדאַבאָוט געקומען צו סימבאָליזירן: די: באַהראַיני רעוואָלוציע. אבער דעם נופאַונד פֿרייַהייט האט ניט לעצטע לאַנג. @ אבאמא. די דעמאָקראַסי אַז איר ווילן פון סיריע? איך ווילן, פון די באַרעין און סאַודי אַראַביאַ! ווייַל דאָס איז די אמת:
"איר רע מאָרד ישראל און אַלע מענטשהייַט". ישראל מאַדי: מלך וניוס רעי [גריווע * טהעסעל * פערז] כאַלאַלויאַ. די: רעגירונג 'ס זיכערהייַט פאָרסעס קעגן: די: פרידלעך פּראָטעסטערס: דעריבער טאָר אַראָפּ: די: פּערל מאָנומענט.: און: מערץ 2011: טרופּס פון ארומיקע סאַודי אַראַביאַ: און: די: פאראייניקטע אַראַבער עמיראַטעס ינטערווינד צו פאַרשטיקן אונדזער פּראָ-דעמאָקראַסי פראטעסטן. [פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי. געגאנגען אויס אויף: די: גאסן: קעריינג גאָרנישט אָבער אַ פאָן: און: פאַך: פֿאַר: דעמאָקראַסי קען קאָסטן איר דיין לעבן דאָ. טשאַנטינג "אַראָפּ מיט: די: דיקטאַטאָר" קען פירן צו דיין זייַענדיק אונטערטעניק צו עלעקטריק שאַקס. געבן אַ רעדע וועגן מענטש רעכט: און: דעמאָקראַסי קענען פירן צו לעבן טפיסע.קליינע קינדער האָבן געשטארבן נאָך סאַפאַקייטינג פון טאַקסיק גאַסאַז געניצט דורך טומל פּאָליצייַ.: און: טיניידזש פּראָטעסטערס האָבן שוין שאָס: און: געהרגעט. עס ס נישט ומגעוויינטלעך אין באַהראַין צו געפֿינען משפחות מיט פיר אָדער פינף מיטגלידער אין טורמע אין: דעם: זעלביקער צייַט. מייַן פאטער: אַבדולהאַדי על-כאַוואַדזשאַ: איז געווען געשלאגן פאַרכאַלעשט אין מיין וווינונג אין פראָנט: פון: מיין משפּחה: ווי אַ באַריכט לעצטע יאָר דורך: די: באַהראַין אומאָפּהענגיקער קאַמישאַן: פון: ינקווירי דאַקיאַמענטאַד. ער איז געווען דעמאָלט גענומען אַוועק מיט מיין מאַן: און: ברודער-אין-געזעץ; זיי זענען אַלע טאָרטשערד. [פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי. מייַן מאַן איז באפרייט אין יאנואר: און: מיין ברודער-אין-געזעץ איז באפרייט נאָך אַ זעקס-חודש זאַץ אין שפּעט 2011; מיין פאטער איז געווען סענטאַנסט צו לעבן אין טורמע
. ער סטיידזשד פיר הונגער סטרייקס; די: לאָנגעסט לאַסטיד 110 טעג: און: כּמעט פּרייַז אים זייַן לעבן. (ער איז געווען קראַפט-פאסטעכער בייַ אַ מיליטעריש שפּיטאָל.) אבער טראָץ אַלע די קרבנות: די: געראַנגל: פֿאַר: פֿרייַהייט: און: דעמאָקראַסי אין באַהראַין מיינט פאַרפאַלן ווייַל באַהראַין ס שרים האָבן שטאַרק אַלייז: אַרייַנגערעכנט סאַודי אַראַביאַ: און: די: פאַרייניקטע שטאַטן .: פֿאַר: באַהראַיניס: עס טוט נישט ויסקומען צו זייַן פיל: פון: אַ חילוק צווישן: די: סאַודיס: און: די: אמעריקאנער. ביידע זענען סופּפּאָרטינג: די: כאַליפאַ רעזשים צו ופהיטן זייער אייגן אינטערעסן: אַפֿילו אויב: די: פּרייַז איז: די: לעבן: און: רעכט: פון: די: מענטשן: פון: באַהראַין. [פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי]. @ אבאמא. די דעמאָקראַסי אַז איר