IN jménu Ježíše, narozeného v Betlémě

Protesty. Spojte se s námi na Twitteru:. Pro: Op-Ed: sledujte @ nytopinion: a: slyšet od:: redakční stránka editor: Andrew Rosenthal: sledujte @ andyrNYT. Začátkem tohoto měsíce: Aqeel Abdul Mohsen: 19: byl zastřelen v: v: obličej: pro: protestovat proti vládě Bahrajnu. Byl celý od krve: s: v: spodní stranu: o: jeho tvář vháněného open: jeho čelist rozbila: a: zlomenou ruku visí nemotorně ze zápěstí. Je to jedna: z: tyto obrazy, které si přejete jste nikdy neviděl: a: nikdy nezapomenu. [FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally. Po více než 10 hodin: z: chirurgie: a: před panem Abdul Mohsen nabyl vědomí: jeho nemocniční pokoj již pod stráží:: policie. Kdyby byl schopen mluvit: on by mohl dokonce byli vyslýcháni před odchodem na operaci. [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Pijte vaše jedy z sami." Vy se všichni ztratili "Luke19.27, podle ★:! Aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi
Jiní leželi krvácení bez lékařské pomoci, zatímco agenti vládní bezpečnostní otázky jako: "Byl jste se účastní protestu Kdo byl s tebou?". Bahrajn: malý ostrovní národ off:: pobřeží: z: Saúdská Arábie: byl ovládán:: Khalifa rodina: pro: více než 200 let. To je také domov pro:: velitelství: z:: Námořnictvo Spojených států pátá Fleet: který hlídá regionální námořní trasy: pomáhá s misí v Iráku: a: Afghánistán: a: monitory Íránu jako napětí v:: region mount. [FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally:. Se: utiskovaní lidé: z: Bahrain připojil:: Arabské jaro brzy po :: pád: z: prezident Husní Mubarak v Egyptě. S nově nalezenou nadějí: Bahrainis se na: o: ulice 14. února: 2011. Rich: a: špatná: šíitský: a: Sunni: liberální: a: náboženská:
oni cítili, co to bylo jako mluvit otevřeně: pro:: poprvé v:: město: Manama: na kruhovém objezdu s pomníkem perlou v jeho středu. @ Obama. demokracie, které chcete ze Sýrie? Chci, z Barein a Saúdské Arábie! protože to je pravda: "Zabíjíte Izrael a celé lidstvo". Izrael Mahdi: King UNIUS REI [MANE * THECEL * Phares] Hallelujah. : Pearl Roundabout přišel symbolizovat: na: bahrajnským revoluci. Ale to nově nalezenou svobodu neměl trvat dlouho. @ Obama. demokracie, které chcete ze Sýrie? Chci, z Barein a Saúdské Arábie! protože to je pravda: "Zabíjíte Izrael a celé lidstvo". Izrael Mahdi: King UNIUS REI [MANE * THECEL * Phares] Hallelujah. na: vlády bezpečnostní síly napadly: o: pokojných demonstrantů: pak strhl: na: Pearl pomník:. a: v březnu 2011: vojáci z okolních Saúdské Arábii: a:: Spojené arabské emiráty zasáhl potlačit naše prodemokratické protesty. [FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally. Chystáte se na: o: ulice: nesoucí nic, ale příznak: a: volání: pro: demokracie může stát váš život. Zpívání "dolů:: diktátor" by mohlo vést k vaší byla podrobena elektrickým proudem. Přednášku o lidských právech: a: demokracie může vést k doživotnímu trestu odnětí svobody. Děti zemřeli po dusí od toxických plynů používaných pořádkové policie:. A: dospívající demonstranti byli zastřeleni: a: zabit. To není neobvyklé, v Bahrajnu, abychom rodiny se čtyřmi nebo pěti členů ve vězení na:: stejný čas. Můj otec: Abdulhadi al-Khawaja: byl poražen bezvědomí ve svém bytě před: dne: mou rodinu: jako zpráva v loňském roce
by:: Bahrajn Nezávislé komise: z: Dotaz zdokumentovány. On byl pak odvezen s mým manželem: a: ​​bratr-in-law, všichni byli mučeni. [FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally. Můj manžel byl propuštěn v lednu: a: můj bratr-in-law byl propuštěn po šesti měsíců trestu koncem roku 2011; můj otec byl odsouzen k životu ve vězení. On představil čtyři hladovek,: nejdelší trvala 110 dnů: a: téměř stálo život. (Byl krmeni na vojenské nemocnici.) Ale navzdory všem těmto obětem:: bojovných: pro: svoboda: a: demokracie v Bahrajnu se zdá beznadějné, protože BAHRAIN vládcům mocné spojence: včetně Saúdské Arábie: a:: United státy:. pro: Bahrainis: tam nevypadá, že je hodně: z: rozdíl mezi:: Saúdové: a:: Američané.
