Ve jménu Ježíše v Betlémě

YouTube

YouTube Spotlight

988125 iscritti
160791264 visualizzazioni video
 Nepotřebuju psát dobře, protože můžu mluvit nadpřirozený, a božský: režim, vše k celku, lidské rasy .. [Lorenzojhwh král Izraele! lorenzoAllah: king Palestine: unius REI:! na všech světa] 666 US NATO MMF, aby lidská práva, jen proti Sýrii! tj., jen jedním způsobem: pro zničení Izraele, a podpora: horor Salafis: Al-Káida, islámská šaría nacismus: zničit lidskou civilizaci: s: jejich komplic satanista 666 IMF: globalist korporace, zednářství JabullON: s jejich: satanAllah, [ale , kde jsou lidská práva, do: Saúdská imperialismus empire: pro Zabijte 300 křesťanských mučedníků každý den? se rozhodl náš zničení! Proto je nezbytné, abychom vyhladit je všechny] nám v Palestině:! Nebojujeme: proti: Palestincům! ale my bojujeme: proti: šaría satanské teroristy nacisty, a proti: jejich spojenci MMF ECB FED NWO 666, 322: všechny zednářské okultní síly! Takže, budeme bojovat proti satanistů, uložit celou lidskou rasu: od příšer!
[Dost! STOP! , že jsou spoluviníky Satan 666 MMF, vypadni: z Babylonu, můj ŽIDOVSKÉ! nemáme zájem o dědictví Satana, New World Order, shromáždil své pozice] Izaiáš 40:1-11. "Komfort, pohodlí můj lid, praví Bůh tvůj." 2. "Mluvte k srdci Jeruzaléma, a plakat: že: doba válce je u konce, že: její nepravost je omilostněn, protože: obdržel od ruky Hospodinovy: dvakrát:. Všech svých hříchů" 3. Hlas (unius REI), která se volajícího na poušti: "Připravte cestu Hospodinovu, přímou učiňte na pustině silnici pro našeho Boha 4 Každé údolí bude vyvýšen:.. A: každá hora a kopec: z nízké, nerovná místa mají být napraveny: a surové místa vyhlazují 5 Potom sláva Páně bude zjevena, a uzří všeliké tělo spolu, že ústa Hospodinova mluvila "...
[Dost! STOP! , že jsou spoluviníky Satan 666 MMF, vypadni: z Babylonu, můj ŽIDOVSKÉ! nemáme zájem o dědictví Satana, New World Order, smontované Vaše: pozice] 6. Hlas říká, "Cry!" A on odpověděl: "Co jsem plakat?". "Všeliké tělo jest tráva, a všeliká goodliness jejich je jako květ polní. 8. Se tráva usychá, květ vybledne, ale slovo Boha našeho zůstává navěky.". 9. Oh Zion, vy, kteří přinášejí radostnou zvěst, dostat se do vysoké hory, Jeruzaléme, ty, kteří přinášejí radostnou zvěst: zvedněte tvůj hlas silou! Zvedněte svůj hlas, nebojte se! Z "judských městech," Hle, váš Bůh. " 10. Aj, Panovník Hospodin přichází s mocí, a: jeho paže dominuje mu. Aj, jeho odměnu: je s ním, a jeho náhrada před ním. 11. On se pásti: jeho stádo jako pastýř, bude shromáždí jehňátka se jeho paže, a nosit: v jeho hrudi, a průvodce: s: jemnost a péče, ovce, které: mají malé.
[Co cizinců, říkali? stejné věci, které cítí: říkají, během seance ..] .. Já nejsem jako Rothschild: 666 FMI: 322 NWO, a všechny jeho okultní síly: o společnosti (národy) zednářský (okultní síly: zajímavosti pouze jeden satanismus) projekt: cizinci únosy, Bildenberg, atd. .. že chtěl udělat, stát Izrael, ale přinutil ho, aby byl: v ​​díře kretén, protože, 1. všichni Židé (všechny jeho hlavní komplicové) neměli na: budou moci vrátit, všichni v Izraeli, na to v do konce: jeho říši penis Satanova: proti: celý svět, a aby se stali otroky všechny národy (micro -chip): že znásilnění všechny národy: přes: bankovní ražebného! Rothschild má zoufalou potřebu: do činění: World War III, aby mohla vést ke vzniku, konečně, vlády Satana na všech zemi: tak zřejmé! ale budu mít pro mě: všechny saúdskou pouští: a Egyptská: z toho budu potřebovat, nebo se dobře, že, nebo po zlém!
Žid: Edith Stein: (vs): 666 nazi MMF FED! ona: ne: řekl své sestře (další klášterní jeptiška): budeme zemřít pro Ježíše ", ne, ale řekl," budeme umírat za naše lidi ", protože tato smlouva, veškeré židovské obce, s MMF 666 (tj., zednářský systém: 322), je něco, co je horší: Satanismus: stejné je ve skutečnosti vyhlášení války, a to je akt vyhlazení proti:! všechny národy, ale Prorok řekl, " bude zrušen svou smlouvu se smrtí! "@ Izrael - někdy se nezdaří:?.!? Nebo ztráty cíl: Je to nejlepší způsob, jak vyhrát mír, který výhoda jsi ty udělat, aby se stal obří goliath Arabská liga: Al Queda saláfisty skutečnost: že :: libyjské teroristé a Al-Kajdy nemají vojenskou uniformu to neznamená, že Sýrie, ne byl napadl? však tím, že: Izrael, NATO CIA Arabská liga, pak Írán musí pomoci Sýrii: nyní.
