אני לא מדבר על הדת קתולית כדת, או איזו דת נוצרית, אשר, כפי שצדק

מחאות. Connect בלצפצף על קשר:. ל: ה-OpEd: פעל @ nytopinion: ו: לשמוע:: העורכת לעמוד המערכתי: אנדרו רוזנטל: פעל @ andyrNYT. מוקדם יותר החודש: עקיל עבדול מוחסן: 19: נורה ב:: פנים: ל: מחאה נגד ממשלתו של בחריין. הוא היה מכוסה בדם: עם:: הצד התחתון: של: פניו פוצצו: לסתו נשברה: ו: יד שבורה התלויה בצורה המוזרה מהיד שלו. זה אחד: של: תמונות שהיית מעדיף שלא ראה: ו: לא יכול לשכוח. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. לאחר יותר מ 10 שעות: מ: ניתוח: ו: לפני מר עבדול מוחסן שב להכרה: חדרו בבית החולים כבר היה תחת שמירה על ידי:: משטרה. אילו היה יכול לדבר: ייתכן שהוא נחקר עוד לפני שנכנס לניתוח. [מנא TECHEL פרס]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "שתה הרעל שלך עשה בעצמך." אתה כולנו אבוד "Luke19.27; ידי ★: הללויה: REI Unius ♰: מלך ♥: ישראל: ♥ Lorenzojhwh הדי
אחרים שכבו מדממים ללא טיפול רפואי ואילו סוכנים בטחון ממשלתי שאלות כמו: "האם היית משתתף במחאה מי עוד הייתה איתך?". בחריין: אי קטן מ:: חוף: מ: סעודיה: כבר נשלט על ידי:: המשפחה כליפה: ל: יותר מ 200 שנים. זהו גם ביתם:: המטה: של:: הצי של ארצות הברית הצי החמישי: בם ניידות נתיבי ספנות אזוריים: האסיסטים עם משימות בעיראק: ו: אפגניסטן: ו: הצגים איראן כמתחים ב:: הר האזור. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים:. את: אנשים המדוכאים: של: בחריין הצטרף:: האביב הערבי מייד לאחר :: סתיו: מ: הנשיא חוסני מובארק במצרים. עם תקווה מחודשת: הבחריינים לקחו ל: את: רחובות על פבואר 14: 2011. ריץ': ו: עניים: שיעי: ו: סוני: ליברלי: ו: דתי:
הם הרגישו מה זה היה כמו לדבר בחופשיות: ל:: הפעם הראשונה ב:: הון: מנאמה: בכיכר עם אנדרטת פנינה במרכזה. @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : פרל Roundabout הפך לסמל:: מהפכת בחריין. אבל חופש חדש זה לא יימשך זמן רב. @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : כוחות הביטחון של הממשלה תקפו: את: מפגינים שלווים: אז הרסו:: אנדרטת פרל:. ו: במרץ 2011: חיילים משכנת סעודיה: ו:: איחוד אמירויות הערביות התערב כדי לדכא את ההפגנות שלנו למען הדמוקרטיה. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. הולך על: את: רחובות: נשא עימם דבר ודגל:: קריאה: עבור: דמוקרטיה יכולה לעלות לך את החיים שלך כאן. מזמרים "למטה עם:: הדיקטטור" יכול להובילך להיה נתונים למכות חשמל. נותן נאום על זכויות אדם: ו: דמוקרטיה יכולה להוביל למאסר העולם. תינוקות מתו לאחר שנחנק מגזים רעילים המשמשים את המשטרה לפיזור הפגנות:. ו: מפגיני התבגרות כבר ירו: ו: נהרגו. זה לא יוצא דופן בבחריין למצוא משפחות עם ארבעה או חמישה חברים בכלא, ב:: אותו הזמן. האבא שלי: Abdulhadi אל ח'וואג'א: הוכה עד אובדן הכרה בדירה שלי בחזית: של: את המשפחה שלי: כדו"ח בשנה שעברה
על ידי:: בחריין הנציבות העצמאית: של: תועד חקירה. לאחר מכן הוא נלקח משם עם הבעלים: ו: אח הגיסה, הם היו כל עונה. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. הבעלים יצאו בינואר: ו: אח גיסתי שוחררה לאחר מאסר של שישה חודשים בסוף 2011; האב נידון למאסר העולם. הוא מבוים 4 שביתות רעבות;: הארוכים ביותר נמשך 110 ימים: ו: כמעט עלה לו בחייו. (הוא בכפייה בבית חולים צבאיים.) אבל למרות כל הקורבנות הללו:: המאבק: ל: חופש: ו: הדמוקרטיה בבחריין נראית חסרת תקווה, כי השליטים של בחריין יש בעלי ברית חזקה: כולל סעודיה: ו:: ארצות הברית:. ל: הבחריינים: לא נראה שיש הרבה: של: הבדל בין:: סעודים: ו:: האמריקנים.
שניהם תומכים:: ח'ליפה משטר לשמר את האינטרסים שלהם: גם אם:: העלות היא: את: חיים: ו: זכויות: של: את: אנשים: של: בחריין. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים] @ אובמה.. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : ארצות הברית מדברת על תמיכה בזכויות אדם: ו: דמוקרטיה: אבל בזמן: את הסעודים: לשלוח כוחות לעזרה:: ח'ליפה הממשלה: אמריקה שולחת זרועות @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : ארצות הברית עושה את עצמו שירות דוב עצום על ידי הצגת מוסר כפול ברור שכזאת נגד פרות זכויות אדם ב:: המזרח התיכון. וושינגטון ממגנת:: אלימות: של:: הממשלה סורית אך עצימת עין להפרת זכויות אדם בוטה שבצעה בחריין בעלת הבריתה. מוסר כפול זה עולה אמריקה אמינותה מעבר:: האזור; ו:: המסר שהבין הוא שאם אתה בעל ברית: של: אמריקה: אז אתה יכול לברוח עם התעללות זכויות אדם. [322 אג'נדה תלמוד CIA FED IMF 666 322 אג'נדה [FED NWO: קרן מטבע תלמוד: לביצוע רצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. אם:: ארצות הברית היא רצינית לגבי הגנה על זכויות אדם ב:: העולם הערבי: היא צריכה להפסיק את כל מכירות הנשק לבחריין:
להביא הפרות של בחריין ל:: תשומת לב: מ:: מועצת הביטחון של האו"ם: תומך בישיבה מיוחדת בבחריין ב:: האו"ם מועצת זכויות האדם: ו: להתחיל שיחה על פוטנציאל מדיני: ו: סנקציות כלכליות @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [: @ ממשל אובמה צריך גם לדרוש שבכירים בבחריין ברמה גבוהה לתת דין וחשבון: עבור: פרות זכויות אדם: ו: שארגונים לא ממשלתיים: חוקרי זכויות האדם של האו"ם: ו: עיתונאים יורשו להיכנס :: המדינה: ו: לחקור הפרות. נכון לעכשיו:: ממשלת בחריין מאמינה כי יש חסינות בינלאומית. [322 אג'נדה תלמוד CIA FED IMF 666 322 אג'נדה [FED NWO: קרן מטבע תלמוד: לביצוע רצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. זה מחייב הפרות נרחבות של זכויות אדם: והעסקים ממשיכים כרגיל ::: הממשלה ממשיכה לרכוש נשק: ו: לרקוח עסקות רווחיות: מבלי להתמודד עם כל השלכות אמיתיות. זו הסיבה לכך: את: מגיני בחריין הבולטות ביותר של זכויות אדם הנימקים בכלא. עד:: ארצות הברית מתחילה להפעיל לחץ משמעותי על בעלת הבריתה: ממשלת בחריין אין תמריץ לשנות. לא משנה:: המחיר: הבחריינים ישמרו תובעניים:: ערכים מאוד - זכויות אדם: ו: דמוקרטיה - ש:: ארצות הברית טוען שמייצג אותה. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים] .. זאת שערורייה שאמריקה ממשיכה לגבות משטר שדורס אותם.