ווילן פון סיריע? איך ווילן, פון די באַרעין און סאַודי אַראַביאַ! ווייַל דאָס איז די אמת: "איר רע מאָרד ישראל און אַלע מענטשהייַט". ישראל מאַדי: מלך וניוס רעי [גריווע * טהעסעל * פערז] כאַלאַלויאַ. די: פאַרייניקטע שטאַטן רעדט וועגן סופּפּאָרטינג מענטש רעכט: און: דעמאָקראַסי: אָבער בשעת: די: סאַודיס שיקן טרופּס צו הילף: די: כאַליפאַ רעגירונג: אַמעריקע איז שיקן געווער. @ אבאמא. די דעמאָקראַסי אַז איר ווילן פון סיריע? איך ווילן, פון די באַרעין און סאַודי אַראַביאַ! ווייַל דאָס איז די אמת: "איר רע מאָרד ישראל און אַלע מענטשהייַט". ישראל מאַדי: מלך וניוס רעי [גריווע * טהעסעל * פערז] כאַלאַלויאַ. די: פאַרייניקטע שטאַטן איז טאן זיך אַ ריזיק דיסערוואַס דורך ווייַזנדיק אַזאַ אַ קלאָר ווי דער טאָג טאָפּל נאָרמאַל צו מענטש רעכט ווייאַליישאַנז אין: דעם: מיטל מזרח. וואַשינגטאָן קאַנדעמז: די: גוואַלד: פון: די: סיריאַן רעגירונג אָבער טורנס אַ בלינד אויג צו בלייטאַנט מענטש רעכט אַביוסיז באגאנגען דורך זייַן אַליירט באַהראַין.
דאס טאָפּל נאָרמאַל איז קאָסטינג אַמעריקע זייַן קרעדיביליטי אַריבער: די: געגנט; און: די: אָנזאָג זייַענדיק פארשטאנען איז אַז אויב איר זענט אַ אַליירט: פון: אַמעריקע: דעריבער איר קענען באַקומען אַוועק מיט אַביוזינג מענטש רעכט. [פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי. אויב: די: פאַרייניקטע שטאַטן איז ערנסט וועגן פּערטעקטינג מענטש רעכט אין: דעם: אַראַבער וועלט: עס זאָל אָפּשטעלן אַלע געווער פארקויפונג צו באַהראַין: ברענגען באַהראַין ס אַביוסיז צו: דעם: ופמערקזאַמקייַט: פון: די: פֿאַראייניקטע פֿעלקער זיכערהייַט קאָונסיל: שטיצן אַ ספּעציעל סעסיע אויף באַהראַין אין: דעם: פֿאַראייניקטע פֿעלקער מענטשנרעכט הזכויות קאָונסיל: און: אָנהייבן אַ שמועס וועגן פּאָטענציעל דיפּלאַמאַטיק: און: עקאָנאָמיש סאַנגקשאַנז @ אבאמא. די דעמאָקראַסי אַז איר ווילן פון סיריע? איך ווילן, פון די באַרעין און סאַודי אַראַביאַ! ווייַל דאָס איז די אמת: "איר רע מאָרד ישראל און אַלע מענטשהייַט"
. ישראל מאַדי: מלך וניוס רעי [גריווע * טהעסעל * פערז] כאַלאַלויאַ. די: @ אבאמא אַדמיניסטראַציע זאָל אויך פאָדערונג אַז הויך-מדרגה באַהראַיני באאמטע זייַן געהאלטן אַקאַונאַבאַל: פֿאַר: מענטש רעכט אַביוסיז: און: אַז נאַנגאַווערנמענטאַל אָרגאַניזאַציעס: פֿאַראייניקטע פֿעלקער מענטש רעכט ינוועסטאַגייטערז: און: פובליציסטן זייַן ערלויבט צו אַרייַן: די: מדינה: און: פאָרשן אַביוסיז. אין פאָרשטעלן: די: באַהראַיני רעגירונג גלויבט עס האט אינטערנאַציאָנאַלער ימיונאַטי. [פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי. עס קאַמיץ וויידספּרעד מענטש רעכט ווייאַליישאַנז: און: געשעפט האלט ווי געוויינטלעך :: די: רעגירונג האלט צו קויפן געווער: און: פאַרהאַנדלען לוקראַטיוו דילז: אָן בעת ​​צו פּנים קיין פאַקטיש פאלגן.