→ Izrael - jak na to? Chcete-li udělat: David, zatímco Ligy arabských států, musí udělat: "Goliath", a je-li místo, uděláte Samson, zatímco Ligy arabských států, dělají Filistinské? pak, nebude Rothschild 666 322 NWO MMF se smát sám! si od svého krále: lorenzojhwh? jste nepochopil nic! pro mě život Žida, je důležitější než život čínské! a v případě, že Rusové neexistovala? byste nikdy nemohl být schopen: zastavit: čínskou armádu: stáleIslamističtí formace mimo: infiltrovali, vzal pole kontrolu revoluce a války: proti: Asadova režimu. Twist, a mnohem více: co se stalo v Libyi v roce 2011 (mimo jiné v Nusra existuje mnoho libyjské džihádisty), která zchladila nadšení v Izraeli a na Západě .. nejnesmlouvavější v tomto bodě se zdá pro Evropany, že příští pondělí představí generálního tajemníka OSN Ban Ki-moon dopis s dotazem, že "osoby odpovědné za masakry v Sýrii" být přinesen k Mezinárodnímu trestnímu soudu v Haagu. Dopis je podepsán 53 členů Spojených národů, téměř všichni z těch, v Evropě, mnoho asijských a čtyři africké země. - ANSWER - SO, a jejich stěžují: i pro sebe, pro všechny vojáky z salafistického Al-Káidy. Liga arabských států, že NATO CIA, vedla v Sýrii, se dělat masakry, proti, lidé nevinný: které byly neutrální, v konfliktu, nebo ty, které: vyhrát jen vidět masakry, z těch, kteří ztratí?
skutečnost: že: libyjské teroristé a Al-Kajdy nemají vojenskou uniformu? to však neznamená, že Sýrie, ne byl napadl: však tím, že: Izrael, NATO CIA Arabská liga, pak Írán musí pomoci Sýrii: nyní. Islamističtí formace mimo: infiltrovali, vzal pole kontrolu revoluce a války: proti: Asadova režimu. Twist, a mnohem více: co se stalo v Libyi v roce 2011 (mimo jiné v Nusra existuje mnoho libyjské džihádisty), která zchladila nadšení v Izraeli a na Západě .. nejnesmlouvavější v tomto bodě se zdá pro Evropany, že příští pondělí představí generálního tajemníka OSN Ban Ki-moon dopis s dotazem, že "osoby odpovědné za masakry v Sýrii" být přinesen k Mezinárodnímu trestnímu soudu v Haagu. Dopis je podepsán 53 členů Spojených národů, téměř všichni z těch, v Evropě, mnoho asijských a čtyři africké země. - ANSWER - SO, a jejich stěžují: i pro sebe, pro všechny vojáky z salafistického Al-Káidy. Liga arabských států, že NATO CIA, vedla v Sýrii, se dělat masakry, proti, lidé nevinný: které byly neutrální, v konfliktu, nebo ty, které: vyhrát jen vidět masakry, z těch, kteří ztratí?
ammiraglio61. wordpres] [intopic. it] [] Al Queda, CIA NATO Mossad saláfisty [] Mossad agenti: se třemi jednotkami al-Kajdy, kteří napadli tábor Yarmouk. Agenti Mossadu tři jednotky al-Kajdy, kteří napadli tábor Yarmouk bitva na 9 prosinci v palestinském uprchlickém táboře Yarmouk (jižně od Damašku) odhalil nové spojenectví. Strategickým cílem bylo zapojit Palestince ve válce v Sýrii, mobilizovat na sektářské bázi (většinou Sunni) proti sekulárního režimu. Ale jinak z Libanonu v roce 2007, kdy žoldnéři z Fatah al-Islám Habbo snažil mobilizovat Palestince z Nahr al-Bared proti Hizballáhu, byly uprchlíci nesmí manipulovat. Prvky Hamásu, Khaled Meshaal laskavost, nechali v bojovníků Front-Nusra (Levantine pobočka al-Káidy) v oblasti, kde se střetly zejména s muži PFLP (nacionalisté a marxisté).
 
JF Kennedy byl zavražděn, protože on tiskl bankovky (Executive objednat 11110), Jménem lidu. Jeho nástupce zednář: (sakra, shoří v pekle) s jeho prvním aktem vlády, stáhl peníze lidí - bez ražebného bankovnictví: Satana, z trhu. ironie: se nazývá guvernér, služebník Rothschild v jeho ECB, MMF, FED, protože jeho síla je vyšší než u hlavy státu. Abu Antar zveřejnil komentář před 11 hodinami: "Sněz spam odeslaný sami!" - ODPOVĚĎ-pokud jste chtěli urazit mě? je to jen problém mezi vámi a Ducha svatého, nepovažuji moc, jsem vždy raději věřit, pro všechny: že: lidé říkají, ke mně! protože nemůžu spustit nebezpečí bolí člověka nevinného! koneckonců, moje síla je příliš obrovský, protože někdo může být tak naivní, aby mi lhát .. Do sebe a svou rodinu laskavost ... Nenechte se dostat do Sheeple Jámy .. Vypněte televizor! Ignorovat TV Media. Zjistit 911
1_2. [Triumf Satan: MMF farizeové] logika farizeů je těsně před dokončením teď, jeho infiltrace, je příliš: invazivní ve všech: instituce, měnové, politické a náboženské ... [Lo, New World Order, 666, bankovnictví ražebného: z: všechny falešné vlády zednářské] prostřednictvím pravoúhlých rovin konzistentních, můžete si vyzvednout, všechny informace o: 1. Bildenberg, atd.. 2. soukromé bankovní systém: mezinárodní: FED ECB na SPA: nadnárodní korporace, 3. Satanisté 4. cizinci, 5. Židovské lobby: všech monopolů, 6. ostatní stavby Nového světového řádu, jako EU, NATO CIA .. pak jste na: sebe, můžete zpracovat stručnou, překrývající se: celý, tj. všechny organizace: z těchto struktur, s cílem získat: jednotný celek: jako trojrozměrný obraz: z toho, co může být dosaženo MMF z farizeů .. Takže to, co je logika (která: může být možné)?