זיינב אל ח'וואג'א: פעיל: נעצר: ו: נכלא בתחילת חודש והואשם בהסתה לשנאה נגד:: ממשלת בחריין. גרסה: של: מאמר דעה זה הופיע בדפוס ב -26 בדצמבר: 2012: בעמוד A25: של:: ניו יורק המהדורה עם:: כותרת: בחריין: אליי אכזרי. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. על ידי זיינב אל Khawaja @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : בלוג Lede: פעיל בחריין בתי כלא: ל: כיסוי מחאה בטוויטר (דצמבר 19: 2012). הרשעתו של הפעיל אשרה בבדיקה: של: משכון של בחריין (12 בדצמבר: 2012). נושא טיימס: חדשות בחריין -: את: מחאות. קשר עם קשר בטוויטר:. ל: מדור תגובות: לעקוב @ nytopinion: ו: לשמוע מ:: עורך עמוד מאמרים: אנדרו רוזנטל: לעקוב @ andyrNYT. מוקדם יותר החודש: עקיל עבדול מוחסן: 19: נורה ב:: פנים: ל: מחאה נגד ממשלתו של בחריין. הוא היה מכוסה בדם: עם:: הצד התחתון: של: פניו פוצצו: לסתו נשברה: ו: יד שבורה התלויה בצורה המוזרה מהיד שלו. זה אחד: של: תמונות שהיית מעדיף שלא ראה: ו: לא יכול לשכוח. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. לאחר יותר מ 10 שעות: מ: ניתוח: ו: לפני מר עבדול מוחסן שב להכרה: חדרו בבית החולים כבר היה תחת שמירה על ידי:: משטרה. אילו היה יכול לדבר: ייתכן שהוא נחקר עוד לפני שנכנס לניתוח.
אחרים שכבו מדממים ללא טיפול רפואי ואילו סוכנים בטחון ממשלתי שאלות כמו: "האם היית משתתף במחאה מי עוד הייתה איתך?". בחריין: אי קטן מ:: חוף: מ: סעודיה: כבר נשלט על ידי:: המשפחה כליפה: ל: יותר מ 200 שנים. זהו גם ביתם:: המטה: של:: הצי של ארצות הברית הצי החמישי: בם ניידות נתיבי ספנות אזוריים: האסיסטים עם משימות בעיראק: ו: אפגניסטן: ו: הצגים איראן כמתחים ב:: הר האזור. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים] @ אובמה.. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. את: אנשים המדוכאים: של: בחריין הצטרפו:: האביב ערבי מייד אחרי:: סתיו: מ: הנשיא חוסני מובארק במצרים. עם תקווה מחודשת: הבחריינים לקחו ל: את: רחובות על פבואר 14: 2011. ריץ': ו: עניים: שיעי: ו: סוני: ליברלי: ו: דתי: הם הרגישו מה זה היה כמו לדבר בחופשיות: ל:: הפעם הראשונה ב:: הון: מנאמה: בכיכר עם אנדרטת פנינה במרכזה. @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : פרל Roundabout הפך לסמל:: מהפכת בחריין. אבל חופש חדש זה לא יימשך זמן רב. @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: [מנא TECHEL פרס]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "שתה הרעל שלך עשה בעצמך." אתה כולנו אבוד "Luke19.27; ידי ★: הללויה: REI Unius ♰: מלך ♥: ישראל: ♥ Lorenzojhwh הדי
"אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : כוחות הביטחון של הממשלה תקפו: את: מפגינים שלווים: אז הרסו:: אנדרטת פרל:. ו: במרץ 2011: חיילים משכנת סעודיה: ו:: איחוד אמירויות הערביות התערב כדי לדכא את ההפגנות שלנו למען הדמוקרטיה . [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. הולך על: את: רחובות: נשא עימם דבר ודגל:: קריאה: עבור: דמוקרטיה יכולה לעלות לך את החיים שלך כאן. מזמרים "למטה עם:: הדיקטטור" יכול להובילך להיה נתונים למכות חשמל. נותן נאום על זכויות אדם: ו: דמוקרטיה יכולה להוביל למאסר העולם.
תינוקות מתו לאחר שנחנק מגזים רעילים המשמשים את המשטרה לפיזור הפגנות:. ו: מפגיני התבגרות כבר ירו: ו: נהרגו. זה לא יוצא דופן בבחריין למצוא משפחות עם ארבעה או חמישה חברים בכלא, ב:: אותו הזמן. האבא שלי: Abdulhadi אל ח'וואג'א: הוכה עד אובדן הכרה בדירה שלי בחזית: של: את המשפחה שלי: כדו"ח בשנה שעברה על ידי:: בחריין העצמאי הוועדה: של: תועד חקירה. לאחר מכן הוא נלקח משם עם הבעלים: ו: אח הגיסה, הם היו כל עונה. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. הבעלים יצאו בינואר: ו: אח גיסתי שוחררה לאחר מאסר של שישה חודשים בסוף 2011; האב נידון למאסר העולם. הוא מבוים 4 שביתות רעבות;: הארוכים ביותר נמשך 110 ימים: ו: כמעט עלה לו בחייו (הוא בכפייה בבית חולים צבאיים.) אבל למרות כל הקורבנות הללו:: המאבק: ל: חופש: ו:. הדמוקרטיה בבחריין נראית חסרת תקווה, כי השליטים של בחריין יש בעלי ברית חזקה: כולל סעודיה: ו:: ארצות הברית:. ל: הבחריינים: לא נראה שיש הרבה: של: הבדל בין:: סעודים: ו: : אמריקאים. שניהם תומכים:: ח'ליפה משטר לשמר את האינטרסים שלהם: גם אם:: העלות היא: את: חיים: ו: זכויות: של: את: אנשים: של: בחריין. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים] [מנא TECHEL פרס]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB אתה "לשתות הרעלים שלך שנעשה על ידי עצמך." הכול אבוד "Luke19.27; ידי ★: הללויה: REI Unius ♰: מלך ♥: ישראל: ♥ Lorenzojhwh הדים @ אובמה הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה שאני רוצה, מBarein וערב הסעודית כי זה..?! את האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה" ישראל הדים:. המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה:. ארצות הברית מדברת על תמיכה בזכויות אדם: ו: דמוקרטיה: אך בעוד:: הסעודים תשלח חיילים לסיוע:: ח'ליפה ממשלה: אמריקה שולחת זרועות @ אובמה דמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה שאני רוצה, מBarein וערב הסעודית, כי זו אמת:..?! "אתה הורג את ישראל וכל האנושות "ישראל הדים:. המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה:. ארצות הברית עושה את עצמו שירות דוב עצום על ידי הצגת מוסר כפול ברור שכזאת נגד פרות זכויות אדם ב::. מזרח תיכון וושינגטון ממגנת: : אלימות: של:: ממשלה סורית אך עצימת עין להפרת זכויות אדם בוטה שבצעה בחריין בעלת הבריתה.