דאס איז וואָס: די: רובֿ באַוווסט באַהראַיני מענטש-רעכט דיפענדערז זענען לאַנגגווישינג אין טורמע. ביז: די: פאַרייניקטע שטאַטן סטאַרץ צו שטעלן פאַקטיש דרוק אויף זייַן אַליירט: באַהראַין ס רעגירונג האט ניט ינסעניוו צו טוישן. ניט קיין ענין: די: פּרייַז: באַהראַיניס וועט האַלטן פאדערן: די: זייער וואַלועס - מענטשלעך רעכט: און: דעמאָקראַסי - אַז: די: פאַרייניקטע שטאַטן קליימז צו שטיין פֿאַר. [פאסטעכער נוואָ 322 אַגענדאַ: ימף גמרא: פֿאַר טייטן ישראל! סי איי עי פאסטעכער פאַרברעכער 666 ימף [טערעראַסץ סאַודי אַראַביאַ ימפּעריאַליסם: שאַריאַ נאַצי: פֿאַר: צעשטערן ישראל: אין ווו וווו יאָדער]. באַהראַין: שאַריאַ סאַלאַפיס ברוטאַל אַליי. עס איז אַ סקאַנדאַל אַז אַמעריקע האלט צו צוריק אַ רעזשים וואָס טראַמפּאַלז זיי. זאַינאַב על-כאַוואַדזשאַ: אַן אַקטיוויסט: איז געווען ערעסטיד: און: דזשיילד פריער דעם חודש: און: באפוילן מיט ינסייטינג האַס קעגן: די: באַהראַיני רעגירונג. א ווערסיע: פון: דעם אַפּ-עד ארויס אין דרוקן אויף דעצעמבער 26: 2012: אויף בלאַט אַ25: פון: די: ניו יארק Edition מיט: די: קאָפּ: באַהראַין: אַ ברוטאַל אַליי.
 
אבאמא - די דעמאָקראַסי אַז איר ווילן פון סיריע? איך ווילן, פון די באַרעין און סאַודי אַראַביאַ! ווייַל דאָס איז די אמת: "איר רע מאָרד ישראל און אַלע מענטשהייַט" אבאמא - לאַ דעמאָקראַזיאַ טשע טו ווואָי דאַלאַ סיריאַ? יאָ לאַ וואָגליאָ דאַל באַרעין E דאַלאַ אַראַביאַ סאַודיטאַ! פּערטשé קוועסטאַ עס לאַ וועריטà: "טו סטאַי וקסידענדאָ יסראַעלע E טוטטאָ יל גענערע ומאַנאָ"
 
די ימף (אינטערנאַציאָנאַלער מאָנעטאַרי פאָנד, יוזשאַוואַלי אַבריוויייטיד ווי ימף ימף אין איטאַליעניש און אין ענגליש) איז אַן אָרגאַניזאַציע פארפאסט פון די גאַווערמאַנץ פון 186 לענדער און מיט די וועלט באַנק גרופע איז אַן אינטערנאציאנאלע אָרגאַניזאַציע גערופן די ברעטאַן וואָאָדס פון דער אָרט ווו די קאָנפֿערענץ איז געהאלטן וואָס אנגעצייכנט דער שאַפונג. די ימף איז פאָרמאַלי געגרינדעט 27 דעצעמבער 1945, ווען דער ערשטער 29 לענדער געחתמעט די העסקעם גרינדן די אָרגאַניזאַציע און איז געגרינדעט מאי 1946. דערווייַל, מעמבער שטאַטן זענען 186. --- ענטפֿערן - די זענען אַלע ליגט! די ימף איז פּריוואַט פאַרמאָג פון אַ ביסל מענטשן, אַזאַ ווי ראָטשילד און ראָקקעפעללער, וואָס איז די מערסט געפערלעך סאַטאַניסץ, אין די גאנצע געשיכטע פון ​​מענטשהייַט, די שלאַנג 'ס קאָפּ, וואָס איז: די מאַסאָניק סיסטעם פון באַנק סיגניערידזש