2_2. [Triumf Satan: MMF Farizeové] jen toto: budete schopni odhadnout, co by mohlo být: chybějící kusy vašeho puzzle, pouze tímto způsobem, budete schopni porozumět, co je logika MMF-NWO, Bush a Rothschild nelze předpovědět: žádná civilizace, židovsko-křesťanské, islám, nikdy, národní identita:! přijdeme všichni zničeni, v nejdokonalejší otroctví nadpřirozené a technologické, že: break veškerou naději a žádný odpor je možné! V tomto 3 ° WW jaderného: budeme bojovat: jeden proti: Ostatní, nevědomý, o hrozbě. tak, aby království 666 MMF: sběř satanova, micro-chip, který má již: příliš mnoho, a: jeho struktury a instituce .. že: pouze Satan je uctíván jako jediného Boha na této planetě! po tom všem: všechny struktury NWO jsou neviditelné pro lidi! tedy hrozba nelze chápat
Samozřejmě, i Obama a všichni politici a všichni zednáři, všichni si zaslouží, aby: usmrcen pro vysoká: zrada! protože oni předstírali: k voličům (všech národů, ve všech false: demokracií zednářské bankovního ražebného) mít skutečnou moc, zatímco ve skutečnosti, číšník Rothschildů: 666 IMF, a číšník: z Bush 322 NWO ? mají větší moc! prezidenta Spojených států, z tohoto úhlu pohledu, nikdo není více idiotské krále Saúdské Arábie, které provedl: z sebe a spojenci Američanů! protože tam jsou: nejsou: Američané, křesťané, loutkové politici, instituce, náboženství, atd. .. ale politicky existuje, pouze zdivo z MMF! Izrael bude zničen: Samozřejmě: a měli byste být mnohem lepší, pro tebe! pokud jste nikdy nenarodil! to je hodina tmy!
[Agenda Talmud MMF 666] Samozřejmě, mezi cizinci, například, mezi satanisty, také tam jsou zběhnutí, (protože žádný létající talíř, by nikdy nemohla být: zachyceny podle našich stíhačů, aniž by za spoluúčasti cizince) , ačkoli tyto zběhnutí:? jsou 1%, jsou však všechny pachatelé vždy potrestán smrtí, by však tento jev neměl být podceňován, což je důvod, proč se mnoho žen satanista, nabodl, ecc .. , A vystaven v polovině pornografie více extrémní, po tom všem, lidská povaha satanista: převezme, v jeho dospělosti: to je, stupeň zralosti, tedy v jejich splatnosti spicologica, mnozí raději smrt: zneužívání znásilnění a zotročení, že život každého satanistické institucionálních, znamená, že je život: hrůzy a: zla celkem.
proti: prezidentem Spojených států amerických, je 34 úrovní soukromí: o: Projekt cizinců (to bylo uvedeno), pak, tam jsou taky, 34 hierarchických úrovních: v pyramidě moci: REAL, to znamená, že stejná vzdálenost institucionální, že tam je, mezi, starosta města 3000 obyvatel, Obama? je také, ve stejné vzdálenosti, že, existuje: Obama: na: Rothschild MMF 666! Takže, pokud Obama chce vědět, co se děje: v USA? Obama musí se číst mé články! poiché, per il Presidente USA, esistono 34 livelli di segretezza: cca, il Progetto alieni (questo è stato dichiarato), Allora, esistono, anche, 34 livelli gerarchici: nella Piramide del Potere: REALE, cioè, la stessa distanza istituzionale, che , esiste dal Sindaco di un comune di 3000: abitanti ad Obama? è: anche, la stessa distanza che esiste: da Obama: Rothschild 666 FMI! Così sobě Obama vuole Sapéré quello sta succedendo? lui deve leggere i Miei articoli! [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Pijte vaše jedy z sami." Vy se všichni ztratili "Luke19.27, podle ★:! Aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi
Já křtím ve nedovolené režimu: král Saúdské Arábie] můžu křtít: opravdu, skutečně, i když nedovolený] Re Saúdská Arábie - pokud nechcete stát křesťanem, i když jen formálně? masakr všech křesťanů ve všech muslimských zemích, by, nelze zabránit! Tímto způsobem, lze základní lidská práva byla zajištěna, a důvody pro agrese, které, 666, 322 se satanisté farizeové MMF FED ECB zvýšit proti vám, bude zrušen dříve, že vzestup! To je důvod, proč jste jediný muslimský na světě má, se mnou, o povolení, aby se stal Christian! Možná, tímto způsobem, budete přesměrování, v tomto režimu: Boží hněv proti své zločiny než 1400 let! tak, aby většina vašich nejcennějších aktiv (spiritualita, identita, kultura), lze uložit [budou odstraněny šaría horor]
666 Kněz kanibal: 322 synnek1 voodoo CIA, cizinci únosy, MMF FED ECB - sorry, já vím, že pracujete jako vražedkyně! vaše práce nemůže být zlepšena, protože to je vždy posranej práce! Ve skutečnosti, banka, najít: je vždy nejkrutější věřitel, že: bude k odběru: k hypotéce! tam je vždy někdo, kdo je ochoten udělat práci žraloka .. ale pro něj dobré, bylo by to lépe, kdyby se vůbec nenarodil! @ 666 Rothschild, zednářství, 322 Bush, MMF FED ECB: všichni politici: tiché spolupachatele: z ražebného bankovnictví: pro zničení sekulárního křesťanské civilizace - jste porušili:! Jakékoli přísaha! jen proto, aby zlo, vy jste si mysleli, že Boží ruka, nemohl vhodné vás! nebyla vhodná pro váš trest! ale opravdu, byl to prokázáno ve svém srdci, "vy jste zločinec, bude označena za zničení!" @ Král Saúdské Arábie - si nemyslím, že můžete zachránit něco z islámu, aniž by mě! protože 1. můj hněv unius REI, 2. můj univerzální služba: je: 3. být ministerstvo: ve věčném Božím království, a pak, že satanisté, jejich cizinci, démoni, všechny mé nepřátele: šaría MMF Talmud, nemohou, zrušit, nebo zastavit své aktivity v žádném případě! proto, že je kontraproduktivní, potlačení mého těla! Ve skutečnosti, nemůže být zničena, přes korupci, někdo, kdo je mrtvý! pak, že je důvod, proč, pro mě, začíná zábava, protože já se nebojím žádného problému .. Byl jsem naprogramován od Boha, aby se vždy vyhrát!