Oba podporují:: Khalifa režim zachovat své vlastní zájmy: i když:: cena je: o: žije: a: Práva: z:: lidé: o: Bahrajn. [FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally] @ Obama.. demokracie, které chcete ze Sýrie? Chci, z Barein a Saúdské Arábie! protože to je pravda: "Zabíjíte Izrael a celé lidstvo". Izrael Mahdi: King UNIUS REI [MANE * THECEL * Phares] Hallelujah. : Spojené státy hovoří o podpoře lidských práv: a: demokracie, ale zároveň: o: Saúdové poslat vojáky na pomoc:: Khalifa vláda: Amerika je posílá zbraně @ Obama. demokracie, které chcete ze Sýrie? Chci, z Barein a Saúdské Arábie! protože to je pravda: "Zabíjíte Izrael a celé lidstvo". Izrael Mahdi: King UNIUS REI [MANE * THECEL * Phares] Hallelujah. : Spojené státy dělá sám sobě medvědí službu zobrazením tak zřejmý dvojí metr vůči porušování lidských práv v: o: Blízký východ. Washington odsuzuje: na: násilí: o:: syrská vláda, ale zavírá oči do očí bijící porušování lidských práv spáchané jeho spojencem Bahrajnu. Tento dvojí metr stojí Ameriku svou důvěryhodnost celé: o: region a:: zpráva přičemž je, že pokud jste spojence: z: America: pak se můžete dostat pryč s zneužívala lidská práva. [322 agenda Talmud CIA FED 666 IMF [FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally. Pokud:: Spojené státy jsou vážně o ochraně lidských práv v:: arabský svět: měl by zastavit všechny prodeje zbraní do Bahrajnu:
přinést Bahrajnu zneužívání na: o: pozornost: o:: Rada bezpečnosti OSN: podporovat zvláštní zasedání o Bahrajnu na:: OSN pro lidská práva Rada: a: začít rozhovor o potenciálu diplomatické: a: hospodářské sankce @ Obama. demokracie, které chcete ze Sýrie? Chci, z Barein a Saúdské Arábie! protože to je pravda: "Zabíjíte Izrael a celé lidstvo". Izrael Mahdi: King UNIUS REI [: @ Obamova administrativa by měla rovněž požadovat, aby na vysoké úrovni Bahraini úředníci zodpovědní: pro: porušování lidských práv: a: že nestátní neziskové organizace: Organizace spojených národů pro lidská práva vyšetřovatelů: a: novináři povoleno vstoupit :: země: a: vyšetřovat porušování lidských práv. V současné době:: bahrajnský vláda se domnívá, že má mezinárodní imunitu. [322 agenda Talmud CIA FED 666 IMF [FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally. To zavazuje rozsáhlým porušováním lidských práv: a business pokračuje jako obvykle ::: vláda nadále koupit zbraně: a: vyjednávání lukrativní: bez nutnosti čelit žádné skutečné důsledky. To je důvod, proč: o: nejvýznamnější Bahraini lidských práv je potácí ve vězení. Do:: Spojené státy začnou, aby skutečný tlak na svého spojence: bahrajnské vlády nemá motivaci ke změně. Bez ohledu na to:: cena: Bahrainis bude mít náročnější:: velmi hodnoty - lidská práva: a: demokracie - že:: Spojené státy tvrdí, že stát. [FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally] .. Je neslýchané, že Amerika pokračuje dozadu režimu, který je pro ně šlape.
Zainab al-Khawaja: aktivista: byl zatčen: a: uvěznil dříve tento měsíc a obviněn z podněcování nenávisti proti:: bahrajnský vláda. Verze: z: Tento op-ed se objevil v tisku 26. prosince: 2012: na straně A25: o:: New York vydání se:: titulek: Bahrajn: Brutal Ally. [FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally. Podle Zajnab al-Khawaja @ Obama. demokracie, které chcete ze Sýrie? Chci, z Barein a Saúdské Arábie! protože to je pravda: "Zabíjíte Izrael a celé lidstvo". Izrael Mahdi: King UNIUS REI [MANE * THECEL * Phares] Hallelujah. : Lede Blog: Bahrajn věznice aktivista: pro: Krycí Protesty na Twitteru (19. prosince: 2012). Aktivista v Conviction Vyhovění v testu: z: Sliby od Bahrajnu (12. prosince: 2012). Times Téma: Bahrain News -: o: Protesty. Spojte se s námi na Twitteru:. Pro: Op-Ed: sledujte @ nytopinion: a: slyšet od:: redakční stránka editor: Andrew Rosenthal: sledujte @ andyrNYT. Začátkem tohoto měsíce: Aqeel Abdul Mohsen: 19: byl zastřelen v: v: obličej: pro: protestovat proti vládě Bahrajnu. Byl celý od krve: s: v: spodní stranu: o: jeho tvář vháněného open: jeho čelist rozbila: a: zlomenou ruku visí nemotorně ze zápěstí. Je to jedna: z: tyto obrazy, které si přejete jste nikdy neviděl: a: nikdy nezapomenu. [FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally. Po více než 10 hodin: z: chirurgie: a: před panem Abdul Mohsen nabyl vědomí: jeho nemocniční pokoj již pod stráží:: policie. Kdyby byl schopen mluvit: on by mohl dokonce byli vyslýcháni před odchodem na operaci.
Jiní leželi krvácení bez lékařské pomoci, zatímco agenti vládní bezpečnostní otázky jako: "Byl jste se účastní protestu Kdo byl s tebou?". Bahrajn: malý ostrovní národ off:: pobřeží: z: Saúdská Arábie: byl ovládán:: Khalifa rodina: pro: více než 200 let. To je také domov pro:: velitelství: z:: Námořnictvo Spojených států pátá Fleet: který hlídá regionální námořní trasy: pomáhá s misí v Iráku: a: Afghánistán: a: monitory Íránu jako napětí v:: region mount. [FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally] @ Obama.. demokracie, které chcete ze Sýrie? Chci, z Barein a Saúdské Arábie! protože to je pravda: "Zabíjíte Izrael a celé lidstvo". Izrael Mahdi: King UNIUS REI [MANE * THECEL * Phares] Hallelujah. na: utiskovaní lidé: o: Bahrajn připojil:: Arabské jaro brzy po:: pád: z: prezident Husní Mubarak v Egyptě. S nově nalezenou nadějí: Bahrainis se na: o: ulice 14. února: 2011. Rich: a: špatná: šíitský: a: Sunni: liberální: a: náboženská: oni cítili, jaké to je mluvit otevřeně: pro: na: poprvé v:: město: Manama: na kruhovém objezdu s památníkem perla v jeho středu. @ Obama. demokracie, které chcete ze Sýrie? Chci, z Barein a Saúdské Arábie! protože to je pravda: "Zabíjíte Izrael a celé lidstvo". Izrael Mahdi: King UNIUS REI [MANE * THECEL * Phares] Hallelujah. : Pearl Roundabout přišel symbolizovat: na: bahrajnským revoluci. Ale to nově nalezenou svobodu neměl trvat dlouho. @ Obama. demokracie, které chcete ze Sýrie? Chci, z Barein a Saúdské Arábie! protože to je pravda: [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Pijte vaše jedy z sami." Vy se všichni ztratili "Luke19.27, podle ★:! aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi
"Zabíjíte Izrael a celé lidstvo". Izrael Mahdi: King UNIUS REI [MANE * THECEL * Phares] Hallelujah. na: vlády bezpečnostní síly napadly: o: pokojných demonstrantů: pak strhl: na: Pearl pomník:. a: v březnu 2011: vojáci z okolních Saúdské Arábii: a:: Spojené arabské emiráty zasáhl potlačit naše prodemokratické protesty . [FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally. Chystáte se na: o: ulice: nesoucí nic, ale příznak: a: volání: pro: demokracie může stát váš život. Zpívání "dolů:: diktátor" by mohlo vést k vaší byla podrobena elektrickým proudem. Přednášku o lidských právech: a: demokracie může vést k doživotnímu trestu odnětí svobody.