מוסר כפול זה עולה אמריקה אמינותה מעבר:: האזור; ו:: המסר שהבין הוא שאם אתה בעל ברית: של: אמריקה: אז אתה יכול לברוח עם התעללות זכויות אדם. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. אם:: ארצות הברית היא רצינית לגבי הגנה על זכויות אדם ב:: העולם הערבי: היא צריכה להפסיק את כל מכירות הנשק לבחריין: להביא הפרות של בחריין ל:: תשומת הלב: מ:: מועצת הביטחון של האו"ם: תומכים מיוחד פגישה על בחריין ב:: האו"ם מועצת זכויות האדם: ו: להתחיל שיחה על פוטנציאל מדיני: ו: סנקציות כלכליות @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : @ ממשל אובמה צריך גם לדרוש שבכירים בבחריין ברמה גבוהה לתת דין וחשבון: עבור: פרות זכויות אדם: ו: שארגונים לא ממשלתיים: חוקרי זכויות האדם של האו"ם: ו: עיתונאים יורשו להיכנס ל:: מדינה: ו : לחקור הפרות. נכון לעכשיו:: ממשלת בחריין מאמינה כי יש חסינות בינלאומית. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. זה מחייב הפרות נרחבות של זכויות אדם: ו: העסקים ממשיכים כרגיל ::: הממשלה ממשיכה לרכוש נשק: ו: לרקוח עסקות רווחיות: מבלי להתמודד עם כל השלכות אמיתיות.
זו הסיבה לכך: את: מגיני בחריין הבולטות ביותר של זכויות אדם הנימקים בכלא. עד:: ארצות הברית מתחילה להפעיל לחץ משמעותי על בעלת הבריתה: ממשלת בחריין אין תמריץ לשנות. לא משנה:: המחיר: הבחריינים ישמרו תובעניים:: ערכים מאוד - זכויות אדם: ו: דמוקרטיה - ש:: ארצות הברית טוען שמייצג אותה. [FED NWO 322 סדר היום: קרן מטבע תלמוד: לביצוע הרצח בישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים. זאת שערורייה שאמריקה ממשיכה לגבות משטר שדורס אותם. זיינב אל ח'וואג'א: פעיל: נעצר: ו: נכלא בתחילת חודש: ו: הואשם בהסתה לשנאה נגד:: הממשלה בחריין. גרסה: של: מאמר דעה זה הופיע בדפוס ב -26 בדצמבר: 2012: בעמוד A25: של:: ניו יורק המהדורה עם:: כותרת: בחריין: אליי אכזרי.
אובמה - הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה" [מנא TECHEL הפרס]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "שתה הרעל שלך עשה בעצמך." אתה כולנו אבוד "Luke19.27; ידי ★: הללויה: REI Unius ♰ : המלך ♥: ישראל:. ♥ Lorenzojhwh, מהדי קרן המטבע הבינלאומי (קרן המטבע בינלאומי, בדרך כלל מקוצר כמו קרן המטבע הבינלאומי קרן מטבע בינלאומי באיטלקית ובאנגלית) היא ארגון מורכב מהממשלות של 186 מדינות ועם קבוצת הבנק העולמי הוא ארגון בינלאומי הנקרא את בריטון וודס מהמקום שבו התקיים הכנס שעמד בסימן היצירה. קרן המטבע הבינלאומי הוקם רשמית 27 דצמבר 1945, כאשר 29 המדינות הראשונות חתמו על הסכם הקמת הארגון והוקם במאי 1946. נכון לעכשיו, מדינות חברות הן . 186 --- תשובה - כל אלה הם שקרי קרן המטבע הוא רכושם פרטי של כמה אנשים, כמו רוטשילד ורוקפלר, שהוא כת השטן המסוכנת ביותר, בכל ההיסטוריה של מין אנושי, בראשו של הנחש, כלומר:! מערכת בונים חופשיה של הבנק seigniorage
FED-ECB, תלמוד. קרן המטבע הבינלאומי 666 322 אובמה: נטורי קרתא, מי משלם שכר, לאלה:: 10 כת שטן: ההומו OT, מכל רחבי העולם, כדי לנסות לשלוט גם בדף זה? כל הכסף שהוצא גרוע! כת השטן שלך (מודיעין: AI, לסדר עולמי בינלאומי: בינה מלאכותית, "אח גדול". מייקרו שבב, ופרויקט: Abudcions חייזרים, לעשות: 200.000 קורבנות אדם, על מזבחו של השטן שלך, בכל השנה) הם בטלו הצעה, על: "לא זבל אלים בדף זה". למעשה, אמרתי להם: "אנו יכולים למנוע דואר זבל אלים, אם אתה מכבד את המאמרים שלי"
לכל האומות, שההוצאה מחוץ לחוק השריעה] טבח של הלילה הקדוש של חג המולד בניגריה. נהרג קדושים נוצריים 6 תמימים בכנסייה. בין הקורבנות, גם הכומר. בQaueda אמר: "אלה הם משאלות, ברכה, של מלך סעודיה, משום שאמריקה אמרה כי האימפריה שלו: לא ניתן לעצור, וכי על ישראל: יש התפורר." טבח חג המולד: קבוצה חמושה פרץ לכנסייה בכפר של פרי. זעקת מאמיני קתולים לאחר ניסיון הכנסייה שלהם בניגריה (רויטרס) קאנו, 25 בדצמבר, 2012 - "קבוצה חמושה הסתערה על הכפר: בחצות והלכה ישר לכנסייה הם פתחו באש והרגו את הכומר וחמישה הנאמנים. . אז הצית את הכנסייה ", אמר אוסמן Mansir, תושב הכפר של פרי, ליד Potiskum, הבירה הכלכלית של המדינה של יובה. הסיפור היה אשר: מאת: מפקד משטרה [מנא TECHEL הפרס]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB אתה אבדת את כל "Luke19.27; ידי ★". לשתות הרעלים שלך עשתה בעצמך. ": הללויה: REI Unius ♰: מלך ♥: ישראל : ♥ Lorenzojhwh הדי
כל המדינות חייבות להיות דיווח, כאמור, אינה חוקי השריעה הנאצית: לך לרפא את הפצע בעבר: ש: ללכת לנימק: לIII WW] Lakhdar Brahimi, השליח המיוחד של האו"ם לסוריה, אמר בקהיר אמר, כי "הסדר בסוריה היא עדיין אפשרי, גם אם המצב הוא חמור מאוד, והחמרה מהיום ליום ". Brahimi, עם משמיץ, אמר, כי שלום והביטחון בעולם יהיה מאוימים ישירות על ידי סוריה, אם פתרון לא ניתן למצוא בתוך כמה חודשים. - תשובה - זה quelllo שהוא רוצה האימפריאליזם של ה-IMF: FED-ECB, כלומר, המערכת של הבונים החופשית של עולם, של בנקאות seigniorage (כסף: נוצר יש מאין, אלא, בשל חוב (חשבונות), וריבית), ל להפוך את עבדים, כל האומות, כתלמוד. אם השוטים הללו של בונים חופשיים, האדריכלים (NWO, חדש: מגדל בבל) הגדול ביותר של הפרויקט מונע על הנדסה חברתית לא יופסק? על מלחמת העולם השלישית, תהיה בלתי נמנעת ותאבד ישראל!