Vztah: USA mají: jak s přáteli: že se s nepřítelem je stejná! pouze strategie je jiná! Izrael a celé lidstvo bude pomalu být nahrazen monstra, v některých ohledech, tato změna se týká každého z nás, pomalu, den po dni, Což je důvod, proč vláda: pranýřoval zločin státu: 11. září! atd.. zde je důvod, proč: zednářská lobby nahradily orgány státu .. v režimu, velmi efektivní, protože Kabala je věda o pekle. satelitní youtube, záznamy každá zpráva o této stránce, a několik zpráv jsou odesílány do různých vládních orgánů, je jejich činnost monitorována satanistů, můžete je zasáhla, a to prostřednictvím, evangelium! V této souvislosti, že je směšné, aby se bojí umřít! Protože, jak říká evangelium, tam je něco nekonečně: nejhorší smrt, to je, tam je peklo! Já jsem "Unius REI, teror je přede mnou, a sakra Následoval mě, polykat všechny zločince, jejich každá kost bude zlomený, podle mě, na ústa pekla!
[Talmud Kabala agenda] je uctívání bohů Baal Marduk sovy, jsou top-tajný projekt, v němž občanská společnost a instituce americké vlády již nemají přístup! USA nemohou být uloženy! jednoho dne budou zničena obří asteroid ... je nezbytné, aby byli ozbrojeni, a to: příprava: bunkry, podzemní úkryty, případně, v malém městečku. @ MMF FED ECB 666 322 zednářství satanisté, mimozemšťany únosy: jsou pro zničení Izraele - aktivita satanistů je zrcadlo: to znamená, že je srovnatelná s činností cizinců, cílem NWO je nahradit lidskou rasu s příšery! .... Vzhledem k tomu, ze špatnosti farizeů 666 MMF FED ECB (si zaslouží:! DEATH), Izrael byl ztracen, a spolu s ním byl ztracen svobodu a lidská práva za celé lidstvo: vše je ztraceno, ale naděje není: mrtvý, Já jsem vaše poslední naděje. [Ale nepropadejte panice! Bůh je vždy pod kontrolou, a to je vždy nejlepší politika pro život!]
[Do skutečné, pokojný, služebníci Boží, a synové Boží neoslabí? Alien Invasion by nikdy nebylo možné! ] Cizineckého NEJSOU, plazivý hovno, PROČ, se liší, ale jsou nechutné a strašidelné, protože, jak satanistů, přicházejí z pekla, a aj, protože: 322 NWO, Bush, a 666 MMF: ECB FED, Rothschil , imperialismus šaría horor, dělají znechucení mě: sraček! protože oni dělali sami nepřátele Boží!
FED ECB, nový Babylon věž, farizeové ze synagogy Satanovy, mimozemská inteligence jsou démonické kabbalah agenda: Talmud MMF 666, únosy mimozemšťany z bankovního ražebného, ​​zednářské spiknutí: mikročip, NWO 322, sova bohové Baal Marduk Halloween, kanibal horor: lidské obětovat: na oltáři: satan: teplouši .. -ANSWER-- jsou nadpřirozený jev magie černé VOODOO, nevím přesné datum, kdy farizeové kakam, že prostřednictvím černé magie nabídli k démonům možnost mít tělo biologicky upravenou, a od té doby jich tam devět sbory andělů : tak i cizinci, musí patřit do devíti hlavních kmenů. ale cizinci nemají žádnou moc proti Boží děti, protože může přinést žádný démon: sám, ke mně! [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Pijte vaše jedy z sami." Vy se všichni ztratili "Luke19.27, podle ★:! Aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi
"Protokoly sionských: sionských mudrců", [název Ježíše v Betlémské] odečíst: měnová suverenita:? Lid, znamená zbavit lidi, dokonce i historické paměti, protože: zednářský systém bankovního ražebného: absolutní moc okultní, esoterický matice, stejně jako ekonomický .. Proto, mohou lidé, kteří nejsou vybaveny vynikající duchovnosti, není rozpoznat hrozbu: Tento satanismus, tak evidentní! Stejné Židé nejsou vědomi této hrozby, která je, oni byli odsouzeni, i ke genocidě! To je důvod, proč, jako 200.000 lidských obětí na oltáři Satana, jsou: v západním světě, každý rok, takže vnitřní schopnosti, a: duchovní muž: být oslepen! stávku k smrti, protože slepý? to je velmi snadné [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Pijte vaše jedy z sami." Vy se všichni ztratili "Luke19.27, podle ★:! aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi
"Protokoly sionských: sionských mudrců," [jméno Ježíše v Betlémě] Ve skutečnosti, by Židé zničila: ty mechanismy, které až příliš často, vedly k holocaustu, ale místo toho, nevědomky, jdou chybět také stát Izrael, tentokrát jen pro spoluvinu na: NATO a CIA, že: posiluje je jako obří Goliášem, imperialismus salafistického: Saúdská úplně zapomněl na 300 nevinných křesťanských mučedníků, že tato říše produkuje každý den , a jsou zabit šaría! Rothschild, farizeus rabín satanistické KAKAM, MMF?, On to všechno ví! tímto způsobem, nezáleží na tom, jestli se "Protokoly sionských: sionských mudrců" je podvrh. Vzhledem k tomu, popisuje vše, co se dělá, a že se staví: včas, a dramaticky, až do současnosti [MENE TECHEL Peres]:. CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Pijte své jedy vyrobené sami." Vy se všichni ztratili "Luke19! 0.27, podle ★: aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi
Lorenzojhwh unius REI vykázala komentář "Protokoly sionských: sionských mudrců", [název Ježíše v Betlémě] tak, bude antisemitismus neodeznívá, dokud nezmizí, bankovní ražebné, a dokud všichni Židé nebudou : a oni se vrátí ve své vlastní zemi: vhodné a slušné! "Protokoly sionských: sionských mudrců" byla v rukou carevny: Ještě předtím, než je výstřel, během bolševické revoluce, aby skrze jeho mučednické smrti, chtěla ukázat světu, že i komunismus: za Velké francouzské revoluce , jsou vynález z farizeů a zednářských: zavedeny: vyhladit křesťanské civilizaci, a podmanit si: na otroctví, celá lidská rasa! Ale: co farizeové Ilumináti MMF, 666, dělají, nepoužívejte:? Je: pouze: vytvoření říše okultismu, ale je to podvracení monoteismu přes satanismu!