Děti zemřeli po dusí od toxických plynů používaných pořádkové policie:. A: dospívající demonstranti byli zastřeleni: a: zabit. To není neobvyklé, v Bahrajnu, abychom rodiny se čtyřmi nebo pěti členů ve vězení na:: stejný čas. Můj otec: Abdulhadi al-Khawaja: byl poražen bezvědomí ve svém bytě před: dne: mou rodinu: jako zpráva v minulém roce:: Bahrajn Nezávislé komise: z: Dotaz zdokumentovány. On byl pak odvezen s mým manželem: a: ​​bratr-in-law, všichni byli mučeni. [FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally. Můj manžel byl propuštěn v lednu: a: můj bratr-in-law byl propuštěn po šesti měsíců trestu koncem roku 2011; můj otec byl odsouzen k životu ve vězení. On představil čtyři hladovek,: nejdelší trvala 110 dnů: a: téměř stálo život (Byl krmeni na vojenské nemocnici.) Ale navzdory všem těmto obětem:: bojovných: pro: svoboda: a:. demokracie v Bahrajnu se zdá beznadějné, protože BAHRAIN vládcům mocné spojence: včetně Saúdské Arábie: a: v: Spojené státy:.: pro Bahrainis: tam se nezdá být mnoho: z: rozdíl mezi:: Saúdové: a: : Američané. Oba podporují:: Khalifa režim zachovat své vlastní zájmy: i když:: cena je: o: žije: a: Práva: z:: lidé: o: Bahrajn. [FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally] [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB Jste "Pijte své jedy vyrobené sami." vše ztraceno "Luke19.27, podle ★:! aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi @ Obama demokracie, které chcete ze Sýrie Chci, z Barein a Saúdské Arábie, protože to je..?! Pravda: "Zabíjíte Izrael a celé lidstvo" Israel Mahdi:. Král UNIUS REI [MANE * THECEL * Phares] hallelujah:. Spojené státy hovoří o podpoře lidských práv: a: demokracie, ale zároveň:: Saúdové poslat vojska na podporu:: Khalifa vláda: Amerika je posílat zbraně @ Obama demokracie, které chcete ze Sýrie Chci, z Barein a Saúdské Arábie, protože to je pravda:..?! "Zabíjíte Izrael a všechny lidstvo "Izrael Mahdi:. Král UNIUS REI [MANE * THECEL * Phares] hallelujah:. Spojené státy dělá sám sobě medvědí službu zobrazením tak zřejmý dvojí metr vůči porušování lidských práv v::. Blízký východ Washington odsuzuje: : násilí: z:: syrská vláda, ale zavírá oči do očí bijící porušování lidských práv spáchané jeho spojencem Bahrajnu.
Tento dvojí metr stojí Ameriku svou důvěryhodnost celé: o: region a:: zpráva přičemž je, že pokud jste spojence: z: America: pak se můžete dostat pryč s zneužívala lidská práva. [FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally. Pokud:: Spojené státy jsou vážně o ochraně lidských práv v:: arabský svět: měl by zastavit všechny prodeje zbraní do Bahrajnu: přinést Bahrajn je zneužívání na:: pozornost: z:: Rada bezpečnosti OSN: podporovat zvláštní zasedání na Bahrajnu na:: OSN pro lidská práva Rada: a: začít rozhovor o potenciálu diplomatické: a: hospodářské sankce @ Obama. demokracie, které chcete ze Sýrie? Chci, z Barein a Saúdské Arábie! protože to je pravda: "Zabíjíte Izrael a celé lidstvo". Izrael Mahdi: King UNIUS REI [MANE * THECEL * Phares] Hallelujah. : @ Obamova administrativa by měla rovněž požadovat, aby na vysoké úrovni Bahraini úředníci zodpovědní: pro: porušování lidských práv: a: že nestátní neziskové organizace: Organizace spojených národů pro lidská práva vyšetřovatelů: a: novináři povoleny pro vstup:: země: a : vyšetřovat porušování lidských práv. V současné době:: bahrajnský vláda se domnívá, že má mezinárodní imunitu. [FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally. To zavazuje rozsáhlým porušováním lidských práv: a: business pokračuje jako obvykle ::: vláda nadále koupit zbraně: a: vyjednávání lukrativní: bez nutnosti čelit žádné skutečné důsledky.
To je důvod, proč: o: nejvýznamnější Bahraini lidských práv je potácí ve vězení. Do:: Spojené státy začnou, aby skutečný tlak na svého spojence: bahrajnské vlády nemá motivaci ke změně. Bez ohledu na to:: cena: Bahrainis bude mít náročnější:: velmi hodnoty - lidská práva: a: demokracie - že:: Spojené státy tvrdí, že stát. [FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally. Je neslýchané, že Amerika pokračuje dozadu režimu, který je pro ně šlape. Zainab al-Khawaja: aktivista: byl zatčen: a: uvěznil dříve tento měsíc: a: obviněn z podněcování nenávisti proti:: bahrajnský vláda. Verze: z: Tento op-ed se objevil v tisku 26. prosince: 2012: na straně A25: o:: New York vydání se:: titulek: Bahrajn: Brutal Ally.