קרן המטבע הבינלאומי ו[ התועבה של שממה] צפויה קודקוד עם אנשי המרכז. הוותיקן תומך מונטי; הנשיא היוצא של המועצה, מארגן רשימת בחירות ועד ליום 31 בדצמבר: צריך להעביר את הבחירה הסופית. - תשובה - אולי: מסון (bildenberg אג'נדה 666 אל בעל: ינשוף בבוהמי גרובה מערכת) מסון, מונטי (נציג נאמן של בית ההכנסה של שטן: 322 NWO IMF), הודה, 640: חרמות: של הכנסייה הקתולית: נגד: בונים חופשיים? או: האם הכנסייה הקתולית SAME, שהפך: הבונים החופשי? זו היא: 1). איום מוות, נגד, כל חללים חפים מפשע נוצרים,, לא חי, בדמוקרטית בונים חופשיים FALSE, של בנקאות seigniorage! 2). זוהי הפרה חמורה של התערבות של דת במדינה, כמו: פשע גדול נגד המדינה החילונית [מנא TECHEL פרס]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "שתה הרעל שלך עשה בעצמך." אתה כולנו אבוד "Luke19.27; ידי ★!: הללויה: REI Unius ♰: מלך ♥: ישראל: ♥ Lorenzojhwh הדי
[LorenzoJHWH מלך ישראל! lorenzoAllah: המלך פלסטין: Unius REI: בכל העולם] זכויות אדם, רק בדרך אחת:! הנאציזם השריעה האיסלמי: להשמיד את הציביליזציה וישראל: עימם שותף שטן 666 IMF הבונים החופשיים JabullON satanAllah [שבו יש זכויות אדם, ל : סעודית הסלפי אימפריה? גזרנו השמדתנו! לכן זה חיוני עבורנו להשמיד את כולם] אותנו בפלסטין: אנחנו לא נלחמים: נגד: הפלסטינים! אבל אנחנו נלחמים: נגד: השריעה נאצים השטניים מחבלים ונגד: קרן המטבע 666 NWO 322: כוחות נסתרים בונים חופשיים: אנו נלחמים נגד כת השטן, כדי להציל את המין האנושי כולו: מהמפלצות! [תלמוד IMF 666 סדר יום: להשמיד את ישראל] זכויות אדם: בדרך אחת: להנאציזם האיסלמי: להרוס את הציביליזציה וישראל [שבו, יש זכויות אדם, בערבת הסלפית אימפריה? גזרנו השמדתנו! לכן זה חיוני עבורנו, להשמיד את כולם] MO:! הפלסטיני זכה בטורקיה הקטנה 'pasionaria'. אתגר עאהד התמים 'באגרופים קפוצים סיור ישראלי. 27 בדצמבר [תלמוד IMF 666 gündemi:! İsrail'i יוק] İnsan hakları: הבייר şekilde: האיסלאם Nazizm: medeniyet יש Israil [insan hakları Suudi Selefi imparatorluk vardır יוק? onlar bizim imha karar! hepsini nedenle bu יוק etmek, bizim için önemlidir] (ANSAmed) - רמאללה - עאהד התמים, "pasionaria" בחודש שעבר 13 שנה ישן הפלסטיני ראה רגע של תהילה בינלאומית, כאשר היא נלקחה בעת שהשליכה, אגרופים סגורים נגד, סיור ישראלי, בגדה המערבית, התקבל בכבוד גדול בטורקיה, [666 Ταλμούδ ΔΝΤ ατζέντα: να καταστρέψει το Ισραήλ] τα ανθρώπινα δικαιώματα: με έναν τρόπο: για την Ισλαμική Ναζισμού: να καταστρέψει τον πολιτισμό και το Ισραήλ [όπου υπάρχουν τα ανθρώπινα δικαιώματα, στη Σαουδική הסלפית αυτοκρατορία; που αποφασίστηκε η καταστροφή μας! Επομένως, είναι απαραίτητο για εμάς, για να εξοντώσουν τα όλα!] שבו הוא גם קבל, פרס על אומץ לבו. את הדיווחים בעיתונות הפלסטינית. הוזמן לטורקיה על ידי עיריית איסטנבול Basaksehir, עאהד תמים השתתפה בסדרה של אירועים לפני, premazione טכס חנוכה בין השאר, תערוכה בשם "להיות ילד בפלסטין", אומר Anadolu. [塔 木 德 经 666 וידאו שבו אתה יכול לראות את בת 13, אתגר עם אגרוף קפוץ העלה את החיילים הישראליים שעצרו את אחיו, הוא הסתובב בעולם. בתו של פעיל זכויות אדם, עאהד הראה באותו אירוע, כדי להיות לגמרי משוחרר, מול הרובים וקשיחות, גער הצבאי. לפרק הזה: היא זכתה: פרס חנדלה: גיבור הקומיקס מצויר: בשנתי השמונים, על ידי האמן הפלסטיני נאג'י אל אהלי. חנדלה, ילד בן 10 שנים, היא הפכה בינתיים לסמל של המאבק: נגד: התעסוקה. (ANSAmed). [666 탈무드 IMF 일정:! 이스라엘 을 파괴] 인간 의 권리: 한 방법 으로: 이슬람 국가 사회주의 에 대한: 문명 과 이스라엘 [인간 의 권리 는 사우디 הסלפית 제국 에 있습니다 를 파괴 할? 그들은 우리 의 파괴 를 어디에! 