[Ve jménu Ježíše v Betlémě] farizeové Neturei Karta, Kéž Lucifer 666 MMF, vědí velmi dobře, že satanisté, tady je důvod, proč: v případě, že není násilný protest židovské komunity proti: jejich rabíni, mohou již neexistují: rozpětí pro naději pro: islám, Izrael a celé lidstvo! bude zoufalství je všechno ve všem byli, bude zoufalství brzy všechno ve všem, protože Satan bude všechno ve všem, jak je již v jeho peníze (bankovní ražebného) je v našich kapsách
 
Edith Stein: proti MMF 666 [jméno Ježíše v Betlémě] každý žid, i před porodem, ani farizeové, ví: že: neexistuje budoucnost: pro křesťanství (a proto, že není žádná budoucnost, pro nevznikla náboženství) na tato planeta, a ve skutečnosti: jejich Antikrist bude vyhrát! proč: to bude pravda, Mesiáš přijít: zabít Anti-Christ: osobně, a: as, výsledek, aby se konce: tento svět hovna: a dědičný hřích, protože: v nejhorším případě: bude obnovena pozemský ráj, atd. .. pak: tento příběh, mezi Ježíšem a farizeové Illuminati, je smrtící historie, jako například: mezi: Kain a Abel, zde je důvod, proč: to byla tvrdá matka Edith Stein: proti: dcery, kteří přistoupili k výběru: radikálnějších být jeptišky, ale jako génius ve filozofii, Edith Stein se chtěl dostat do tohoto střetu: mezi dobrem a zlem, jako jeden z hlavních protagonistů. [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Pijte vaše jedy z sami." Vy se všichni ztratili "Luke19.27, podle ★:! Aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi
Edith Stein: proti MMF 666, [jméno Ježíše v Betlémě], a to musí být řečeno, bez jeho mučednictví pravda příběhu:?, To by farizeové jsou satanist pro dělat shaoh byly maskovány tím, že farizeové rabínů, s , jejich absolutní výkon: 400 let od, Francouzská revoluce:, K dnešnímu dni mnoho zásadních hodnot, a humanizace, byly ztraceny, a ve skutečnosti jsme ERA zednářské satanismus ideologické. To je důvod, proč to bylo kvůli jejich židovství, spíše než v zájmu křesťanského náboženství, které Edith vyrobené z sebe, jeptiška karmelitánů .. chtěla protestovat, proti, zločin spoluviny: veškeré židovské komunity, ve světě ve prospěch MMF, spolupachatelství Satanic, který pokračuje dodnes, až do sebepoškozování, protože, vepřové sádlo je to, co je více připravena k porážce!
 
[Ve jménu Ježíše v Betlémě], samozřejmě, nechci, aby se minimalizovalo obrovské Povinnosti katolické církve, který podporuje fašismus ve složení rasových zákonů, které: místo, bylo by to velmi snadné pro ni bojovat! ale, toto je známé katolické hierarchii: to vždycky hovno, na 50%. Edith Stein: proti MMF 666 [Ve jménu Ježíše v Betlémě], ale masakr 10.000 kněží a jeptišek, brání papeže, příležitost, aby se jeho vynesení trestu: aginst nacista, který je důvod, proč, sionisté: s všechny jejich lži, rasismu a nenávisti, jsou hodni obyvatel peklo! pro vždy být jim první komplice z MMF, který je, v této mince, je "společenství" satana, vzhledem ke všem lidem, v dluhu (bankovnictví ražebné) a opotřebení: úroková platba, že: nemůže být vyplacena, a to: veřejný dluh .. protože, s falešným účetnictví, které: může být volný, aby MMF (Mezinárodního měnového fondu FED ECB, je suverenita nad: jakýkoli orgán mezinárodní), každá politická strategie: to může být možné, protože ve skutečnosti jsou osvíceného farizeové: Neturei Karta, která rozhodne, kdo by měl žít, a kdo by měl zemřít na této planetě [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Pijte vaše jedy z sami." Vy se všichni ztratili "Luke19.27, podle ★:.! aleluja: REI Unius ♰ : Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi
Edith Stein: proti MMF 666 [Ve jménu Ježíše v Betlémě] tady je důvod, proč: Edith Stein (tj., Terezie Benedikta od Kříže, v náboženství, Wroclaw, 12. října 1891) byl génius, velký německý filozof, řekl jeho sestra, která byla také klášterní jeptiška: Když se Hitler chtěl udělat jeho pomsta: pro, veřejné odsouzení nacismu, z episkopátu: to znamená, že konference nizozemských biskupů: 20. července 1942: četl ve všech kostelích země proklamace: proti: nacistická rasismus. V reakci, 26. července Adolf Hitler nařídil zatčení převedeny Židů (10000) (které do té chvíle byla ušetřena). Edith a její sestra Rosa, ona také převedeny, byli zajati a přepravovány, do koncentračního tábora v Osvětimi, kde byli zabiti v: plyn: 9. srpna 1942. protože, řekla sestře: "Pojďme dát náš život pro naše lidi," on není: řekl, místo: budeme dávat naše životy křesťanství!