Obama - demokracie, které chcete ze Sýrie? Chci, z Barein a Saúdské Arábie! protože to je pravda: "Zabíjíte Izrael a celé lidstvo" [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Pijte vaše jedy z sami." Vy se všichni ztratili "Luke19.27, podle ★:! aleluja: REI Unius ♰ : Král ♥: Izrael:. ♥ Lorenzojhwh, Mahdi MMF (Mezinárodní měnový fond, obvykle zkrátil jak MMF MMF v italštině a angličtině) je organizace složená z vlády 186 zemí a skupinu Světové banky je mezinárodní organizace, tzv. Bretton Woods z místa, kde se konala konference, která označila vytvoření. MMF byla formálně založena 27.prosince 1945, kdy prvních 29 zemí podepsalo dohodu o zřízení organizace a byla založena v květnu roku 1946. V současné době jsou členské státy . 186 --- ANSWER - To všechno jsou LIES MMF je soukromý majetek několika lidí, jako Rothschild a Rockefeller, že je nejnebezpečnější satanisté, v celé historii lidstva, na hadí hlavu, že je:! zednářský systém bankovního ražebného
FED ECB, Talmud. 666 IMF 322 Obama: Neturei Karta-kdo zaplatí plat, aby tyto: vaše: 10 satanisté: fag ot, z celého světa, aby se pokusili mít kontrolu této stránky? všechny peníze špatně strávený! Vaše satanisté (inteligence: AI, pro mezinárodní World Order: umělá inteligence, "Big Brother". Micro-chip, a projekt: Aliens Abudcions, je třeba udělat: 200.000 lidské oběti, na oltář svého Satana, každý rok), že zrušení svého Návrh, o: "nejsou spam násilný na této stránce". Ve skutečnosti, řekl jsem jim: "WE CAN zabránit spamu násilí, pokud budete respektovat mé články"
pro všechny národy, můžete zakázat šaría] Massacre svaté noci Vánoce v Nigérii. Zabil šest nevinných křesťanských mučedníků v církvi. Mezi oběťmi, i kněz. Na Qaueda řekl: "jedná se o přání, blahopřání, krále Saúdské Arábie, neboť Amerika řekl, že jeho říše: nelze zastavit, a že Izrael: musí být rozpadla." Vánoční masakr: skupina ozbrojených mužů se vloupal do kostela v obci Peri. Katoličtí věřící pláč po pokusu jejich kostel v Nigérii (Reuters) Kano, 25. prosince 2012 - "skupina ozbrojených mužů zaútočila na vesnici: o půlnoci a šel rovnou do kostela Oni spustili palbu a zabil kněze a pět věrný. . pak zapálili kostel, "řekl Usman Mansir, obyvatel obce Peri, v blízkosti Potiskum, ekonomický kapitál stavu Yobe. Příběh byl potvrzen podle: policejní šéf [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB Vy všichni jste ztratila "Luke19.27, ani ★." Pijte své jedy z sami. ":! Aleluja: REI Unius ♰: King ♥: Izrael : ♥ Lorenzojhwh Mahdi
všechny národy musí být hlášení, as, je nezákonné nacistická šaría: můžete vyléčit ránu před: že: přejít na sněť: pro III WW] Lakhdar Brahimi, zvláštní vyslanec OSN do Sýrie, řekl v Káhiře řekl, že "vypořádání Syrské je stále možné, i když situace je velmi vážná, a zhoršení každý den. "Brahimi, s pomlouváním, řekl, že mír a bezpečnost ve světě bude ohrožena přímo Sýrie, pokud roztok není možné nalézt během několika měsíců. - ANSWER - to je quelllo, že on chtěl imperialismu MMF: ECB FED, tj. zednářský systém světa, bankovnictví ražebného (peníze: vytvořené z ničeho, ale vzhledem k dluhu (poukázky), a úroky), aby zotročovat, všechny národy, jako Talmud. Pokud tito hlupáci z zednáři, architekti největší (NWO, nový: Babylonská věž) bude řízený projekt sociálního inženýrství nelze zastavit? III světová válka, bude nevyhnutelné a Izrael bude ztraceno!
MMF a [ohavnost zpuštění] Předpokládaný vrchol s centristy. Vatikán podporuje MONTI; odstupující předseda Rady, organizuje volební seznam a 31. prosince: měli předat konečný výběr. - ODPOVĚĎ - MAYBE: Freemason (bildenberg agenda 666 bůh Baal: sova v Bohemian Grove systému) zednář, MONTI (true zástupce synagogy satanovy: 322 NWO MMF), uznal, 640: exkomunikace: katolické církve: proti: Svobodné zednářství? OR: je SAME katolická církev, která se stala: Svobodné zednářství? THIS IS: 1). DEATH THREAT, PROTI, všichni křesťané nevinní mučedníci, ŽE, nežijí, IN FALSE DEMOKRACIE zednářských, z ražebného bankovnictví! 2). Je závažným porušením rušení náboženství ve státě, AS: velký zločin proti sekulárnímu státu [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Pijte vaše jedy z sami." Vy se všichni ztratili "Luke19.27, ani ★!: aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi
[LorenzoJHWH král Izraele! lorenzoAllah: king Palestine: Unius REI: na všech světa] lidských práv, v jednom jediným způsobem:! šaría islámské nacismus: zničit civilizaci a Izrael: s jejich komplice satanista 666 MMF zednářství JabullON satanAllah [tam, kde jsou lidská práva, do : Saúdská Salafi empire? se rozhodl náš zničení! Proto je nezbytné, abychom vyhladit je všechny] nám v Palestině:! nebojujeme: proti: Palestincům! ale my bojujeme: proti: šaría satanské teroristy nacisty a proti: MMF 666 NWO 322: zednářské okultní síly: bojujeme proti satanistů, uložit celou lidskou rasu: od příšer! [Talmud 666 IMF agenda:! Zničit Izrael] lidských práv: v jedné cestě: pro islámské nacismu: zničit civilizaci a Izrael [kde existují lidská práva, v Saúdské salafistického impéria? se rozhodl náš zničení! proto je pro nás zásadní, vyhladit je všechny] MO:! malé "pasionaria" palestinská uděleny v Turecku. Ahed Tamimi výzva "se zaťatými pěstmi izraelskou hlídku. 