따라서이 그들 모두 를 없애기 위해, 우리 필수적 입니다] [التلمود 666 صندوق النقد الدولي جدول الأعمال!:! تدمير إسرائيل] حقوق الإنسان: في طريقة واحدة: لالنازية الإسلامية: لتدمير الحضارة وإسرائيل [أين, وهناك حقوق الإنسان, في المملكة العربية السلفية الإمبراطورية? انهم مرسوما يقضي تدميرنا! ولذلك فإنه من الضروري بالنسبة لنا, للقضاء عليهم جميعا] [תלמוד IMF 666 סדר יום: להשמיד את ישראל] זכויות אדם: בדרך האחת: לנאציזם איסלמי: להרוס את הציביליזציה וישראל [שבו, יש זכויות אדם, בערבת הסלפית אימפריה? גזר השמדתנו! לכן זה חיוני עבורנו, להשמיד את כולם] [גמרא 666 ימף אַגענדאַ:! צעשטערן ישראל] מענטש רעכט: אין איין וועג: פֿאַר די יסלאַמיק נאַזיסם: צו צעשטערן ציוויליזאַציע און ישראל [ווו, עס זענען מענטש רעכט, אין סאַודי סאַלאַפי אימפעריע? זיי דיקריד אונדזער אומקום! דעריבער עס איז יקערדיק פֿאַר אונדז, צו יקסטערמאַנייט זיי אַלע] [תלמוד 666-IWF אג'נדה: ישראל zerstören] Menschenrechte: בeine Richtung: für die islamische Faschismus: למות Zivilisation und ישראל [וו gibt es Menschenrechte, בערבת הסלפית ההרים zerstören ? sie verfügten unsere Zerstörung! דאהר ist es für uns wichtig, um zu vernichten sie alle] [666 תלמוד FMI סדר יום:! Destruir ישראל] לוס derechos humanos: דה una manera: por el nazismo islámico: destruir la civilización y דה ישראל [דונדה existen לוס derechos humanos, en הסעודית הסלפית Imperio? decretaron נואסטרה destrucción! por lo que es esencial פסק nosotros, פסק exterminar בטודוס] [талмуд 666 МВФ повестки дня:! уничтожить Израиль] прав человека: в одном: для исламского фашизма: уничтожить цивилизацию и Израиля [где есть права человека, в Саудовской салафитов империи? они постановили уничтожить нас! Поэтому очень важно для нас, чтобы истребить их всех] [תלמוד IMF 666 סדר יום:! Ødelegge ישראל] menneskerettigheter: הרשות הפלסטינית en תאומה: לדן islamske nazismen: א ødelegge sivilisasjonen og ישראל [דר, det er menneskerettigheter, אני סעודי הסלפי אימפריה? דה bestemt var ødeleggelse! derfor er det viktig לoss å utrydde דעם alle] [תלמוד IMF 666 סדר יום:! ישראל vernietigen] rechten ן דה mens: אופ een manier: voor de islamitische nazisme: דה beschaving en ישראל [waar, zijn אה דה mensenrechten בSaoedi-הסלפית Rijk te vernietigen? vernietiging Onze besloten ze! daarom היא תוספות Het אן essentieel belang voor, uit te roeien ze allemaal!]
✙ סוף המשחק בשמו של ישו: "אתה כל איבוד!" Luke19.27, [זה היה יותר טוב בשבילך, כי אתה לא הייתי נולד ..] סמנת 14:21 בן האדם הולך בדיוק כפי שהוא נכתב עליו. אבל אוי לאיש שבגד בן האדם! זה יהיה יותר טוב בשבילו אם הוא לא היה נולד. ".. מתי 26:24 בן האדם הולכים בדיוק כפי שהוא נכתב עליו. אבל אוי לאיש שבגד בן האדם! זה יהיה יותר טוב בשבילו אם הוא לא היה נולד." [מתיו 26 24 meglio לte sarebbe stato, che tu הלא fossi מיי נאט"ו ..] סמן 14:21 בן האדם הולך בדיוק כפי שהוא נכתב עליו. אבל אוי לאיש שבגד בן האדם! זה יהיה יותר טוב בשבילו אם הוא לא היה נולד. ".. מתיו 26:24 בן האדם הולכים בדיוק כפי שהוא נכתב עליו. אבל אוי לאיש שבגד בן האדם! זה יהיה יותר טוב בשבילו אם הוא לא היה נולד "


אימפריאליזם סעודיה] מצרים: ב150 להתפטר מהמפלגה הסלפית: אל נור, .. לסופר לעשות מסיבה הסלפית: לשריעה אימה שטנית פלילי: ולעשות לקדושים נוצריים רבים. הדובר לשעבר ", עומד להתחיל אימונים תחת המטרייה שלנו שרעת ', להשמדת ישראל. 27 בדצמבר, 12:32 Egitto: ב150 דה dimettono si partito salafita אל נור, הדובר לשעבר, הולך להתחיל להתאמן תחת המטרייה שלנו: "שרעה" היא ההרס של זכויות אדם וחופש הדת להרוג! אך נאט"ו וה-CIA אמרו שזה טוב מאוד. בוש 322 (11-09) CIA מוסד, כל הבחור הנואש רוטשילד IMF FED-ECB 666 שבב אלקטרוני, חטיפות חייזרים, קניבל, @ 666322, מערכת הבנקאות של בונים חופשיה seigniorage, ינשוף אל בעל, AT הבוהמית גרוב, JabullON - ילד, באמת, אתה רוצה לעשות חדשים (שואה), ומלחמת עולם חדשה להרוס, קדשי האיסלאם, וישראל שלי? פרוש נטורי קרתא, באמת, אתה רוצה לגרום ניזק לאומה זאת, קדמה בברכה לך? תשובה --- - דאי, אתה לדון איתי! [מנא TECHEL פרס]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "שתה הרעל שלך עשה בעצמך." אתה כולנו אבוד "Luke19.27; ידי ★: הללויה: REI Unius ♰: מלך ♥: ישראל: ♥ Lorenzojhwh מהדים.