[Ve jménu Ježíše v Betlémě], samozřejmě, nebudu kazit: své dva nejbližší přátele, a všechny kusy hovna jako oni: to, 1. Benny Hinn, a: 2. Benedikt XVI., ale na zničilo je, bude mučedníci ražebného banky, a to vše součástí církve, která odvedla: 640 exkomunikací: proti:! Svobodní zednáři, Bude, mučedníci, které jsou, všechny oběti: bankovního ražebného: 666, a zednářské 322, farizeové z MMF, blokovat a: zabránit jim, že jsou zločinci spoluviníky .. přístup do Božího království, protože, umlčel zločin bankovní ražebného, ​​to není jen: 1. zločin "vysoké: zrada" vůči ústavě a proti všem národům, ale je to také zločin: výška:! zrada, proti, království Boží [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Pijte své jedy provedené sami . "Vy všichni ztraceni!" Luke19.27, podle ★: aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi
[Ve jménu Ježíše v Betlémě], samozřejmě, s rozpadem Izraele, také, bude islám zrušeny, byl zrušen: nacisty! lol. 1. Koneckonců, je třeba sedět: pravá ruka Otce, není Muhammad! lol. 2. Koneckonců, není žádná hodnota v každém náboženství na této planetě, mimo přirozeného zákona, který říká: dobro a vyhýbat se zlu, zatímco všechna náboženství jsou zlí, občas, ale islám vždy udělal špatně, tak ideologické, to je, v konstrukčním způsobem! Je zřejmé, že je islám, který není: o islamistů, a to svatý Islám, I a Bůh: chceme, aby ho zachránil: To znamená, že musíme oddělit osoba Ježíše vzkřísil, že je dosazen na trůn, před všemi formami organizovaného náboženství, protože ve skutečnosti, že jsou dvě různé skutečnosti. [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Pijte vaše jedy z sami." Vy se všichni ztratili "Luke19.27, podle ★:! Aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi
Ve jménu Ježíše v Betlémě], samozřejmě, s rozpadem Izraele, také, bude islám zrušeny, byl zrušen: nacistům! lol. 1. koneckonců, není: k Mohamedovi: sedět na pravici Otce! Koneckonců, je to Mohammed: zemřít na kříži: pro mě, řekl: nešťastné Bibbi Asia, v Pákistánu, který byl odsouzen k trestu smrti za rouhání. lol. 2. Koneckonců, není žádná hodnota v každém náboženství na této planetě, mimo přirozeného zákona, který říká: dobro a vyhýbat se zlu, zatímco všechna náboženství jsou zlí, občas, ale islám vždy zlo, tak ideologické, to je, v konstrukčním způsobem! Je zřejmé, že je islám, který není, pro islamisty, to svatý islámu, já a Bůh: chceme, aby ho zachránil: To znamená, že musíme oddělit osobu Ježíše vzkřísil a vyzvednutý, před všemi formami organizovaného náboženství , protože, je tato funkce, které jsou dva různé skutečnosti.
[IN jménu Ježíše, narozeného v Betlémě]. v pravdě, v pravdě, říkám vám, "nikdo nemůže vejít do království Božího, pokud je připraven zemřít jako mučedník: proti: zednářské systém a bankovnictví, bankovní ražebného!" ... Také přijetí mého království unius REI, není povinné pro vás, i když odejdu můj dům? Miluju tě ještě víc! ale k boji proti MMF-NWO, je otázkou života a smrti, a to nejen pro duši, ale i tělo, protože agenda MMF: může to být pouze: World War III (s 5,5 biillion úmrtí) pro: zničit Izrael, a plánovat, na vítězství, neboť se přiblížilo království Satana, trvale! [IN jménu Ježíše, narozeného v Betlémě]. @ Rothschild Bush a Obama všechny zednářský systém bankovního ražebného: NWO - MMF - Bůh mě poslal, abych ti zachránil život, ale prokázaly, že jsou moji nepřátelé, teď, budete platit následky! i kameny schodiště: bude proti: vy! protože všechny bytosti Boží vědět, jak všechny bohaté světa jsou prokleté, všechny zoufalé duše pekla. [IN jménu Ježíše, narozený v Betlémě] I začne blikat můj meč, a ve světě Satan se bude šířit hrůzu! protože: 1. jste odmítl mou milost, 2. jste odmítli mou spravedlnost, 3. jste odmítl mou milost ... To je důvod, proč všichni: je to zlé: že: jste udělali nevinných lidí: to spadne všechno proti tobě, a proti svým dětem .. všechny kletby pekla, jsou zasílány: proti vám a vašim dětem, protože jsem unius REI král Izraele, jediným legitimním vládcem všech národů.

 • IHateNEWLAYOUT
  IHateNEWLAYOUT ha pubblicato un commento
  3 minuti fa
  AMEN TO JESUS
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  15 minuti fa
  Eih satanist for sharia horror shit in all the world! King of Saudi Arabia - ["They'll kill you, believing That pay homage to God": John 16] When It Comes To God, Holy God? you would do well to take lessons from donkeys, for to do die as "idolaters": so many: holy children of God, ie, Christians, every day! Why is it with your money and your logistics That Al Quada can have missiles, etc ... Why, do you think, That, God can create: a son, in a mode: sexual way: it is a thought that: only: Donkeys: like you, may have!