27. prosinec [Talmud 666 IMF gündemi:! İsrail'i yok] Insan hakları: Bir şekilde: Islám Nazizm: medeniyet jsem İsrail [vozidelAutorizovaný hakları Suudi Selefi imparatorluk vardır yok? onlar bizim IMHA Karar! bu nedenle hepsini yok etmek, bizim için önemlidir] (ANSAmed) - RAMALLÁH - Ahed Tamimi, "pasionaria" palestinský 13 let minulý měsíc došlo k okamžik mezinárodní slávy, když ona byla pořízena při házení zavřené, pěstmi, Izraelský hlídka, na západním břehu Jordánu, byl přijat s velkými poctami v Turecku, [666 Ταλμούδ ΔΝΤ ατζέντα: να καταστρέψει το Ισραήλ] τα ανθρώπινα δικαιώματα: με έναν τρόπο: για την Ισλαμική Ναζισμού: να καταστρέψει τον πολιτισμό και το Ισραήλ [όπου υπάρχουν τα ανθρώπινα δικαιώματα, στη Σαουδική Salafi αυτοκρατορία; που αποφασίστηκε η καταστροφή μας! Επομένως, είναι απαραίτητο για εμάς, για να εξοντώσουν τα όλα!], Kde také obdržel, cenu za statečnost. Palestinští tiskové zprávy. Pozváni do Turecka obcí Istanbulu Basaksehir, Ahed Tamimi se účastnil řady akcí před obřadu premazione, uvádět mimo jiné, výstava "Být dítětem v Palestině," říká Anadolu. [塔 木 德 经 666 video, kde můžete vidět 13 roku starý, výzva se sevřenou pěstí zvýšil izraelské vojáky, kteří zatkli jeho bratra, on cestoval světem. Dcera aktivista pro lidská práva, ahed ukázal při této příležitosti, aby zcela bez zábran, v přední části pušek a tvrdě, pohrozil armádu. Pro tuto epizodu: byla udělena: Cenu Handala: hrdina komiksu vypracovány: v osmdesátých letech, podle umělce palestinské Naji al-Ahli. Handala, chlapec 10 let, se stala v mezidobí, symbol boje: proti: zaměstnanost. (ANSAmed). [탈무드 666 IMF 일정:! 이스라엘 을 파괴] 인간 의 권리: 한 방법 으로: 이슬람 국가 사회주의 에 대한: 문명 과 이스라엘 [인간 의 권리 는 사우디 Salafi 제국 에 있습니다 를 파괴 할? 그들은 우리 의 파괴 를 어디에! 따라서이 그들 모두 를 없애기 위해, 우리 필수적 입니다] [التلمود 666 صندوق النقد الدولي جدول الأعمال!:! تدمير إسرائيل] حقوق الإنسان: في طريقة واحدة: لالنازية الإسلامية: لتدمير الحضارة وإسرائيل [أين, وهناك حقوق الإنسان, في المملكة العربية السلفية الإمبراطورية? انهم مرسوما يقضي تدميرنا! ولذلك فإنه من الضروري بالنسبة لنا, للقضاء عليهم جميعا] [תלמוד MMF 666 סדר יום:! להשמיד את ישראל] זכויות אדם: בדרך אחת: להנאציזם האיסלמי: להרוס את הציביליזציה וישראל [שבו, יש זכויות אדם, בערבת הסלפית אימפריה? גזרנו השמדתנו! לכן זה חיוני עבורנו, להשמיד את כולם] [גמרא 666 ימף אַגענדאַ:! צעשטערן ישראל] מענטש רעכט:! אין איין וועג: פֿאַר די יסלאַמיק נאַזיסם: צו צעשטערן ציוויליזאַציע און ישראל [ווו, עס זענען מענטש רעכט, אין סאַודי סאַלאַפי אימפעריע? זיי דיקריד אונדזער אומקום! דעריבער עס איז יקערדיק פֿאַר אונדז, צו יקסטערמאַנייט זיי אַלע] [Talmud 666 IWF-Agenda:! Izrael Zerstören] Menschenrechte: v Eine Richtung: für die Islamische Faschismus: die Zivilisation und Israel [wo gibt es Menschenrechte, v Saúdské Salafi Reich Zerstören ? sie verfügten unsere Zerstörung! Daher ist es für uns wichtig, um sie alle zu vernichten] [666 Talmud FMI agenda:! Destruir Izrael] los derechos humanos: de una Manera: por el nazismo islámico: destruir la civilización y de Izrael [Donde existen los derechos humanos, en Arabia Salafi Imperio? decretaron Nuestra destrucción! por lo que es esencial para Nosotros, para exterminar a todos] [талмуд 666 МВФ повестки дня:! уничтожить Израиль] прав человека: в одном: для исламского фашизма: уничтожить цивилизацию и Израиля [где есть права человека, в Саудовской салафитов империи? они постановили уничтожить нас! Поэтому очень важно для нас, чтобы истребить их всех] [Talmud 666 IMF agenda:! Ødelegge Izrael] menneskerettigheter: På en Mate: pro den islamske nazismen: å ødelegge sivilisasjonen og Izrael [der, det er menneskerettigheter, i Saúdská saláfisté imperium? de bestemt VaR ødeleggelse! derfor er det viktig pro OSS å utrydde dem alle] [Talmud 666 IMF agenda:! Israël vernietigen] rechten van de mens: op een Manier: voor de islamitische nazisme: de beschaving en Israël [Waar, er zijn de mensenrechten v Saoedi-salafistického Rijk te vernietigen? ze besloten onze vernietiging! daarom je het van essentieel Belang voor Firefox, uit te roeien ze allemaal!]
✙ end game ve jménu Ježíše: "Vy všichni jste ztraceni!" Luke19.27, [že by bylo lepší pro vás, že jste se nikdy nenarodil ..] Mark 14:21 Syn člověka bude pokračovat tak, jak to o něm psáno. Ale běda tomu člověku, který zradí Syna člověka! Bylo by pro něj lepší, kdyby se vůbec nenarodil. ".. Matouš 26:24 Syn člověka bude pokračovat tak, jak to o něm psáno. Ale běda tomu člověku, který zradí Syna člověka! Bylo by pro něj lepší, kdyby se vůbec nenarodil." [Matouš 26 24 meglio za te sarebbe Stato, che tu non Fossi mai nato ..] Mark 14:21 Syn člověka bude pokračovat tak, jak to o něm psáno. Ale běda tomu člověku, který zradí Syna člověka! Bylo by pro něj lepší, kdyby se vůbec nenarodil. ".. Matouš 26:24 Syn člověka bude pokračovat tak, jak to o něm psáno. Ale běda tomu člověku, který zradí Syna člověka! To by bylo pro něj lepší, kdyby se vůbec nenarodil.