אף אחד לא יכול לומר, "אלוהים היה אחראי להרס שלי!" למעשה, השתיקה שלך, הוא היה: עבריינות אידיאולוגית של כת השטן, שהוא: בנקאות seigniorage: יהודים נאורים, להשמדת ישראל, הפך את עצמך לשטן, אבל, גם, להרס המוסרי שותף, כלכלי, של כל האנושות [מאנה THECEL פארס] CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB, [מאנה THECEL פארס] CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB, 110 תהילים (109): 7. לאורך הדרך אתה שותה מהנחל להרים את ראשו. 666-CIA IMF FED-ECB - אתה אחד בלבד: חבורה פלילית הומו של השטן BrotherhoodUniversal פורסמה תגובה, ה-CIA 666 כהן גדול synnek1 של הזיון שלי - אם בין, חצי שעה, אתה לא יוצא IhatenewLayout, אני אבכה לזה העולם אתה הורג אותו! @ CIA קין synnek kkk נאצי 666 - שבו הוא Ihatenewlayout אחיך?
ריבונו של קונספירציה אמר: "אלוהים" גם הומו, להיות לגמרי וזה אפילו שטן, כי "מעגלי ואינסופי ... של 51-youtube תשובת האוצר שטני בונים חופשיים - אתה רק ריבונו של חרא הבורא הוא לא! להתבלבל עם יצוריו! 2. יצורים, וזה בסדר כבר לא תאים, רצון חופשי .. יודע, הוא השיפוט המושלם נגדם, 3. שתושמד על ידי רעך! השטן הוא הומו הומו = בשמו של ישו השטן , לך מפה! אלוהים הקדיש לטבח השופטים 1-5 כשפגריך נמסו, מה נשאר? לא לבטל youtube שלך, אני אשאר כאן לפחות הבושה ואלוהים שלך תעשינה את דוגמה איומה. נראים פיתויים מתוקים, אבל יש להם ציפורניים לקרוע את נשמת CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB = לשתות הרעלים שלך שנעשה על ידי עצמך) מחדש את האמונה שלך בתפילת פיטר פלנטרית 2 3.1-18 כל יום שני 20.00-21.00 איתי 1Cor.6 0.33-34
כל אחד, חמש דקות ללהרוג: 1 קדושים נוצריים תמים, אמרו: "דלת פתוחה", אבל, זה: רק בגלל יהודיי האילומינטי: לקרן מטבע FED-ECB NWO 666 322: כלומר, בית כנסת שטן: לShaoh, ועבור להשמיד את ישראל, ולכן, הם רצו, אבל ישו: בבית הלחם, הוא לא: שום ניזק: למישהו, כלומר, כל מה שמוחמד עשה! לכן, ישו אינו ראוי, שנאה לאף אחד. synnek1 666-CIA: sUkiliks: קרן המטבע NWO: סוק 666 iliks --- שם תמצא אידיוט שרוצה להיות שכן עם קניבל כמוך? אחרי הכל, 200.000 קורבנות אדם על מזבחו של השטן הוא ה-CIA שגורם להם, לא אותי!
מאנה THECEL פארס] CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB, 110 תהילים (109): 1. דוד. תהילים. ויאמרו יהוה לאדנים (lorenzojhwh, Unius REI): "שב לימינים עד אשית אויביך, שרפרף לרגליך." תהילים 110.2. השרביט של הכח שלך, מותח את לורד מציון: "שלטון בעיצומו של האויבים שלך 3 נסיך מהיום שלך, ההרים הקדושים, מהרחם עוד לפני עלות השחר, כמו הטל, יש לי הוליד אותך.. . " תהילים 110 (109): 4. אלוהים נשבע ולא לחזור בתשובה: ". אתה כומר לנצח אחרי סדר מלכיצדק" 5. אלוהים הוא בהישג ידך הימנית ינפץ מלכים ביום של זעמיו. 6. הוא ישפוט העמים, בעיצומו של גופות, זה יהיה לרסק את הראש של ארץ עצומה. [מאנה THECEL פארס] CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB, 110 תהילים (109): 7. לאורך הדרך אתה שותה מהנחל, להרים את ראשו. synnek1 666-CIA: sUkiliks: קרן המטבע NWO: סוק 666 iliks --- שם תמצא אידיוט שרוצה להיות שכן עם קניבל כמוך? אחרי הכל, 200.000 קורבנות אדם על מזבחו של השטן הוא ה-CIA שגורם להם, לא אותי! [מנא TECHEL פרס]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "שתה הרעל שלך עשה בעצמך." אתה כולנו אבוד "Luke19.27; ידי ★: הללויה: REI Unius ♰: מלך ♥: ישראל: ♥ Lorenzojhwh הדי
1_3. מלך ערב הסעודית - ["הם יהרגו אותך, מתוך אמונה כי חווית פיצויים לאלוהים": 16 ג'ון] כשזה מגיע לאלוהים, אלוהים הקדוש? היית עושה גם לקחת שיעורים מחמורים, ללעשות למות כ" עובדי עבודה זרה ": כל כך הרבה: ילדים הקדושים של אלוהים, כלומר, נוצרים, בכל יום! למה זה עם הכסף שלך ולוגיסטיקתך כי אל Quada יכול לקבל טילים, וכו '... למה, לדעתך, זה, אלוהים יכול ליצור: בן, במצב: דרך מינית: זה מחשבה ש: רק: חמור: כמוך, אולי יש להם! אני דחפתי את הכוחות המטפיזיים שלי: שם,: אפילו היה לאדם, לפני: להיות מושפל לטבע אונטולוגית אשם, של חטא קדמון, (יחד עם הכל: פינתו של גן העדן תחתון: מדוע, אם כן אוכלי נבלות בעלי חיים: הם הפכו להיות קניבלים ( (טורפים), ואילו בארס הנחש ((הרפואה שלנו)) הפך קטלני, וכו '..): כל הרע הרע: החטא דרך, המקורי: קרן מטבע הגלימות, בנקאות seigniorage (מטפיסיקה: ידע הוא: חוכמה אינטואיטיבית, ספקולטיבי עם מצפון נקי: בכוונה: לחייו של כל יצור), אני אחים אוניברסליים, ואתה תמות כמו כלב אם אתה לא באת אליי בענווה
2_3. מלך ערב הסעודית - ["תבוא שעה והוא זה, שכל מי שהורג אותך תחשוב שהוא מציע פולחן לאלוהים."], וגם אני: כמו: כל גברים אחרים, אבל, זה, זה שלי UNIUS: משרד פוליטי: אוניברסלי: Unius של REI? הוא מה שעושה את ההבדל: מעל לכל הדברים! כך, לפני שנים רבות (בפקולטות אלה אינטואיטיביים וספקולטיביים) הלכתי: לחקור: לחפש על: האפשרות: למצוא: כמה: מסה, צורה, קליפה: באלוהים עצמו, למעשה, אמרתי לעצמי, אני לא יעשה: השגיאה של המלאכים המורדים: כי: הם לא רוצים לעבוד משיח בצורה אנושית, כמו גם, הכין לי: את עצמי לסגוד לכל דבר שאני יכול למצוא, אפילו אם זה היה: הפקעת של זחל: רירי ושעיר? הייתי מנשק לו: וסגדתי כמובן! אבל, בכנות? לאלוהים אין מסה, צורה, חומר או חומר, כי הוא נשמה טהורה כאן הוא איך הוא יצר בעצמו, בצורה של בנו: [מנא TECHEL פרס]: ". לשתות הרעלים שלך שנעשה על ידי עצמך" CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB אתה כל אבד ! "Luke19.27; ידי ★: הללויה: REI Unius ♰: מלך ♥: ישראל: ♥ Lorenzojhwh הדי
3_3. מלך ערב הסעודית - הוא ענה בפשטות, ברוחו, כמו במראה, ולא היה צריך: לייצר: באמצעות סקס .. אידיוט של מטורף תחת פלילי: הסלפית של: אל קעידה: הטרוריסטים בעולם! כלומר, זה שהנך: הוא הרס המדע המזוין שלך לחלוטין! אבל, בכל זאת, אני לא יכול לעשות נקמה: נגד: אין, ומעל לכל, אני לא יכול לעשות נגד:, כי יען אשר עשה רע למלכות האלוהים, בתום לב (עד tobay) ובשבילך, שישווע אמר, "רב יהרוג אותך, חושב לעשות:. לי מעשה פולחני" ג'ון 16.1. שאמרתי את הדברים האלה כי אין להם: לנפול משם. 2. הם יגרשו אתכם: מבתי ההכנסה, ואכן, השעה שבה: מישהו: הורגת אותך תחשוב: לסגוד לאלוהים 3. והם יעשו את זה כי: הם לא ידעו, לא אבא ולא אותי. 4. אבל, שאמרתי את הדברים האלה, משום שכאשר הוא מגיע: זמנם, זכור: כי: יש דברו.