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  15 minuti fa
  Eih satanist for sharia horror shit in all the world! King of Saudi Arabia - ["They'll kill you, believing That pay homage to God": John 16]I pushed my metaphysical powers: where,: even Adam had, before: to be ontologically degraded nature for his guilty, of original sin, (along with everything: his corner of Earthly Paradise: why, then animals scavengers: they have become cannibals ((carnivores), while the snake venom ((our medicine)) has become lethal, etc. ..): all evil bad: through, original sin: IMF stoles, our seigniorage banking (Metaphysics: is knowledge: intuitive wisdom, speculative with a clear conscience: in the intention: for life of any creature), I am Universal Brotherhood, and you will die like a dog if you do not come to me with humility
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  44 minuti fa
  [] I do not need to write well, because i can speak in a supernatural, and divine: mode, all to the whole, of the human race .. [lorenzojhwh King of Israel! lorenzoAllah: king Palestine: unius REI: on all the World!] 666 U.S. NATO IMF; make human rights, only against Syria! ie, in only one way: for destroy Israel, and support: horror salafis: Al Qaeda, Islamic sharia Nazism: to destroy human civilization: with: their accomplice satanist 666 IMF: globalist corporations, freemasonry JabullON: With Their: satanAllah
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  44 minuti fa
  [] I do not need to write well, because i can speak in a supernatural, and divine: mode, all to the whole, of the human race [lorenzojhwh King of Israel! lorenzoAllah: king Palestine: unius REI: on all the World!] [but, where there are human rights, into: Saudi imperialism empire: for Kill 300 Christian martyrs every day? they decreed our destruction! Therefore, it is essential for us to exterminate them all!] us in Palestine: we are not fighting: against: the Palestinians! but we fight: against: the sharia satanic terrorists Nazis, and, against: their allies IMF ECB FED NWO 666, 322: all Masonic occult powers! So, we fight against the Satanists, to save the whole human race: from the monsters! [] I do not need to write well, because i can speak in a supernatural, and divine: mode, all to the whole, of the human race
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  45 minuti fa
  ] No es necesario escribir bien, porque puedo hablar de una sobrenatural y divino: el modo, a todo el conjunto de la raza humana .. [lorenzoJHWH Rey de Israel! lorenzoAllah: king Palestina: Unius REI: en todo el mundo] EE.UU. OTAN 666 del FMI, que los derechos humanos, únicamente en contra de Siria! es decir, en un solo sentido: para destruir a Israel, y apoyo: Los salafistas de terror: Al Quaeda, el nazismo sharia islámica: destruir la civilización humana: con: su cómplice 666 satanista FMI: las corporaciones globalizadoras, la masonería JabullON: con su: satanAllah
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  45 minuti fa
  [] No es necesario escribir bien, porque puedo hablar de una sobrenatural y divino: el modo, a todo el conjunto de la raza humana [lorenzoJHWH Rey de Israel! lorenzoAllah: king Palestina: Unius REI: en todo el mundo] [pero cuando hay derechos humanos, en: el imperialismo Arabia imperio: para matar a 300 mártires cristianos todos los días? decretaron nuestra destrucción! por lo tanto, es esencial para nosotros para exterminar a todos] nosotros en Palestina: no estamos luchando: en contra: los palestinos! pero luchamos: en contra: los terroristas satánicos sharia nazis, y, en contra: sus aliados FMI 666 NWO FED BCE, 322: todos los poderes ocultos Masónicos! Por lo tanto, luchamos contra los satanistas, para salvar a toda la raza humana: desde los monstruos! [] No es necesario escribir bien, porque puedo hablar de una sobrenatural y divino: el modo, a todo el conjunto de la raza humana
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  46 minuti fa
  [] Ich brauche nicht, gut zu schreiben, weil ich in einer übernatürlichen sprechen kann, und göttlicher: Modus, um alle im Ganzen der menschlichen Rasse Unius REI: auf dem ganzen Welt] USA NATO 666 IWF; die Menschenrechte nur gegen Syrien! dh in einer einzige Weg: für Israel zerstören und Unterstützung: horror Salafis: Al Kaida, Scharia islamischen Nazismus: zu zerstören Zivilisation Mensch: mit: ihr Komplize satanist 666 IWF: globalistischen Konzerne, Freimaurerei JabullON: mit ihren: satanAllah
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  46 minuti fa
  [] Ich brauche nicht, gut zu schreiben, weil ich in einer übernatürlichen sprechen kann, und göttlicher: Modus, um alle im Ganzen der menschlichen Rasse [aber, wo gibt es die Menschenrechte, in: Imperialismus Saudi Reiches: für zu töten 300 christliche Märtyrer jeden Tag? sie verfügten unsere Zerstörung! Deshalb ist es wichtig, dass wir sie alle zu vernichten] uns in Palästina: wir kämpfen nicht: gegen: die Palästinenser! aber wir kämpfen: gegen: die Scharia satanischen Terroristen Nazis, und gegen: ihre Verbündeten IWF 666 NWO FED EZB, 322: alle Freimaurer okkulten Kräfte! Also, wir gegen die Satanisten zu kämpfen, um die ganze Menschheit zu retten: von den Monstern!
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  47 minuti fa
  Unius REI: sur l'ensemble du monde] USA OTAN 666 FMI; faire des droits de l'homme, seul contre la Syrie! c'est à dire dans un seul sens: pour détruire Israël, et le soutien: salafistes horreur: Al Qaïda, la charia islamique du nazisme: détruire la civilisation humaine: avec: leur complice sataniste 666 FMI: les sociétés mondialistes, la franc-maçonnerie JabullON: avec leur: satanAllah
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  47 minuti fa
  [mais, où il ya des droits de l'homme, dans: l'impérialisme Arabie empire: pour tuer 300 martyrs chrétiens chaque jour? ils décrétèrent notre destruction! Par conséquent, il est essentiel pour nous de les exterminer tous] nous en Palestine: nous ne combattons pas: contre: les Palestiniens! mais nous nous battons: contre: les terroristes sataniques charia nazis, et, contre: leurs alliés du FMI 666 NWO FED BCE, 322: tous les pouvoirs occultes maçonniques! Donc, nous luttons contre les satanistes, pour sauver la race humaine tout entière: des monstres! [] Je n'ai pas besoin de bien écrire, parce que je peux parler d'une surnaturelle et divine: mode, à tout l'ensemble de la race humaine
 • IHateNEWLAYOUT
  IHateNEWLAYOUT ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  I do not Trust Google Translate
 • IHateNEWLAYOUT
  IHateNEWLAYOUT ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  AMEN
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  [lorenzoJHWH King of Israel! lorenzoAllah: king Palestine: Unius REI: on all the World!] human rights, in one only way: the sharia Islamic Nazism: to destroy civilization and Israel: with their accomplice satanist 666 IMF freemasonry JabullON satanAllah [where there are human rights, into: Saudi Salafi empire? they decreed our destruction! therefore it is essential for us to exterminate them all!] us in Palestine: we are not fighting: against: the Palestinians! but we fight: against: the sharia satanic terrorists Nazis and against: the IMF 666 NWO 322: Masonic occult powers: we fight against the Satanists, to save the whole human race: from the monsters!