Saúdská Arábie imperialismus] Egypt: v 150 odstoupit od strany salafistického: al-Nour, .. pro to super večírek salafistického: pro šaría horor satanské zločinec, a pro to mnoho křesťanských mučedníků. Bývalý mluvčí, "bude začít trénovat pod naším deštník s právem šaría", pro zničení Izraele. 27. prosinec 12:32 Egitto: v 150 si dimettono da Partito salafita al-Nour, bývalý mluvčí, "bude začít trénovat pod naší hlavičkou:" Šaría "je zničení lidských práv a zabíjet svobodu náboženství! ale NATO a CIA řekl, že je to velmi dobré. BUSH 322 (11-09) CIA Mossadu, vše zoufalý člověk Rothschild MMF FED ECB 666 MICROCHIP, CIZINCI únosy, CANNIBAL, @ 666322, zednářský systém bankovního ražebného, ​​sova bůh Baal, AT Bohemian Grove, JabullON - pejsek, opravdu chcete, udělat nový (šoa), a nová světová válka zničit, můj svatý islám, a můj Izrael? Farizeus Neturei Karta, opravdu, chcete ublížit k národu, který se přivítal s vámi? --- ANSWER - DAI ON, budete diskutovat se mnou! [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Pijte vaše jedy z sami." Vy se všichni ztratili "Luke19.27, podle ★:! Aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi.
nikdo nemůže říci: "Bůh byl zodpovědný za mé zničení!" Ve skutečnosti, vaše mlčení, je již: zločin ideologické satanismu, Který je: ražebné bankovnictví: z osvícených Židů, zničení Izraele, jste se sami sebe satanista, taky, ale také zničení morální komplic, ekonomické, veškerého lidstva [MANE THECEL Phares] CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB, [MANE THECEL Phares] CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB, Žalm 110 (109): 7. Cestou budete pít z potoka zvedněte hlavu. CIA 666 IMF FED ECB - jste pouze jedna: teplouš trestní klika Satan BrotherhoodUniversal zveřejnil komentář, CIA 666 synnek1 velekněz své šoustání - pokud je mezi, půl hodiny, nejste z IhatenewLayout, budu plakat na That světa jste ho zabil! @ CIA Cain synnek kkk nazi 666 - kde je tvůj bratr Ihatenewlayout?
Master of spiknutí řekl: "Bůh" EVEN fag, přičemž všechny a to dokonce SATAN, protože "kruhový a INFINITE ... z 51 finančního satanistického zednářské youtube-zodpovězení - jsi jen Master of sraček Creator není! být zaměňována s jeho stvoření! 2. bytostí, které jsou všechny byly vybaveny, budou zdarma .. vím, je ideální Rozsudek proti nim, 3. si bude zničen váš zla! Satan je teplouš teplouš = Ve jménu Ježíše satanista , jdi pryč! Bůh věnuje na porážku soudců 1-5 Když se rozpustí vaše zdechlina, co zůstává? nejsou zrušit YouTube, jsem Zůstaň tady alespoň vaše ostuda a Bůh bude hrozný příklad. zdát sladké pokušení, ale mají drápy, aby podvedl duši CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB = pít své jedy vyrobené sami) obnovuje svou víru v 2 Petr 3,1-18 planetární modlitbě každé pondělí 20,00 - 21,00 se mnou 1Cor.6 0,33 - 34
Každý, pět minut na zabít: 1 christian nevinný mučedník, řekl: "Open Door", ale je to: jen proto, že Ilumináti Židé: pro MMF FED ECB NWO 666 322: tj., satan synagoze: pro Shaoh, a, pro zničit Izrael, tak, chtěli, ale Ježíš: v Betlémě, že ne: není na škodu: pro někoho, že je vše, co Mohammad udělal! je důvod, proč Ježíš nezaslouží, nenávist nikoho. synnek1 666 CIA: sUkiliks: IMF NWO: suk moje 666 iliks ---, kde najdete idiot, který chce být soused s kanibal, jako jste vy? Koneckonců, 200.000 lidské oběti na oltář Satana je CIA, která z nich dělá, ne já!
MANE THECEL Phares] CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB, Žalm 110 (109): 1. Davida. Žalm. Řekl Hospodin mému Pánu (lorenzojhwh, Unius REI): "Seď po mé pravici, dokud nepoložím tvé nepřátele, stolička pro vaše nohy." Žalm 110,2. Žezlo tvé moci, se táhne Pána z Sionu: "pravidlo uprostřed svých nepřátel 3 prince ode dne vašeho, svaté hory, z lůna před úsvitem, jako rosa, mám zplodil.. . " Žalm 110 (109): 4. Pán přísahal a nebude litovat: ". Ty jsi kněz navěky podle řádu Melchisedechova" 5. Pán je na pravé ruce rozbije krále v den svého hněvu. 6. On bude soudit národy, uprostřed mrtvol, bude to rozdrtí hlavu velké země. [MANE THECEL Phares] CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB, Žalm 110 (109): 7. Cestou budete pít z potoka, zvedněte hlavu. synnek1 666 CIA: sUkiliks: IMF NWO: suk moje 666 iliks ---, kde najdete idiot, který chce být soused s kanibal, jako jste vy? Koneckonců, 200.000 lidské oběti na oltář Satana je CIA, která z nich dělá, ne já! [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Pijte vaše jedy z sami." Vy se všichni ztratili "Luke19.27, podle ★:! Aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi
1_3. Král Saúdské Arábie - ["Zabijí vás, věřit, že hold Bohu": John 16], pokud jde o Boha, svatého Boha? byste si měl vzít ponaučení z oslů, pro to udělat zemřít jako "modloslužebníky": tolik: svatá Boží děti, tj. křesťané, každý den! Proč je to s vašimi penězi a vaše logistiky To Al Quada může mít rakety, atd. ... Proč, to si myslím, že, Bůh může vytvořit: syna, v režimu: sexuální cesta: to je myšlenka, že: pouze: Osli: jako ty, může mít! Tlačil jsem své metafyzické síly:, kde: i Adam měl před: být ontologicky degradovány přírodě pro jeho vinu, dědičného hříchu, (spolu se vším: jeho roh pozemského ráje: proč, pak zvířata mrchožrouty: oni se stali kanibalové ( (šelmy), zatímco hadí jed ((naše medicína)) se stal smrtící, atd. ..): všechno zlo špatné: přes prvotní hřích: MMF štoly, naše ražebné bankovnictví (Metafyzika: je znalost: intuitivní moudrost, spekulativní s čisté svědomí: v záměru: pro život každého tvora), jsem Universal Brotherhood, a zemřeš jako psa, pokud nechcete přijít ke mně s pokorou
2_3. Král Saúdské Arábie - ["Přichází hodina, a to je to, že ten, kdo vás zabije, bude myslet, že je nabízí uctívání Boha."], A také jsem: as: všechny ostatní muže, ale to je můj, to UNIUS: politické ministerstvo: univerzální Unius of REI? je ten, který dělá rozdíl: nad všemi věcmi! tak, před mnoha lety (s těmito intuitivními fakult a spekulativní) jsem: prozkoumat: hledání o: možnost: najít: málo: hmotnost, tvar, shell: v Boha samého, ve skutečnosti, řekl jsem si, jsem nebude dělat: nesprávného povstaleckých andělů: že: oni nechtěli uctívat Mesiáše v lidské podobě, stejně, jsem si připravil: jsem uctívat žádnou věc, kterou jsem mohl najít, i kdyby to bylo: kokon housenka: slizký a chlupatý? Já bych ho políbila, a klaněli se kurzu! ale, upřímně? Bůh nemá hmotnost, tvar, materiál nebo látku, protože on je čistý duch tady je, jak on vytvořil sám, ve formě SON: [MENE TECHEL Peres]: ". Pijte své jedy vyrobené sami" CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB jste všichni ztratili ! "Luke19.27, podle ★: aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi
3_3. Král Saúdské Arábie - on prostě odpověděl, jeho ducha, jako v zrcadle, a nepotřeboval: vytvářet: přes sex .. idiot z osla trestního šílence: salafistického z: Al Kajda: teroristé na světě! to je, že jsi: to je zcela zničeno svou zasranou vědu! ale přesto, já nemohu dělat pomstu: proti: žádné, a především, já nemohu dělat proti: tebe, protože jsi udělal zlého Božího království, v dobré víře (do tobay) a pro vás, že Ježíš řekl: "Mnozí tě zabijeme, přemýšlel o tom:. mi akt uctívání" John 16.1. Jsem řekl, že tyto věci, protože nemají: odpadají. 2. Budou vyhnat: od synagog, a opravdu, hodina, v níž: někdo: vás zabije, bude myslet: k uctívání Boha 3. A oni budou dělat, protože: oni nejsou známy, ani Otce ani mne. 4. Ale já jsem řekl, že tyto věci, protože, když přijde: svůj čas, pamatujte: že: tam mluvil.
[Proti: 2628342: Neturei Karta]: fake Ortodoxní Židé: United, všichni proti: 1. Torah: 2. židovského národa, 3. všechny biblická proroctví! jak velký bankovní účet Tyto farizeů, přední satanský Talmud, protože nemají zájem o návrat do Palestiny? Jsem židovský Messiah lorenzojhwh! Král Izraele! a Mahdi lorenzoAllah: Stojím s strážci Izraele. k smrti. Protože se jedná o TRESTNÍ: vrazi, všech proroctví Božího Slova: nemluví, NIKDY, OF ražebného BANKOVNÍHO: z: MMF 666: NWO agenda: nový Babylon věž: tj., masonic systém, všemi Illuminati Lucifer: exterminators národů, aby se holocaust: proti Izraeli: s muslimy: opět, tak jako oni, aby se holocaust: již od nacistů. Nechci nechat zrádce za mými zády! eih, Rothschild, pokud si nejste atto kill Izrael, tentokrát? Izrael vás zabít tentokrát!
Nechci vypadat: na realitu národů: s emoční vášní: as, je: o fanouška: fotbalový tým: to je, s Zvláštní zájem! I interpretovat myšlenky Boží jen, a pro mě, není zaujatost! Jsem sionista: pro království Palestiny, a to není: být: komplicem se sionisty pro MMF 666: nebo Neturei Karta: že: jsou na druhé straně: další špatné: o mince: na 666 MMF (skutečné farizeové, pokrytci prokleté Ježíš)! Každý národ je moje žena, jako Izrael (stejný), nemám žádné preference, zaujatost, protože: I Represent spravedlnost: ekvidistantní: Boží. to znamená unius REI, spojit všechny prvky: i, více: nesmiřitelný, protože jsem Represent jednotku: z toho: všechno jde! Ve skutečnosti, já jsem měřítkem reality a realitou měření: to znamená, že my, nový fond mezinárodní měnový systém: z: vlastnictvím národů, a nejsou citlivé: z vražedkyně Rothschild Neturei Karta
JajaDelleTigri satanista 666 IMF podvod CIA NATO: cizinci únosy - dobře, vám líbí: 1. obrazy, které nechcete pochopit důvod, a to, že stejně, 2. ne: to nemá žádný význam, a pak se 3. pokusu dát v tomto smyslu zejména: že ne: pochopit: že: je to! 4. a, samozřejmě, bez úspěchu, potom: 5. dělat mnoho nápisy, které neslouží žádnému účelu, 6. Skrýt se za fotkou holčička, vzbudit soucit. 7. zatímco svět je: ke zhroucení do zničit: pro ničení: bezprecedentní 8. činíš přítel: z nejnebezpečnějších satanistů, atd. - odpověď - jsi NIC! jistě, budete hořet jako sláma v den, který bude! Koneckonců, vaše osoba nezaslouží žádnou důvěru! Jak můžete být FRIEND, v této špinavé satanista, tj. 0Mpetano? JSTE příliš ležérní ... V NĚKTERÝCH účtech nebezpečných přátel, obscénní, vulgární, urážlivé, atd. .., KTERÉ v souladu s pravidly respektu. pro národy.