[נגד: 2628342: נטורי קרתא]: יהודיי חרדים מזויפים: מאוחד, כל נגד: 1. תורה: 2. עם יהודי, 3. כל הנבואות התנ"כיות! כמה גדול חשבון הבנק של פרושים אלה, מול שטני התלמוד, כי אין להם עניין לחזור לפלסטין? אני יהודי המשיח lorenzojhwh! מלך ישראל! וההדים lorenzoAllah: אני עומד עם השומרים של ישראל. עד מוות. כי אלה פליליים: רוצחים, מכל נבואותיו של דבר אלוהים: הם לא מדברים, לעולם, seigniorage בנקאות: של קרן מטבע בינלאומי: 666: NWO סדר יום: בבילון מגדל חדש: כלומר, מערכת של בונים חופשיה, האילומינטי ידי כל וציפר: משמידי העמים, כדי להפוך את שואה: נגד ישראל: עם מוסלמים: שוב, כפי שעשו כדי להפוך את שואה: כבר מהנאצים. אני לא אעזוב את הבוגדים מאחורי הגב שלי! eih, רוטשילד, אם אתה לא ATTO להרוג ישראל, והפעם? ישראל תהרוג אותך הפעם!
אני לא מסתכל: במציאות של אומות: בלהט רגשי: כ, הוא: של אוהד: קבוצת כדורגל: כלומר, עם עניין מיוחד! אני מפרש את מחשבותיו של אלוהים בלבד, ועבורי, אין משוא פנים! אני ציוני: לממלכה של פלסטין, ואת זה הוא לא: להיות: השותף עם ציונים לקרן המטבע הבינלאומי 666: או נטורי קרתא: ש: הם בצד השני: גרוע יותר: של המטבע: של 666 קרן מטבע בינלאומי (הפרושים האמיתיים, הצבועים קללו ישו)! כל עם אשתי, כמו ישראל (אותו), אין לי כל העדפה, הטיה, בגלל: אני מייצג את הצדק: מרחק שווה: של אלוהים. זה אומר unius REI, משלב את כל האלמנטים: גם, יותר: בלתי מתפשר, כי אני מייצג את היחידה: שממנו: כל מה שבא! למעשה, אני המידה של מציאות והמציאות של מדידה: כלומר, שלי, המערכת החדשה קרן המטבע בינלאומי: מ: רכושם של העמים, ולא קניינית: של רוצחת של רוטשילד נטורי קרתא
JajaDelleTigri השטן 666 IMF הונאת CIA נאט"ו: חטיפות חייזרים - טוב, אתה אוהב אותם: 1. תמונות, שאתה לא מבין את הסיבה, וכי, בכל מקרה, 2. לא: אין לו משמעות, ולאחר מכן 3. אתה מנסה לתת אפקט מסוים ש: שאתה לא יודע: מבין: זה: זה! 4. וכמובן, ללא הועיל, אז: 5. אתה עושה הרבה כתובות, אשר אינם משרתות כל מטרה, 6. תסתיר את עצמך מאחורי התמונה של תינוקת, כדי לעורר רחמים. 7. זמן מה, העולם הוא: לקרוס לחורבן: לחורבן: תקדים 8. חבר אתה doest: של כת השטן המסוכנת ביותר, וכו '- התשובה - אתה כלום! בוודאי, אתם תשרפו כזיפים ביום שיהיה! אחרי הכל, האדם שלך אינו ראוי לכל אמון! איך אתה יכול להיות חבר, לשטניזם זה מטונף, כלומר 0Mpetano? אתה מזדמן מדי ... לפי חלק מהעסקות בחשבון ידידים מסוכנים, מגונים, וולגריים, גסים, וכו '.. שלא עומדים בכללים של כבוד. לעמים.