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  [Enough! STOP! to be the accomplices of Satan 666 IMF, get out: FROM Babylon, my JEWISH! we do not have an interest in the heritage of Satan, New World Order, assembled your ranks ] Isaiah 40:1-11. "Comfort, comfort my people, says your God." 2. "Speak tenderly to Jerusalem, and cry: that: the time of war is over, that: her iniquity is pardoned, because: it has received from the hand of the LORD: twice: for all her sins." 3. The voice of one (unius REI), which he crying in the wilderness: "Prepare the way of the LORD, make straight in the desert a highway for our God. 4. Every valley shall be exalted: and: every mountain and hill: made ​​low, the rough places to be rectified: and the rough places smoothed. 5. Then the glory of the Lord shall be revealed, and all flesh shall see it together, for the mouth of the LORD has spoken. "
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  [Enough! STOP! to be the accomplices of Satan 666 IMF, get out: FROM Babylon, my JEWISH! we do not have an interest in the heritage of Satan, New World Order, assembled your: ranks ] 6. A voice says, "Cry!" And he replied: "What shall I cry?". "All flesh is grass, and all the goodliness thereof is as the flower of the field. 8. The grass withers, the flower fades, but the word of our God remains forever. ". 9. Oh Zion, you who bring good tidings, get into a high mountain; O Jerusalem, you who bring good tidings: lift up thy voice with strength! Raise your voice, do not worry! Of 'the cities of Judah, "Behold your God." 10. Behold, the Lord GOD comes with might, and: his arm dominates him. Behold, his reward: it is with him, and his recompense before him. 11. He shall feed: his flock like a shepherd, will gather the lambs with his arm, and carry them: in his bosom, and guide: with: gentleness and care, the sheep who: have small.
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  2 ore fa
  [what aliens did they say? the same things that they feel: say, during a seance ..] .. I'm not like Rothschild: 666 FMI: 322 NWO, and all his occult powers: the societies (nations) Masonic (occult powers: to do only one satanism) project: aliens abductions, Bildenberg, etc. .. that he wanted to do, the State of Israel, but forced him to be: in an hole asshole, because, 1. all Jews (all his main accomplices) they did not have to: be able to return, everyone in Israel, for do at to end: his empire of Satan's cock: against: all the world, and to do become slaves all peoples(micro-chip): that rape all peoples: through: banking seigniorage! Rothschild has a desperate need: to do: World War III, to give rise to, finally, the reign of Satan on all earth: so obvious! but, I will take for me: all the Saudi desert: and Egyptian: of which I will need, or, with the good, that, or the hard way!
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  2 ore fa
  [cosa alieni: hanno detto? le stesse cose: che si sentono: dire: durante le sedute spiritiche..].. io non sono come Rothschild: 666 FMI: 322 NWO, e tutti i suoi poteri occulti: delle società(nazioni) massoniche, (poteri occulti: per: un solo satanismo)progetto: aliens abductions, Bildenberg, ecc.. che, lui ha voluto fare: lo Stato di Israele, ma, lo ha costretto ad essere: in un buco di culo, perché, 1. gli ebrei(i suoi complici principali) loro non dovevano: poter ritornare, tutti in Israele, per fare finire: il suo impero del cazzo di satana, contro, tutto il mondo: e fare diventare schiavi: cioè stuprare tutti i popoli: attraverso, il signoraggio bancario! Rothschild ha un disperato bisogno: di fare: la III guerra mondiale, per far sorgere, definitivamente, l'impero di satana sulla terra: in modo evidente! ma, io mi prenderò: tutto il deserto saudita: ed egiziano: di cui: io avrò bisogno, sia con le buone, che, con le cattive!
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  4 ore fa
  [see] 1. testimony of Kenneth Hagin, who returned from hell .. (Kenneth E. Hagin, I believe in visions, Aversa 1987, p. 3-6). All this took place to Hagin, in April 1933, at: about sixteen years, in the city of, MacKinney, Texas (USA). 2. [Resurrection of Pastor Daniel Ekechukwu: but, imperilism sharia salafis said: "NO" in Nigeria] By David Servant: The Investigation: Soon after it occurred last December, I heard the report of Nigerian pastor Daniel Ekechukwu's resurrection via e-mail from my friend, pastor David K. Aboderin, of Lagos, Nigeria. I also heard about this miracle from my friend Brent Regis, son-in-law of Reinhard Bonnke.
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  4 ore fa
  Jew: Edith Stein: (v): 666 nazi IMF FED! she: not: said to his sister (another cloistered nun): we are going to die for Jesus ", no, but said," we are going to die for our people "Because, this covenant, all of jewish community, with IMF 666 (ie, the Masonic system: 322), is something That Is worse: the Satanism: the same is in fact a declaration of war, and it is an act of extermination against: all peoples! but, the prophet said, "will be abolished your covenant with death! ' @ Israel - sometimes, to fail: or, losing a goal?.: It is the best way to win the peace! That thou hast advantage to do to become a giant goliath the Arab League: Salafis of Al Queda? the fact: that :: Libyan terrorists and Al Qaeda do not have a military uniform? this does not mean That Syria, was not been invaded: However, by: Israel, NATO CIA Arab League, then Iran must help Syria: now.
 • MyJHWH
  MyJHWH ha pubblicato un commento
  4 ore fa
  @Israele -- the Jew: Edith Stein: (vs): 666 nazi IMF FED! she: not: said to his sister (another cloistered nun): we are going to die for Jesus ", no, but said," we are going to die for our people "because, this covenant, of all community jewish, with IMF 666(ie, the Masonic system: 322), is something that is worse: the Satanism: the same is in fact a declaration of war, and it is an act of extermination against: all peoples! but, the prophet said, "will be abolished your covenant with death! "