@ Všechny Peoples - Nejsem rád, že bastard Rothschild: z MMF 666: že se prodává peníze vytvořené z ničeho na úroky!. peníze? moje peníze z mého MMF? Dávám peníze všech národů: všechny zadarmo: pro všechny, to je důvod, proč, zmizí daně: ve všech na celém světě! @ Všech národů - je to snadné vítězství pro mě: vyhraje všechny celý svět! Vzhledem k tomu, podle mého názoru, tam je: pouze "svobodná vůle všech lidí, a ze všech národů," bez: násilí, ale s silou svého přesvědčení ... ve skutečnosti, tam je jen jedna pravda: pro všechny: "svobodná vůle": chodit na cestě dobra a spravedlnosti a pravdě: to je pravda jen náboženství, to, já vím! @ Moje Židé jsem dnes ve světě: Já jsem pravý král David: pro život Izraele, a pro život světa, vím, že je: ne Goliáše, který může vyhrát proti mně! [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Pijte vaše jedy z sami." Vy se všichni ztratili "Luke19.27, podle ★:!. Aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi
[IN jménu Ježíše, narozený v Betlémě] tady, protože všechno může být proti Ježíšovi, nebo, to vše může být ve prospěch Ježíše (a samozřejmě, nebudu dělat přednášku o:! Náboženství) To je důvod, proč, příliš mnoho nevinných křesťanů: jsou zabiti ve světě, a to je důvod, proč jsou praví křesťané stíhaných na Západě přes příliš mnoho úskalí (vnitřní církvi (protože Hierarchie nehájí: pravé křesťanství: Ve skutečnosti, katolicismus se deklaroval válku se proroctví a charisma, a také skrývá skutečný počet křesťanských mučedníků ve světě), a pak (tam jsou pronásledování mimo církev) .. to znamená, že všechny perzekuce, které zednářský systém bankovního ražebného: farizeové , mistři světa, byl navržen. [IN jménu Ježíše, narozený v Betlémě] nebo [osvícená farizeové ze Talmud satanské, že je, MMF 666, NWO] pak, není případ, pokud farizeové, kteří hledají smrt Ježíše, dnes jsou pány světa .. pro skutečně jsou, že je třeba, aby se holocaust, ze všech lidí, zvláště holocaustu svých vlastních lidí, Izrael, .. farizeové může nesmí být naivní, že věří v Ježíše Krista v Betlémě, ale kteří se rozhodli být satanisté Marduk, mít sílu na světě, ale oni vědí, že nemají žádnou naději věčného života .. a to je tímto způsobem, že oni dělají Totéž dílo Satana, který je, zničit věčný život všech lidí [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMVRSNSMVSMQLIVB jste všichni ztratili "Luke19.27, podle ★." Pijte své jedy z sami. ":! aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi
[IN jménu Ježíše, narozeného v Betlémské] Samozřejmě, já nemluvím o katolicismu jako náboženství, nebo nějaké křesťanské náboženství, které, jak správně a anachronicky, a to nejen, vždy přichází pozdě, s případy historie, ale již dělal sebe zednářství, zednářství v MMF, nemluvě o trestný čin satanismu, která je zobrazena na bankovní ražebného. a že je proti lidským právům, že muslimové respekt, protože nemůžete vykastrovat kněze, ve jménu nějaké náboženské ideologie, atd. .. po celý jestliže sůl ztratila chuť? nemusí, být pošlapána nohou mužů! [IN jménu Ježíše, narozený v Betlémě] jsou vlastně jen dva pohonné systémy, které směřují proti sobě, a to prostřednictvím dějin celého lidstva! Farizeové Ilumináti MMF 666, a Ježíš zemřel a vstal z mrtvých: milovat, které sedí na pravici Boha Otce! To znamená, že Marduk, proti: Genesis! Pokud bůh Marduk Baal Sova, stvořil člověka gojové (a Talmud MMF), které lze využít: zničen, zničen, zrušen, zotročil, atd. .., a Yhwh stvořil člověka ke svému obrazu a podobnosti, aby král Zahrada Rajská, ale to, co lidé zvolili? všechno je dramaticky: před našima očima! protože jsme všichni pod tíživé kontrolou MMF NWO 666. [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Pijte vaše jedy z sami." Vy se všichni ztratili "Luke19.27, podle ★:! Aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi
[IN jménu Ježíše, narozeného v Betlémě] tímto způsobem: náboženství, by neměly být uražen nikým, protože: nejvíce hanebné a neslušné pohlavní orgány, nicméně, oni jsou chráněni, zachovalé: nejvíce, a jsou skryty hanbou takže je náboženství! Všichni, dokonce i ateisté mají chránit náboženství, jejich historické a kulturní tradice, a přesto, vše, co mají bojovat, protože žádné náboženství může mít vliv na politickou akci! protože v tomto globalizovaném světě, každá politická akce, musí mít univerzální akci! [IN jménu Ježíše, narozený v Betlémě] to je pravda, že jsem se chránit všechna náboženství, a zároveň, je to pravda, já jsem proti: všechna náboženství, protože náboženství jsou ideologie: pro: dělat muži otroky, hloupý ignorant rasistické. Přesto, náboženství má důležitou práci dělat, a sice, aby sloužil víru! ale Bůh Alláh YHWH brama, snaží milovníky v duchu av pravdě, jeho praví ctitelé se, že vědí, se vynoří z bažinaté bláta náboženství! [IN jménu Ježíše, narozené v Betlémě] I accecherò oko pyramidy (MMF-NWO), tj., věž s okem Lucifera, a já ještě jednou dát: svoboda vězně, Budu bít trojúhelník Satan a všichni Babylonská věž se zhroutí znovu, jsem unius REI, král Izraele v Ježíšově jménu je, amen Aleluja. [MENE TECHEL Peres]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "Pijte vaše jedy z sami." Vy se všichni ztratili "Luke19.27, podle ★:! Aleluja: REI Unius ♰: Král ♥: Izrael: ♥ Lorenzojhwh Mahdi
FED NWO 322 agenda: IMF Talmud: pro kill Izrael! CIA FED trestní 666 IMF [teroristé Saudská Arábie Imperialismus: šaría nacista: pro: zničit Izrael: v III WW jaderného] Bahrain:. Šaría Salafis Brutal Ally]. Podle Zajnab al-Khawaja. @ Obama. demokracie, které chcete ze Sýrie? Chci, z Barein a Saúdské Arábie! protože to je pravda: "Zabíjíte Izrael a celé lidstvo". Izrael Mahdi: King UNIUS REI [MANE * THECEL * Phares] Hallelujah. : Lede Blog: Bahrajn věznice aktivista: pro: Krycí Protesty na Twitteru (19. prosince: 2012). Aktivista v Conviction Vyhovění v testu: z: Sliby od Bahrajnu (12. prosince: 2012). Times Téma: Bahrain News