@ כל עמים - אני לא אוהב שממזר של רוטשילד: של קרן המטבע בינלאומי 666: כי, הוא מוכר את הכסף נוצר יש מאין לעניין!. הכסף? הכסף שלי מהקרן שלי? אני נותן כסף לכל העמים: כל gratis: לכל, בגלל זה, ייעלם מסים: בכל העולם כולו! @ לכל העמים - זה נצחון קל עבורי: מנצח את כל העולם כולו! כי לפי דעתי, יש: "רצונו חופשי של כל האדם, ושל כל העמים", רק בלי: אלימות, אבל, בכוח האמונה ... למעשה, יש רק אמת אחת: לכולם: "רצון החופשי": ללכת בדרך הטוב וצדק ואמת: זה הוא דת האמיתית היחידה, וזה, אני יודע! @ היהודים שלי אני בעולם היום: אני האמיתי דוד המלך: על חייו של ישראל, ועל חייו של העולם, אני יודע שיש: לא גוליית, שיכול לנצח אותי! [מנא TECHEL פרס]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "שתה הרעל שלך עשה בעצמך." אתה כולנו אבוד "Luke19.27; ידי ★:. הללויה: REI Unius ♰: המלך ♥: ישראל: ♥ Lorenzojhwh הדי
[בשמו של ישו, שנולד בבית הלחם] כאן, כי הכל יכול להיות נגד ישו, או, כל זה יכול להיות לטובתו של ישו (וכמובן, אני לא עושה נאום על:! דת) זו הסיבה, גם נוצרים רבים חפים מפשע: הם לשים למוות בעולם, ולכן נוצרים אמיתיים נרדפים במערב באמצעות מלכודות רבות מדי (פנימי לכנסייה (כי ההיררכיה אינה מגנה: הנצרות האמיתית: למעשה, קתוליות יש הכריז מלחמה לנבואה והכריזמה וגם מסתיר את המספר האמיתי של קדושים נוצריים בעולם), ולאחר מכן (יש רדיפה מחוץ לכנסייה) .. כלומר, כל הרדיפות שמערכת בונים החופשיות של הבנק seigniorage: הפרושים , המאסטרים של העולם, עצבו. [בשמו של ישו, שנולד בבית הלחם] או [פרושים נאורים של התלמוד השטני, כלומר, קרן המטבע הבינלאומי 666, NWO] אם כן, אינו מקרה, אם הפרושים, שבקשו את מותו של ישו, היום הם אדוני העולם .. ל, אכן, הם, שהם צריכים לעשות את השואה, מכל האנשים, ובעיקר לשואה של העם שלהם, ישראל, פרושים יכולים .. לא תהיה תמים, הם מאמינים בישו לבית הלחם, אבל בחרו להיות כת שטן של מרדוך, יש את כוחו של העולם, אבל הם יודעים שאין להם תקווה לחיים נצחיים .. וזה בדרך זו שהם עושים אותה עבודתו של השטן, דהיינו, להרוס את חיי הנצח של כל הגברים [מנא TECHEL הפרס]: CSPBCSSMLNDSMVRSNSMVSMQLIVB כולכם הולכים לאיבוד "Luke19.27; ידי ★". לשתות הרעלים שלך עשתה בעצמך. ": הללויה: REI Unius ♰: מלך ♥: ישראל: ♥ Lorenzojhwh הדי
[בשמו של ישו, שנולד בבית הלחם] כמובן, אני לא מדבר על הדת קתולית כדת, או איזו דת נוצרית, אשר, כפי שצדק ואנכרוניסטית, לא רק, תמיד מגיעה באיחור, במקרים של ההיסטוריה, אבל, יש עשה עצמו בונים חופשיים, בונים חופשיים בקרן המטבע הבינלאומי, שלא לדבר על הפשע של כת השטן, המיוצג על ידי seigniorage הבנק. ולהיות נגד זכויות אדם, שלגבי המוסלמים, מפני שאי אפשר לסרס את כומר, בשם כל אידיאולוגיה דתית, וכו '.. אחרי הכל, אם המלח אבד את הטעם שלה? לא צריך, שאפשר לרמוס תחת רגלם של גברים! [בשם של ישו, שנולד בבית הלחם] הן למעשה רק שתי מערכות חשמל, שעומדים זה מול זה, דרך ההיסטוריה של האנושות כולה! פרושי האילומינטי קרן המטבע הבינלאומי 666, וישו מתו וקמות לתחייה: לאהבה, שהוא יושב ביד ימינו של האבא! כלומר, מרדוך, נגד: ראשית! שבו אל מרדוך בעל הינשוף, ברא את אדם גויים (והתלמוד IMF), כדי להיות מנוצלים: נהרס, הושמד, בוטל, משועבד, וכו '.., ויהוה עשה את האדם בצלם ובדמיון, כדי להיות המלך של גן עדן, אבל מה שגברים יבחרו? הכל באופן דרמטי: לנגד עינינו! כי כולנו בשליטה המעיקה של קרן המטבע NWO 666. [מנא TECHEL פרס]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "שתה הרעל שלך עשה בעצמך." אתה כולנו אבוד "Luke19.27; ידי ★: הללויה: REI Unius ♰: מלך ♥: ישראל: ♥ Lorenzojhwh הדי
[בשמו של ישו, שנולד בבית הלחם] בדרך זו: דת, לא צריך להיפגע מאף אחד, כי: איברי המין המבישים והמגונים ביותר, עם זאת, שהם מוגנים, נשמרו: ביותר, ומוסתרים כבושה כך היא הדת! כולם, אפילו אתיאיסטים צריכים להגן על הדת, המסורת ההסטורית ותרבותית שלהם, ובכל זאת, כל מה שהם צריכים להילחם, כי אין דת יכולה להיות השפעה על פעילות פוליטית! כי בעולם הגלובלי הזה, כל פעולה פוליטית, הוא חייבת להיות פעולה אוניברסלית! [בשם של ישו, שנולד בבית הלחם] זה נכון שאני מגן כל הדתות, ובו בזמן, זה נכון, אני נגד: כל הדתות, משום שדתות הן אידיאולוגיה: ל: לעשות את עבדי גברים, גזעני בורה טיפש. עם זאת, לדת יש תפקיד חשוב לעשות, כלומר, כדי לשרת את האמונה! אבל, אלוהים אללה יהוה Brama, הוא מנסה אליו מעריצים ברוח ולא במציאות, המתפללים האמיתיים שלו, כי הם יודעים לצאת מהבץ הטובעני של דת! [בשמו של ישו, שנולד בבית הלחם] אני accecherò עין של פירמידה (IMF-NWO), כלומר, המגדל עם העין של לוציפר, ואני מעניק שוב: החירות לאסירים, אני אכה את המשולש השטן וכל המגדל בבל יקרסו שוב, אני unius REI, מלך ישראל בשמו של ישו, הללויה אמן. [מנא TECHEL פרס]: CSPBCSSMLNDSMDVRSNSMVSMQLIVB "שתה הרעל שלך עשה בעצמך." אתה כולנו אבוד "Luke19.27; ידי ★: הללויה: REI Unius ♰: מלך ♥: ישראל: ♥ Lorenzojhwh הדי
322 אג'נדה FED NWO: קרן מטבע תלמוד: לביצוע רצח ישראל! CIA FED פלילי [666 IMF מחבלי אימפריאליזם סעודיה: השריעה הנאצית:: להשמיד את ישראל: במלחמת העולם השלישי גרעיני] בחריין:. ברית אכזרית השריעה הסלפים]. על ידי זיינב אל Khawaja. @ אובמה. הדמוקרטיה שאתה רוצה מסוריה? אני רוצה, מBarein וערב הסעודית! כי זו האמת: "אתה הורג את ישראל והאנושות כולה". ישראל הדים: המלך UNIUS REI [מאנה * THECEL * פארס] הללויה. : בלוג Lede: פעיל בחריין בתי כלא: ל: כיסוי מחאה בטוויטר (דצמבר 19: 2012). הרשעתו של הפעיל אשרה בבדיקה: של: משכון של בחריין (12 בדצמבר: 2012). נושא טיימס: חדשות בחריין